کتاب بازگشت استاد رقص

اثر هنینگ مانکل از انتشارات هیرمند - مترجم: جواد ذوالفقاری-داستان تریلر

هربرت مولین، افسر پلیس بازنشسته، تنها در یک کلبه راه دور در جنگل های وسیع شمال سوئد زندگی می کند. او دارای دو وسواس است: یکی تانگو است و دیگری اعتقاد است که او شکار می شود، که به طور مداوم توسط شیاطین دنبال می شود. او هیچ دوست نزدیکی ندارد و همسایگان نزدیک ندارد و تا زمانیکه بدن وی در نهایت یافت می شود، Molin تقریبا غیرقابل شناخت است.

لیندمن یک افسر پلیس در بیمارستان مرخص شد و از مرگ وی سابق همکار، و به ذهن خود را از مشکلات خود را، تصمیم می گیرد خود را در این مورد. چیزی که او کشف می کند، به خاطر وحشت و کفرش، شبکه ای از شر است که تقریبا غیر قابل تصور در این ناحیه دور افتاده است، و آن چیزی که به نظر غیرممکن است به مرگ مولین برسد.


خرید کتاب بازگشت استاد رقص
جستجوی کتاب بازگشت استاد رقص در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت استاد رقص از نگاه کاربران
سرگرم کننده اما بسیار محروم تر از هر یک از سری والاندر، در درجه اول به عنوان عامل استیفن Lindman هنوز سال های نور به عنوان یک شخصیت (و اجازه دهید به عنوان شخصیت اصلی نمی گویند) بازرس Ystad، و دوم، به دلیل انتقاد سیاسی و اجتماعی که کل رمان (که داستانش و همچنین طرح آن جالب است) جالب است، خیلی ضخیم است، به خصوص اگر نگاهی به بقیه کارهای منکن داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
فوق العاده خوب است

مشاهده لینک اصلی
در جریان پرونده Henning Mankell از بازگشت استاد رقص، من فکر کردم شخصیتی از یک فیلم تلویزیونی اخیر \"The Last Hangman\" که زندگی و زمان آلبرت پیربرتو را در بر می گیرد، به رسمیت شناخت. (بازیگر: تیموتی اسپال) من در مورد هویت دقیقی از شخصیت رمان اشتباه کردم. مانکن مونکل یک همکار به نام Davenport بود. در مورد ارتباط بین پرولوگ و استراحت کارشناسی ارشد رقص، انجمن فیلم من با این حال به عنوان یک الگو مفید برای کشف یکی از مضامین مهم مونکلز، نیاز به عدالت بی طرفانه عمل کرد. داونپورت به طور مخفیانه بین انگلیس و آلمان حرکت می کند جنایتکاران جنگی را به شیوه انسانی، اما به شیوه ای منحصر به فرد. پذيرش آقايان که جنايات وحشتناکي که مجازات زندانيان مجازات شده بود، به نازي ها يا آلماني ها منحصر نمي شد، اما مي توانست تحت شرايط مشابه در هر کجايي از جمله بريتانيا يا آمريکا متعهد باشد. اين قسمت هرگز ذکر نشده است، اما عدم تمايز آن به رویدادهایی که در روستای جدا شده از هیرجالن، سوئد رخ داد، نباید از سوی خواننده نادیده گرفته شود. سناریوی باز کردن مجازات نه سریع و نه پاک است. هربرت مولین یک فرد ظاهرا ملایم، با سرگرمی هایی از جمله پازل های Jig-saw و رقص تانگو با یک منیکین جوجوبا، زده شده، از طریق برف سرد خرد شده و مرده در خارج از کابین او قرار دارد. داستان پشت Molin او را به عنوان یک کارآگاه سابق بازنشسته از منطقه جمعیت بیشتری از بوراس سوئد شناسایی می کند. او بی خوابی قادر به خواب در روز است، در شب او توسط گذشته اش خالی از سکنه است. پس از شنیدن این مرگ فجیع، سپان لیندمن یک کارآگاه جوان که قبلا توسط داوطلبان مولین هدایت شده بود، دست به تحقیق زد. برخلاف همتای سالخوردیش، سپان پارانوئید است، بسته به ارتباط با دیگران، و ناخودآگاه از اسرار خانواده ها خالی از سکنه است. تلاش های تلخ و شیرین Stefans تضعیف تشخیص اخیر وی از سرطان دهان است که او را با نگرانی از مرگ و شرمندگی اجتماعی در مورد این بیماری که ممکن است بیشتر در مورد او بیشتر از آنچه تصور می کند، منحرف کند. تمایلی از عادت ماهیانه، با زیرمجموعه پارانویا، پنهان کردن و تمایل فوری برای امنیت، به شکل شخصیت سوئدی سوئد یا یک گروه ناسیونالیست مزدور به نام بنیاد قوی سوئد، نشت می کند. این گروه ظاهرا متعارف، که شامل خانم های سالخورده و افراد موفق است، از برادر بزرگتر آریایی و Skinheads در اثر سمی خود بر جامعه جلوگیری می کنند. در این مثال، افسانه ای که \"پیروزی\" هنگامی که کار خوب انجام نمی شود، تشدید می شود و به معنای \"مشکل با عادی است که همیشه بدتر می شود.\" (Lyriicist: Bruce Cockburn) عادی باعث شد آلمان نازی چنین عجیب پیروزی، مولین عادی، یک عروسک ترسناک ایدئولوژیک و سیفان عادی، از لحاظ احساسی بسته و شرمنده از ضعف او شد. خشونتآمیز، از عادت عذاب وجدان، که آغازگر بازگشت استاد رقص است، یک شوک را به وجود می آورد که عادی سازی می کند، افشای مجرمان، انگیزه هایش و اعمال عدالت به صورت بی طرفانه و منصفانه با همدلی انسانی، اما دقت در آن است قلب این رمان عالی. پل پترسون

مشاهده لینک اصلی
بازگشت کارشناسی ارشد رقص اولین هانینگ مونکلز غیر از کورت والدرر رمان هایی است که Ive خوانده است. اگر چه من توضیحی نزدیک از Waveers رژیم غذایی Wallanders در این یکی را دریافت کردم، من یک پلیس دیگر، استفان Lindman، که در مورد داشتن تومور سرطانی در زبان او نگران بود. (او به طرز وحشیانه ای بود و به طور مداوم در مورد این نگرانی و اینکه آیا او قصد داشت به مرگ بپردازد، با وجود همدردی اولیه من، در پایان، همه چیزهایی که می خواستم بگویم به لیندمن بود @ DUDE! رفت و آمد به درمان شما و جیغ کشیدن @ Harsh ، من می دانم، اما شما آن را داشته باشید!) اوه، بله، داستان - این شامل نازی ها و واقعی نازی ها و شمال کشور سوئد به جای Wallanders Skane. داستان واقعي IMO کمی مبهم بود (ما هرگز نفهمیدیم که چطور شخصیت بزرگ نازی ها باید دستگیر شود، اما موفق نشد تا اولین قربانی قتل را به نقطه ای که در آنجا کشته شد، به کار برد. من هم صادقانه می گم منظورم این است که البته نازی ها میلیون ها نفر را کشتند، اما در حالی که شما درس های رقص داشتید، کمی ... خوب، غیر معمول بود، به راحتی آن را ببندید، بله، سادیست نگهبانان اردوگاه کار اجباری فقط افرادی را کشتند که از آن لذت برده بودند، اما برای من چیز بدتری نسبت به نازی ها این است که اکثر آنها روانپزشکی هستند، اما بوروکرات هایی که مردم را با سکته قلبی کشتند و هرگز فکر نکردند کاری انجام دهند. ) برای روشن کردن کمی (به هر حال) کمی از تاریخ: من نمی دانستم که داوطلبان سوئدی در Waffen-SS در طول جنگ وجود داشت؛ من فکر کردم که داوطلبان خارجی همه از اروپا اشغال شده بودند. بنابراین جالب بود! اما اغلب، احساس می کردم شخصیت ها حتی کمتر از کتاب های والدرور توسعه یافته اند که چیزی را می گویند!

مشاهده لینک اصلی
بازگشت هنرمند رقص، توسط هنینگ منکل. A. گورور گاردنر که بوسیله Blackstone Audio تهیه شده است، از audible.com دریافت شده است. این مستقل است که توسط منکل منتشر شده در سال 2000، و همچنین به عنوان بهترین از بهترین Kurt Wallanders است. در این کتاب ما به طور مختصر یک پلیس بازنشسته سوئد هربرت مولین، که در حال حاضر بی سر و صدا در جنگل شمالی در سوئد زندگی می کنند. واضح است که حتی در سال 1999 او کابوس هایی در مورد چیزی که در طول جنگ جهانی دوم رخ داده بود تقریبا 50 سال پیش بود و کابوس هایی که اجازه نمی دهد او در شب بخوابد. و سپس کابوس او درست می شود و او شکنجه و قتل می شود. یک پلیس جوان، استیفن لیندمن، به شمال سوئد تعطیل می شود تا تلاش خود را برای درمان و جراحی برای سرطان زبان آماده کند. او بسیار می ترسد که او زنده نخواهد ماند، حتی اگر پزشک شانس خود را برای زنده ماندن نسبتا بالا بسپارد. در حالی که او در حال تماشای تلویزیون در نوار است، می بیند یک عکس از یک مرد که اخیرا کشته شده است، و معلوم می شود که یک همکار سابق او که در این منطقه بازنشسته شده است. او در تلاش برای حل قتل درگیر با پلیس محلی است. به زودی یک مرد دیگر نیز به قتل رسیده و معلوم نیست که آیا همین فرد هم مردم را به قتل رساند یا اینکه اولین قتل، کاتالیزور دوم بود. در هر صورت، همانطور که لیندمن بیشتر در مورد این موضوع می آموزد (ورود به خانه های مردم بدون یک حکم تحقیق در مورد اراده - تنها بخشی از کتاب که در آن من مجبور به تعلیق قضایی شدم - او می یابد که ارتباط وجود دارد WW II و به طور خاص به سازمان نازی در سوئد و شاید به جنبش مدرن نئونازی که هنوز در سوئد وجود دارد و اطلاعاتی در مورد خانواده اش که او را نمی دانست یاد می گیرد. این یک کتاب عالی است که پر از نوع گفتگو و تجزیه و تحلیل منطقی است که باعث می شود کتابهای منکلا بسیار قانع کننده باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت استاد رقص


 کتاب آیینه سرتاسر ترک برداشت
 کتاب پیدایش
 کتاب دختری که با تبهکارها در افتاد
 کتاب زنی در کابین ۱۰
 کتاب گم شدن زیبای خفته
 کتاب دریاچه ی مه آلود