کتاب افشاگر

اثر جان گریشام از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد قصاع-داستان تریلر

وکيلي مرموز از يک قاضي فدرال آمريکا به جرم تباني با مافياي ساحل غربي آمريکا شکايت مي‌کند. هدف او دريافت جايزه‌اي است که بنا بر قانون به افشاگران قضات فاسد تعلق مي گيرد.

اما هيچ‌کس گمان نمي‌کرد، اين شکايت به نبردي سخت و خطرناک با مافياي آمريکايي بينجامد و عده‌اي بي‌گناه کشته شوند و آسيب ببينند...

با جان گريشام همراه شويد و بار ديگر از قدرت قلم او لذت ببريد.


خرید کتاب افشاگر
جستجوی کتاب افشاگر در گودریدز

معرفی کتاب افشاگر از نگاه کاربران
شما می دانید زمانی که در تعطیلات در کرت یا هر کجا و در هتل یک قفسه بزرگ بزرگ است که مهمانان می توانند به خود کمک کنند. خوب، اگر شما یک کتاب جان گریشام را پیدا کنید، مثل طلا تعطیلات است. در اینجا چند روز از خواندن استخر کنار آن وجود دارد. در حدود دوازده کتاب خود را در طول سالها بخوانید. بعضی از افراد فقط \"خوب\" را پیدا کرده اند، در حالی که دیگران به نظر می رسد لبه صندلی، هیجان چشم در حال ظاهر شدن است. بنابراین من فکر می کنم ایمن است که می گویند من فن است. نه fangirl، اما deffo طرفدار. بنابراین زمانی که افراد دوست داشتنی در هودر یک نسخه پیشین کتاب جدید خود را به Whistler ارسال کردند، چه می توانم بگویم، به غیر از \"بسیار سپاسگزارم\". ویستلر داستان دو بازجو محاکمه و قاضی فاسد ترین است در تاریخ ایالات متحده لایس و هوگو برای هیئت رعایت قضایی کار می کنند، چیزی که قبلا شناخته نشده بود وجود داشت و روزهای خود را در یک اداره دولتی کم درآمد و در مورد قضاتی که مرتکب اشتباه شده اند، انجام می دهند. این زمانی است که گرگ میرز شکایتی در مورد یک قاضی ایجاد می کند که ادعا می کند که یک رحم کوچک در رشوه از مافیایی جمع شده است. اولین کتاب جان گروشام که تا کنون خوانده ام، The Firm بود. من آن را در تعطیلات رانندگی در اطراف فلوریدا خواندن و من به معنای واقعی کلمه در لبه صندلی من بود. برای صرفه جویی در سرگرمی، شرکت، زمان کشتن، کارفرما و خلاصه Pelican فقط می تواند مورد ضرب و شتم قرار گیرد. Whistler به عنوان هیجان به عنوان شرکت؟ نه، آن نبود. اما برگزاری دو کتاب در برابر یکدیگر یک روش واقعا عالی برای نشان دادن چقدر است که Grisham به عنوان نویسنده در سال های مداخله توسعه یافته است. کتاب هایی مانند The Firm شگفت انگیز بود، اما عامل هیجان براساس تعلیق عظیمی از کفر بود (گرچه به دلیل آنها من بیشتر می دانم که چگونه از Mob مخفی می شود). از سوی دیگر، ویستلر، منافع و منافع فراوانی را به همراه دارد، اما همچنین دارای ویژگی های زیادی در زمینه طراحی و زمینه سازی است. در کل، احساس «خیلی بیشتر» از بعضی از کتابهای دیگرش داشت. در زمان ویستلر زمانیکه میزان سرعت کم شد، بارها تکرار شد، اما تنش دوباره به سمت راست حرکت کرد و شما حدس می زنید که به راستی کدام سوپاپ قدرتمند است. این واقعا هیجان انگیز بود و قطعا برای در حال حاضر شب های دلپذیری که شبها در آن جا می گذارند، یک نسخه از The Whistler در نظر گرفته شده برای بررسی صادقانه دریافت کردم. خیلی ممنون از Hodder و Stoughton.

مشاهده لینک اصلی
اگر می خواهید یکی از طرفداران Grisham بمانید (و من یکی هستم، به من اعتماد کن) از این یکی دور بمانید. شخصیت های تخت، هیچ همدلی و رک و پوست کنده، خسته کننده است. من این 8 ساعت (از 13 کتاب صوتی) را امتحان کردم و فقط نمیتوانستم بیشتر بمانم. ایو همه کتاب هایش را خوانده و همه آنها را دوست داشت و بسیاری را دوست داشت. یک یا دو نفر clunkers بودند، اما من همیشه آنها را پایان دادم. این یکی نیست. : (با عرض پوزش جان، به دادگاه بازگردید و از این چیزها دور بمانید.

مشاهده لینک اصلی
Grisham آخرین داستان داستان تلاش برای رها کردن یک قاتل فاسد و یک حلقه مافیا در فلوریدا است. لایسی برای هیئت رئیسه قضایی قضاوت می کند و از خبرنگار مرموز می گوید که او شکایت قضایی فاسد در آمریکا را مطرح خواهد کرد. این منجر به یک وب گردی از رشوه خواری، قتل و ارعاب می شود که لایسی و کسانی را که به خطر می اندازند، به خطر می اندازد. احساس کردم این کتاب لزوما نوشته شده است. ما واقعا در هر کاراکتر خاصی قرار نمی گیریم و خطر واقعا مجبور شدیم. این طرح فقط به شما می گوید که اتفاق می افتد به جای آن که به طور طبیعی آن را بیابید. گام به گام فقط شما را به هیجان ساختن مورد مانند بسیاری از گریشام ها بهترین رمان انجام می دهد. من فکر می کنم POV خارج از هر کاراکتر خاص برای بسیاری از کتاب فاصله خواننده از پرونده. این رمان گریشام یکی است که به نظر من به جست و خیز کردن است.

مشاهده لینک اصلی
Id می گوید 3،5 ستاره. داستان جالب، اما به غیر از تصادف ماشین، هیچ تنش و یا تعلیق و پایان احساس عجله. واقعا برای کاراکترها خیلی حساس بود. من قدردانی کردم که فقط چند نفر از پراکنده های خفیف وجود دارند. من می خواهم چیزی را با او امتحان کنم، اما مشکل پیدا کردن یک کتاب را دارم، زیرا بیشتر داستان های او شامل عناصری است که من اجتناب کنید، مانند قاتلان سریال، یا آدم ربایی / سوء استفاده / آسیب رساندن به یک کودک. هیئت منصفه فراری - امکان پذیر است.

مشاهده لینک اصلی
این تنها بدترین کتاب جان گریشام است که تا به حال خوانده ام (و دوست دارم فکر کنم ایو همه آنها را بخواند)، اما این یک کتاب بسیار بد است. نوعی از ناشران و سردبیران کتاب، آنها را به نمایش می گذارد تا به آنها نشان دهد که چگونه کتاب بد می تواند باشد، اگر آنها توجه خود را به هنر و صنعت خود نکرده باشند. داستان، سازنده و شخصیت ها درست است. آنها در شهرهای ناشناخته یا شهرهای شناخته شده در حومه شهر آمریكا وجود دارند كه به نوعی Grisham است. آنها کارهایی را انجام می دهند که جریان اصلی اندکی در مورد آنها وجود دارد و از این رو آنها به طرز شگفت انگیزی جذاب هستند. اما نوشتن، و بیشتر از آن، ویرایش و زیرنویسی، بی رحم است. صفحات گفتن وجود دارد، چیزها را نشان نمی دهند. نظریات فراوانی وجود دارد، به جز در مورد شخصیت ها، و همچنین در مورد کسانی که از طرف دیگر. یکی از آن ها فکر می کرد که گریشام آخرین نسخه نسل + نویسنده های پرفروشی بود که در آن تعداد زیادی از کتاب هایی که فروخته بود، او را یک گام جلوتر از دیگر نویسندگان بازار دانست. در The Whistler، او نشان می دهد که چه مقدار فشار یک پرفروش تعطیلات می تواند بر فردی که (امیدوارم) غنی به انتخاب و اجرای کتاب هایش اعمال می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب افشاگر


 کتاب رهایت می کنم
 کتاب فراموشی
 کتاب قتل در خانه کشیش
 کتاب سه روز و یک زندگی
 کتاب خانم اسمیلا و حس برف
 کتاب قاتل درون من