کتاب اعتراف

اثر جان گریشام از انتشارات مروارید - مترجم: جواد ثابت نژاد-داستان تریلر

اعتراف، داستان مردی است که بی‌گناه به زندان می‌افتد و در شرف اعدام شدن است، در حالی که مجرم واقعی در بیرون زندان، آزاد است. چهار روز مانده به اعدام مرد بی‌گناه، مجرم واقعی که دچار تومور مغزی لاعلاجی است، برای نخستین بار در زندگی مصیبت‌بارش، تصمیم می‌گیرد تا کاری درست انجام دهد و چون تنها او می‌تواند مرد بی‌گناه را نجات دهد، به جرم خود اعتراف می‌کند. با این حال چطور فردی مجرم، وکلا، قضات و سیاستمداران را متقاعد کند که آن‌ها در شرف اعدام فردی بی‌گناهند؟


خرید کتاب اعتراف
جستجوی کتاب اعتراف در گودریدز

معرفی کتاب اعتراف از نگاه کاربران
اگر شما در خلق و خوی به خواندن 400 + صفحه از موعظه لیبرال، سپس بروید و این کتاب را انتخاب کنید. من معمولا جان گریشامز را دوست دارم از نام تجاری هیجان قانونی. من شنیدم که این کار بهترین کاراش ازThe Firm @ بود و بسیار خوشنود بود که آن را بخوانم. با این حال، این موعظه آن را برای من خراب کرد. هر شخصیتی که در @ right @ نقاشی شده بود به عنوان یک ادم سفیه و احمق مطلق، یک فرد بد، یک ادم ساده لوح و غیره هر شخصیت در @ left @ نقاشی شده بود که هوشمندترین فردی هرگز تا به حال در سراسر آمده است. این بسیار واضح بود که من آن را خواندم. البته، در آن زمان، موعظه سنگین می آید، شما بیش از نیمه از طریق کتاب و می خواهید بدانید که چه اتفاقی می افتد به شخصیت. صحبت از شخصیت ها، آنها توسعه یافته (همه آنها) و واقعا بیشتر از یک کانال از طریق گریشام نقطه نظر سیاسی خود را مطرح کرد. من متوجه شدم که خوانندگان بسیار توهینآمیز است که گریشام فکر کرد که هر کس می خواهد چند صفحه مستقیم درباره گروه های مجازات ضد مرگ را بخواند که @ character @ @ دوباره جستجو شده است. این خیلی شفاف بود و مثل من گفت که این توهین بود. متأسفانه، نویسندگان زیادی پیدا کرده اند که از آثار ظاهرا داستانی خود به عنوان یک بستر برای دیدگاه های سیاسی خود استفاده نمی کنند. این چیزی است که من را تحت تاثیر قرار نمی دهد و من از خواندن آن لذت نمی برم. اگر می خواهید یک کتاب در مورد سیاست بنویسید، پیش بروید. به من بگویید این یک هیجان انگیز قانع کننده داستانی است و سپس از آن برای استفاده از صابون خود استفاده کنید. اگر من می خواستم مجازات اعدام را تحقیق کنم تا بتوانم موضع بگیرم، آن را انجام خواهم داد. من نیازی به جان گریشام ندارم تا یک عکس مستطیلی برای من بنویسد. من همچنان علاقمند به آثار جدیدی که Grisham می سازد، اما با دقت نگاه کنید و به بررسی هایی بپردازید تا متوجه شوید که آیا لیبرال دیگری اولین آن است.

مشاهده لینک اصلی
خواندن اعتراف من فهمیدم که اگر آقای گریشام حقایق خود را داشته باشد، و البته او می گوید، در تگزاس، حتی اگر هیچ مرده ای ندارند، حتی اگر هیچ مرده ای ندارند، محکومیتشان را محکوم خواهند کرد بدن و یا DNA یا شواهدی از هر نوع صحبت کردن از !!!!!!!!!!!!!! شاید من نیاز به چند علامت تعجب دیگر در Grishams (من فکر می کنم) کتاب دوم اختصاص داده شده به ضرب و شتم مجازات اعدام عمل آخرین لحظه است یک مرد فقط چند روز از اعدام در تگزاس زمانی که شخص دیگری به یک وزیر یونان شهادت می دهد که او قاتل واقعی است. چه باید بکنید و چطور آن را انجام دهید، آیا زمان است و آیا کسی دیگر مراقبت می کند؟ در تگزاس، آنچه که مقامات واقعا در مورد آن مورد توجه قرار داشتند، یکی دیگر از اعدام های موفق بود، و نه خیلی بیشتر. چند بچه خوب وجود دارد که کار می کنند تا آخرین لحظه را از بین ببرند، قهرمانان مورد نیاز رمان؛ و از آنجایی که آنها این موقعیت را در اینجا به اشتراک گذاشتند، من فکر نمی کنم که Grisham آنها را کاملا به اندازه کافی برای من ساخته شده است. همیشه برای مطالعه دقیق و دقیق یک پرونده قانونی - فقط یک داستان بسیار خوب - بسیار مفید است. به هر کسی که بخواهد آن را بخواند. این نویسنده هرگز من را نابود نمی کند

مشاهده لینک اصلی
بسیار هیجان انگیز لذت بخش و هیجان انگیز است. من واقعا دو بار در طول این کتاب گاز گرفتم و هرگز خواندن آن را نداشتم. من در سالهای اخیر خواندن یک رمان گریشام - - - من واقعا این را دوست داشتم و متوجه شدم که خواندن جذاب و سریع است.

مشاهده لینک اصلی
در این درخواست، جان گریشام موضوع مهمی را درباره انتخاب قضات ایالتی و اجازه دادن به آنها برای جمع آوری کمک های عظیم کمپین از افراد و موسساتی که ممکن است در دادگاه هایی که آنها انتخاب می شوند، کسب کنند، در نظر گرفت. در حال حاضر، در اعتراف، او یکی دیگر از موارد مهم در مجازات اعدام را می گیرد. کیت شرودر، وزیر امور خارجه در کانزاس، در یک مطالعه خود در یک مطالعه صبح روزی کار می کند که Travis Boyett، معترض حرفه ای در حال حاضر در زندان در زندان خانه نیمه راه محلی، خواستار دیدن او می شود. بیت در یکشنبه گذشته در کلیسای اشودرز حضور داشتند و تحت تاثیر قرار دادن خطبه وزیر برای بخشش بودند. بیت ادعا می کند که از یک بیماری سرگیجه رنج می برد و چیزی است که دوست دارد تا از قفسه سینه خود خارج شود، قبل از اینکه او را به آن شب خیلی خوب تبدیل کند. او تصمیم گرفت که کیت مردی باشد که بتواند اعترافش را بشنود. او ادعا می کند که نه سال پیش او نیکول یاربر، نیکول یاربر، یک ستارۀ محبوب دبیرستان در شهر کوچک اسلوون، تگزاس را ربوده، مورد تجاوز و تجاوز قرار داده بود. او مدت کوتاهی پس از آن تگزاس را ترک کرد و سپس به خاطر جرم بعدی دستگیر و محکوم شد و زندانی شد. در همین حال، مقامات در Sloan یک سیاه پوست سیاه پوست را، Donte درام، همکلاسی Nicoles دستگیر کردند، که به قتل اعتراف کرده اند که بویت ادعا می کند مرتکب شده است. مسائل پیچیده این واقعیت است که بدن Nicoles هرگز بهبود نیافت. Drone Donte به سرعت اعتراف خود را رد کرد، ادعا کرد که آن را مجبور کرده است. او توسط یک بولداگ یک وکیل مدافع، رابی فلک دفاع کرد. اما به رغم تمام تلاش های فلاش و به رغم این واقعیت که هیچ جزیی و مدرکی وجود نداشت که نیکول حتی مرده بود، یک قاضی و هیئت منصفه به دلیل اعتراف به محکومیت او، به قتل رسید و به اعدام محکوم شد. در 9 سال گذشته، فلک هر کاری را که ممکن است تاخیر اعدام را انجام دهد، انجام داده است، اما تمام اعتراضات Dontes خسته شده است و قرار است در چند روز آن را بمیرد. پس از اعتراف به کیت شرودر، بیت پیشنهاد می کند که او مایل به رفتن به تگزاس و داستان خود را به امید ذخیره Donte بگویید. اما بعد دوباره، شاید او نخواست. او در حالی که وزیر تلاش می کند تا تعیین کند که آیا بویت به حقیقت می گوید و یا او فقط یکی دیگر از ناجیان یا تبلیغ کنندگان است که در چنین مواردی به دنبال پانزده دقیقه خود هستند، به سمت پایین حرکت می کند. داستان از آنجا خارج می شود این به این معنی است که ساعت به سرعت به سمت اجرای اعدام Drum Drum منجر می شود، و به عنوان داستان پیشرفت، خواننده نگاه دقیق به مجازات اعدام و ماشین آلات که توسط آن عمل می کند، به ویژه در ایالت تگزاس، که اعمال می کند بیشتر از مردم هر دولتی دیگر در اتحادیه. صرف نظر از این که چگونه ممکن است در مورد این مسئله احساس شود، این کتاب ملزم به تحریک برخی تحقیقات در مورد موضوع است. در حقیقت، در حالی که این یک کتاب بسیار خوب است، در بعضی نقاط تاخیر افتاده است. بدیهی است که Grisham به شدت در مورد این مسئله احساس می کند و گاهی اوقات خواننده را با جزئیات کمی بیش از حد پر می کند و سرعت حرکت داستان را کاهش می دهد. بعضی از کاراکتر ها نیز کمی در مورد ابعادی که Grisham می خواهد ایجاد می کند، یک بعدی است. هنوز یک داستان محرمانه است و هنگامی که توجه شما را به خود جلب می کند، به احتمال زیاد در روز یا شب خواندن را خوب می کنید تا نتیجه گیری را ببینید.

مشاهده لینک اصلی
جان گریشام در تلاش خود برای استفاده از داستان به خوانندگانش در برابر مجازات اعدام یک رویکرد مایه تاسف کشید. من هیچ چیزی درمورد کارآزمایی در داستان نمی توانم داشته باشم، اگر به خوبی انجام شود، من به موضع سیاسی ناتوان نیستم. گریشام به وضوح امیدوار است خوانندگانش را بپذیرند، اما این رمان در نهایت در مأموریت آشکار خود، متقاعد نشد که خوانندگان مخالف مجازات اعدام باشند. این ممکن است اثر متضاد داشته باشد. مشکل این است که شخصیت او از شخصیت ها - یک ستاره فوتبال دبیرستانی سیاه تگزاس محکوم به تجاوز و قتل او انجام نیست، وکیل مدافع مدافع او، قاتل واقعی است که به طور اسرار آمیز تصمیم به آمدن خالص در آستانه اعدام، و کانزاس کشیش که قاتلان واقعی را به زودی اعتراف می کند، در چنین طوفانی کامل از تعقیب غلط و بی کفایتی قضایی است که این واقعا یک کتاب درباره اعتقاد غیر قانونی است، نه مجازات اعدام. اگر Grisham می گوید، همانطور که او در کتاب های دیگر، داستان درباره اعتقادات غیر قانونی، خوب است. اما تمركز ويژه خود بر وحشت اعدام در اين كتاب باعث كاهش كل پيام مي شود و خواننده ممكن است با احساسات مخالفي كه از يكي از گرايش ها به طور واضح خواسته است، رد شود - يعني خواننده ممكن است تصور كند كه اين مجموعه اي عجيب از شرایطی که موجب اجرای یک مرد بیگناه می شود خطر ابتلا به آن در حقیقت به شدت کم است. گریسام نقاط حقیقی بین اعتقادات غیر قانونی - یک مشکل بسیار واقعی - و مخالفت او با مجازات اعدام را ندارد و نتیجه آن این است که اغلب به نظر میرسد که با استفاده از یک مشکل واقعی به راه انداختن مخالفت با یک مشکل دیگر، به سختی میرسد. این کتاب گاهی اوقات سرگرم کننده است و شخصیت قاتل واقعی به ویژه به خوبی طراحی شده است، اما یک کتاب که این را سخت تلاش می کند تا درس بخواند، نیاز به کار بهتر از آن دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اعتراف


 کتاب سرو غمگین
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب احیا
 کتاب همسر خاموش
 کتاب زن همسایه
 کتاب یکی از ما دروغ می گوید