کتاب الان کجایی؟

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: سیما فلاح-داستان تریلر

همانطور که کارولین مک کینزی ده بار پیش از آن ناپدید شدن برادرانش را بازگو می کند، او با کسی که نزدیک به او است، مواجه است که به همان اندازه مصمم است که مخفی نگه داشته باشد.


خرید کتاب الان کجایی؟
جستجوی کتاب الان کجایی؟ در گودریدز

معرفی کتاب الان کجایی؟ از نگاه کاربران
این یکی از خسته کننده ترین کتاب هایی بود که تا به حال سعی در خواندن داشت. این فقط کشیدن و رفع و حرکت کردن از شخصیت به شخصیت، بدون حرکت به جلو است (مشاهده اسپویلر) [و در پایان، برادر عزیز که اسرار آمیز در اطراف و فقط یک بار در سال تماس در روز مادر است هرگز گمشده اما بدبختی ها از او خواسته اند تا روز مادرانش را فراخواند، زیرا چه کسی می داند چرا؟ (درست است که من احتمالا دلیل را از دست دادم، زیرا من فقط می توانم خودم را در حدود یک چهارم کتاب بخوانم قبل از اینکه من شروع به خواندن کرد، و سپس فقط چند فصل گذشته به جلو رفتم تا ببینم آیا در نقاشی نقطه ای بوده است یا خیر آن، که در آن نابود شده است (پنهان کردن اسپویلر)] بمانید، دور بمانید.

مشاهده لینک اصلی
تعداد صفحات مورد نیاز برای ورود به کتاب: حداقل 160. توانایی شناختن قاتل بر اساس اطلاعات ارائه شده در کتاب: 0.0000001 اولین صفحات 160 موردی مانند یک مقدمه، پس از آن 300 یا چند صفحه برای ساخت تا نقطه اوج. سپس حدود 10، شاید 20 صفحه از عمل، و سپس دو فصل (شاید سه صفحه جمع و epilogue) وجود دارد. من از طریق 300 صفحه خواندن را به پایان بسیار سریع. نه این که من از بخش دوم خواندن لذت نبرم یا اینکه پایان بسیار افتضاح بود، فقط کمی بیشتر خواستم. از این کتاب بر اساس این بررسی خجالت نکشید؛ شما ممکن است بیشتر از آنچه من انجام دادید را دوست داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** نسخه فشرده شده از طریق Readers Digest حتی کمی به نظر می رسید کمی در مکان ها کشف شده است. قطعا یک طرح جالب بود هر چند؛ یکی که Id هرگز چیزی مانند قبل از خواندن نیست. من به نوعی با تئوری او در حال مرگ مرده بودم به آغاز داستان. هنگامی که چیزی درباره یک عمو گفته شد، فکر کردم این برادرزاده خزنده است، نه مرد نگهداری از خزنده! شخصیت های جالب توجه بودند، اما Higgins Clark تمایل دارد که ذهن خود را تحت تاثیر قرار دهد تا چیزهای مختلفی درباره آنها فکر کند. او خوشبختانه همه چیز را به طور منظم حل و فصل می کند در پایان.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن چند کتاب مری هیگینز کلارک می توانم بگویم این یکی از مورد علاقه من نیست. خط افق کمی عجیب و غریب بود. یک مرد ناپدید شد و برای ده سال خانواده اش یک بار در سال، در روز مادر خوانده می شود. به نظر می رسد که او در هنگام فراخوان سوال می کند و فقط می گوید که چه می خواهد بگوید. به زودی متوجه شدم که در تماسهای عجیب و غریب وجود دارد و من درست بودم. پاسخ کمی شگفت انگیز بود، اما تنها به این دلیل بود که شخصیت های قابل قبول و نه چندان زیاد وجود داشت که من واقعا می توانم آن را به عنوان یک شخص خوب دوست داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
من سالها کتاب مری هیگز کالارز خوندم. باید اعتراف کنم که تنها دلیل خریدم این بود که در فروش بود. من انتظارات زیادی نداشتم اما شگفت آور واقعا از این کتاب لذت بردم. این یک تیرانداز واقعی بود و باید اعتراف کنم که من دیر وقت خوابیده بودم چون نمی توانستم آن را بگذارم. تنها گناه من با این کتاب این است که من فکر می کنم بخش هایی از داستان داستان کمی ضعیف و غیر ضروری بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب الان کجایی؟


 کتاب احیا
 کتاب شیطان به قتل می رسد
 کتاب بل کانتو
 کتاب قتلگاه
 کتاب آیینه سرتاسر ترک برداشت
 کتاب خاطرات نیمه شب