کتاب آوای فاخته

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-داستان تریلر

آوای فاخته، رمانی جنایی است که خانم جی. کی. رولینگ با نام مستعار رابرت گالبریت به چاپ رسانده است. در این داستان کارآگاه کورمورن استرایک به بازرسی پرونده‌ی خودکشی یک مدل مشهور می‌پردازد. او که پس از انفجار مین در افغانستان، یک پایش را از دست داده، اکنون در مقام کارآگاه خصوصی، به سختی روزگار می‌گذراند. یک مراجع بیشتر ندارد و طلبکارها برایش دندان تیز کرده‌اند. از سوی دیگر، تازه از نامزدش جدا شده، به ناچار در دفتر کارش زندگی می‌کند. سپس جان بریستو با مراجعه به او، ماجرای حیرت‌انگیزی را مطرح می‌کند: خواهرش، لولا لندری افسانه‌‌ای، چند ماه پیش از دنیا رفته و سر و صدای بسیاری به پا کرده بود. پلیس اعلام کرده بود که او اقدام به خودکشی کرده است اما جان حاضر به پذیرش این حکم نبود. از این رو به استرایک مراجعه کرد تا از راز مرگ مشکوک خواهرش پرده بردارد.


خرید کتاب آوای فاخته
جستجوی کتاب آوای فاخته در گودریدز

معرفی کتاب آوای فاخته از نگاه کاربران
** 4.5 ستاره ** Call of Cuckoo یک رمز و راز بسیار عالی با شخصیت های شدید، تصاویر زیبا و طرح پیچیده ای است که به طور حرفه ای پیامدهای شهرت، مسائل روانشناختی و مسائل نژادی را به خوبی می آموزد. قبل از اینکه به خواندن ادامه دهید، باید توجه داشته باشید که این یک شگفتی است. اگر این سبک را دوست نداشته باشید، احتمالا آن را دوست ندارید حتی اگر طرفدار عالی هری پاتر باشید. همانطور که در توضیحات اشاره شده است، این یک راز در ورای کلاسیک است، بنابراین هیچ قاتل سریال وجود ندارد. بیشتر این کتاب در مورد اعتصاب بازسازی حوادث، مصاحبه با شاهدان و برخورد با شکست روابط ناموفق و زندگی جدید او است. این کتاب به هیچ وجه خسته کننده نیست، اما برای افرادی که سبک را دوست ندارند یا با لعنت شدن مجازات نمی شوند، به آنها تجاوز نمی شود - این یک کتاب بزرگسال با تنهای f-bombs است. طرح بندی پیچیده است و خیلی خوب توسعه یافته اما شخصیت ها به مراتب بیشتر بخش مهمی از داستان هستند. من اعتصاب را به طور خاص جذاب، شکم مودار و همه چیز یافتم. :) او بزرگ، مودار و مرتب زشت (یکی از نامزدهای تعطیلات کودکی خود را \"سر و صدا\" است). با این حال، بسیار هوشمندانه، باهوش، بسیار صادقانه است و نمی ترسم به سختی در صورت نیاز . همانطور که تحقیقات خود را آغاز می کند، او زندگی یک نژاد مخلوط، دختر دوقطبی را پیدا می کند که ستارگان را پیدا کرده و به هیچ کس اعتماد ندارند. به جای غم و اندوه، مرگ او حسابی اجتناب ناپذیری داشت، به طوری که اگر زندگی او نمی توانست به هیچ وجه، اما در تراژدی. شخصیت های ثانویه قوی هستند به عنوان Cormoran: بسیار کارآمد رابین، Lula Landry و همراهان از افرادی که او را دوست داشت اما با این حال او را به معنای خود استفاده کرد. من به طور خاص توسط دو کاراکتر مهم که به سختی می گویند یک کلمه در کتاب: شارلوت و Deeby مکک تحت تاثیر قرار. حضور آنها در کتاب بسیار ملموس است، اما همه ما می دانیم این است که دیگران چه فکر می کنند. ما در مورد شارلوت از طریق تشریح اعتصاب از رابطه آنها یاد می گیریم و Deeby را با اشعار آهنگ های او و تحسین طرفدارانش کشف می کنیم. من در مورد هر دو شخصیت خیلی کنجکاو شدم و می خواستم بدانم آیا این تصورات واقعی بوده است یا خیر. لذت بردن از شنیدن کتاب های صوتی که توسط رابرت گنیستر نقل شده است، لذت بردم. کتاب صوتی به سادگی افسانه بود، با آقای Glenister انجام کار فوق العاده ای با تمام آن لهجه های بریتانیا منطقه ای. من به عنوان یک زبان مادری انگلیسی صحبت نمی کنم، من معمولا با مشکلات مواجه هستم (گاهی اوقات من وقتی نوشتن شاهکار Masterpiece را می بینم، نوشتن عنوان ها را روشن می کنم) اما هر کلمه، حتی عامیانه را درک می کنم. من توسط صدای او و عمق احساس از لحظه ای جذاب شد آقای Glenister در ابتدا شعر را بخواند. او واقعا کار مهیج را با روایت انجام می دهد. با وجود اینکه روشن نیست که آیا این یک سری است، پایان این کتاب احساس ابتدایی می کند. به نظر می رسید چیزهایی که به پایان رسید با رابین و شارلوت ادامه داشت. «اما بیشتر به دلیل آخرین خط کتاب، عبارت از یک شعر است که از ناخودآگاه اعتصاب شناور شده بود:I من تبدیل به یک نام شدم. @ کتاب صوتی توسط رابرت گنیستر نقل شده است. بررسی این بررسی و دیگران را در نقدهای کتاب Badass.

مشاهده لینک اصلی
من به این انتظار بسیار کمی رفتم اما از آن بیرون آمدم، مثل یک بچه کوچک، که یک گلدان پر از آب نبات داده شده است. این کتاب عالی بود !!! من تمام شخصیت ها و سرعت کلی کتاب را دوست دارم. Cormoran Strike قطعا یکی از کارآگاه خصوصی من است. این واقعا طراوت بود تا ببینیم شخصیت او یکی است که زیبایی ناقص است. من واقعا از نویسندگان خسته هستم که همه شخصیت های اصلی را به عنوان شاهزاده خوش تیپ جذاب جذاب می دانند که درک درستی دارند. شخصیت اعتصاب به من از رفتن فرار کرد. من همچنین شخصیت رابینز را دوست داشتم. من بسیار هیجان زده هستم که این سری را ادامه دهم.

مشاهده لینک اصلی
* 2.5 / 5 آه، پس از همه افرادی که اصرار داشتند که این را دوست داشته باشند، متشکرم. این دقیقا هر مشکل من بود که من نگران آن بودم. به علاوه، به نظر من، یک نتیجه ضعیف به رمز و راز. من بیشتر از این سری ها ادامه می دهم

مشاهده لینک اصلی
حل و فصل جنایات و فریبکارانی که بدبخت هستند، در همه شکل ها و اندازه ها آمده است. سلیقه های شخصی من تمایل دارند نسبت به آسیب دیده (Matter Scudder)، تروجان (هری Bosch) و Debonair European (Commissario Guido Brunetti) قرار بگیرند. Cormoran Strike قطعا به عنوان آسیب دیده شناخته می شود - همانطور که توسط پای مصنوعی تعریف می شود، او با حسن نیت از یک بمب کنار جاده ای در افغانستان خدمت می کند. هر چند که من فکر می کنم او توانایی بالقوه بودن را ندارد. Cormoran نیز اروپایی است (در حقیقت، اگر کورنیش راه خود را داشته باشد، باید دولت اروپایی خود باشد!) اما «دنجر»؟ نه، من نمی ترسم قطعا نه. اما او چیز دیگری را ارائه می دهد: یک پلیس سابق نظامی (خوب، جک ریکور آنجا بود) که از دانشگاه آکسفورد خارج شد و ممکن است پسر ستاره مشهور پاپ باشد. بد نیست. جی. ک. روولینگ در این بازپرسی از یک سری (تا کنون) مینی سریال، نشان می دهد که وقتی با سبک خود سازگار با خوانندگان داستان های جرم و جنایت سازگار می شود، هیچ مشکلی وجود ندارد. اعتصاب خصوصی لندن متشکل از یک دستیار مناسب است که مهارت خود را با توجه به دانش و تجربیات خود به طور منظم متصل می کند و شیمی بین این دو به سرعت ایجاد می شود. در کنار آن یک وکیل عجیب و غریب اما به خوبی درمان شده است که نیاز به اعتصاب دارد تا یک قاتل را برای رد یک خودکشی احتمالی پیدا کند. قربانی خواهرش، یک مدل مشهور است، همانطور که اتفاق می افتد. مشخصه عالی است و توسط برخی از sparring کلامی درخشان بین اعتصاب و فقط در مورد هر کس دیگری حمایت می شود. این نکات برجسته این کتاب است. متاسفانه این طرح دارای سبک غریب و پیچیده ای از داستان آگاتا کریستی باستان است. Id علاقه ای به جزئیات کسب کرد که چه مدت طول کشید تا داستان به آن (نسبتا قابل پیش بینی) نزدیک شود. من می دانم که این مجموعه ها بهبود می یابند؛ چرا که من در حال حاضر کتاب سه را خوانده ام، که در سراسر من جا به جا شده است. کتاب دو را به عنوان نیمه راه خانه بین دو - Iâ € ™ خواهید به زودی پیدا کنید، زمانی که من زمان بیشتری را با آقای Strike بسیار جالب است.

مشاهده لینک اصلی
این هیچ چیز هری پاتر نیست برای کسانی از شما که ممکن است چنین انتظاراتی در پشت ذهن شما وجود دارد، حتی همانطور که شما می دانید که J.K. راولینگ آن را تحت یک نام مستعار نوشت و آن را رمز و راز گذاشت و آن را شامل یک سرباز جنگی PI و جادوگران یا کلاس های درس و یا اژدها یا مسابقات کوییدیچ یا کسی که باید نامشخص باشد | yeah، شما باید این انتظارات را کنار بگذارید. در غير اين صورت، سطح نااميدي شما نمودارها را از بين مي برد و شما مجددا نسخه ويندوز Kindle يا Hardcover خود را از طريق يک پنجره باز باز مي کنيد و هرگز از آن باز نمي ماند و يا شنيده نمي شود. رابرت گالبريت مطمئنا در جهان نوشتن رازي است، اگرچه تلاش اول کمی کوتاه می افتد. فرایند لکنت زبان از ابتدا شروع به کار کرد و از طریق تمام راه به پایان رسید، حتی اگر چوب برای مدت کوتاهی از باسن برداشته شود، اکثریت آن در اطراف مشتاق طرفدار رابین بود. گفتگوی رسمی با تارهای پر از صفحات پر شده بود و تمرکز بیش از حد بر روی بیضه بیشتر به منحرف کردن داستانها کمک کرد و به شدت دنبال شخصیتهایی بود که دوست داشتند بیش از حد قویتر از اینها را بیان کنند و بارها و بارها پس از آخرین نفس انداختن جسد قبلا از بدن مرده بود. به غیر از رابین، شخصیت های رسمی، ملال آور، به نظر می رسید صفحات را گچ می کردند، که بسیاری از آنها خشک شده تمیز، به جای رفتن از چرخه عادی شستشو. این طرح به سرعت در سرعت و به آرامی حرکت کرد و به رغم خساراتی که در اوایل زودرس وجود داشت، پیشرفت کرد. پایان دادن به CUCKOOA CALLING توسط لیبرال استفاده از کلید حذف کمک خواهد شد، و مانند بقیه داستان، کمی طولانی بر روی جو و اطلاعات غریبه بود. در حالی که این فرضیه قوی و دعوت شد، این داستان کاملا منطبق با انگیزه هایش نبود. در یک یادداشت مرتبط، احتمالا درخواست NetGalley خوبی برای این رمان نبود، هرچند من می توانستم داشته باشم دو ماه قبل از لغزش رسمی، نام مستعار خود را سوت زده است. کتابهای Mulholland احتمالا خود را در پشت می اندازند، زیرا آنها این گلوله را نادیده گرفتند و من کمتر از بازبینی مطلوب، حتی اگر آن را فقط به مدت زمان موقت. Cross-posted in Roberts Reads

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوای فاخته


 کتاب سوء قصد
 کتاب یکی از ما دروغ می گوید
 کتاب آوای فاخته
 کتاب آیلین
 کتاب موریارتی
 کتاب قتل خانم مک گینتی