کتاب بازگشت استاد رقص

اثر هنینگ مانکل از انتشارات هیرمند - مترجم: جواد ذوالفقاری-داستان تریلر

هربرت مولین، افسر پلیس بازنشسته، تنها در یک کلبه راه دور در جنگل های وسیع شمال سوئد زندگی می کند. او دارای دو وسواس است: یکی تانگو است و دیگری اعتقاد است که او شکار می شود، که به طور مداوم توسط شیاطین دنبال می شود. او هیچ دوست نزدیکی ندارد و همسایگان نزدیک ندارد و تا زمانیکه بدن وی در نهایت یافت می شود، Molin تقریبا غیرقابل شناخت است.

لیندمن یک افسر پلیس در بیمارستان مرخص شد و از مرگ وی سابق همکار، و به ذهن خود را از مشکلات خود را، تصمیم می گیرد خود را در این مورد. چیزی که او کشف می کند، به خاطر وحشت و کفرش، شبکه ای از شر است که تقریبا غیر قابل تصور در این ناحیه دور افتاده است، و آن چیزی که به نظر غیرممکن است به مرگ مولین برسد.


خرید کتاب بازگشت استاد رقص
جستجوی کتاب بازگشت استاد رقص در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت استاد رقص از نگاه کاربران
یکی دیگر از رمان سیاه و سفید مونکل تا به حال، نوع بیشتر کتاب هایی که در زندگی ام خوانده ام. احتمالا برای دو چیز: زیرا آنها خوب هستند و بسیار سرگرم کننده هستند. این از والاردر نیست، بلکه از یک پلیس از یک منطقه دیگر سوئد است. این کاملا شبیه هموطنش اسکانیا است: بسیار هوشمندانه و متفکرانه برای کارش، اما از هوش هیجانی کمی. کل رمان بعد از کشف سرطان در دهان وی دچار مشکل شده است و رابطه او با دوست دخترش ژییدا است، اگرچه او تنها فردی است که در زندگی اش زندگی می کند. در شمال کشور آنها یک دفعه اکتسابی را می کوبند، برتری باستانی او. او به آنجا می رود تا کمی خود را تحقیق کند تا فراموش کند که او با بیماری اش چه می کند و یکی از پلیس های محلی، یک پسر کنجکاقی به نام جوزپه را دوست دارد، زیرا مادرش در مورد یک خواننده ایتالیایی مشتاق بود. انفجار در انفجار یک سرباز سابق نازی ها و قاتل او، پسر یکی از قربانیان او بود. در جریان تحقیقات، آنها توطئه های فعال نازی را در سوئد و سراسر جهان کشف کردند. این بسیار خوب خوانده می شود و با وجود برخی از گسل ها (به عنوان مثال، به نظر می رسد که یهودا آرژانتینی قدیم قادر به کاهش یا حذف هر کسی که پیشتر از او بوده است و یا پناهگاه های خود را به خوبی ارتقا دهد)، به خواننده رفتار نمی کند. نیروهای هوایی در طول جنگ افتاده بودند. هیچ کدام از آنها نمی دانستند که چند نفر از دوستانش از دست داده اند. و زنده ماندن فقط یک تسکین عظیم بود؛ اما همچنین آنها را عذاب می دهد تا از زندگی لذت ببرند که مرده ها از گورستان هایشان گریه می کنند. (10) @ از میان همه کسانی که، به نظر او، زندگی را با لذت، امکان توقف در لبه یک جاده و پوسیدن به راحتی یکی از بهترین بود.

مشاهده لینک اصلی
مونکل می تواند این کار را بهتر انجام دهد در حالی که هدر @ مانکل آن را بهتر است، این بدان معنا نیست که کتاب بد باشد. به معنای @ بهتر است دشمن خوب @ - به طوری که در اینجا نیز وجود دارد - اما قطعا بدترین کار او نیست. متوسط ​​کلاس خوب - اما طبقه متوسط ​​منکل، برای بسیاری دیگر از قبل از پایان پرچم دار است. حق به داستان. مانکل استیفن لیندمن را به عنوان یک شخصیت جدید معرفی می کند. مانند کرت والاندر، او در وسط بحران وجود دارد. بحران Stefan Lindman حتی بیشتر از Wallanders وجود دارد - او با تشخیص سرطان مواجه است. تقریبا در همان زمان او می آموزد که سابق @ teacher @ کشته شد. او کتاب را می نویسد تا نور را در مورد موضوع درک کند. خیلی زود معلوم می شود که همکار سابقش یک عضو اس اس است و احتمالا قتل به طور مستقیم با این واقعیت مرتبط است. داستان خیلی جالب است، چندین عبارتی را ارائه می دهد و همچنین می تواند همراه باشد، با این حال، مونکل ساخته شده است نوع @ متفرقه @ والاندر. استیفن لیندمن کوپر والاندر را برای طعم و مزه من بیش از حد فرا می خواند، اما بدون اینکه در همان سوراخ قرار بگیرد؛ او به سادگی از یک بحران معرفتی به بعد می لرزد. استفان لیندمن درVor Frost @ دوباره ظاهر می شود، بنابراین شما می توانید هیجان زده باشید. به طور کلی این کار کاملا قابل خواندن است. داستان خوب است حتی می توان گفت که شخصیت اصلی به خوبی طراحی شده است - فقط مونکل می تواند حتی بهتر عمل کند.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب غیر کورت والدرر است که توسط هنینگ مونکل خوانده شده است و ممکن است تنها آن وجود داشته باشد. در هر صورت، یکی از بهترین ها نیز هست. به جای شهر کوچکی در جنوب سوئد، منکل ما را به سمت شمال کوچکتر می برد تا یک شهر کوچکتر @ که در آن یک قتل عام رخ داده است. من فکر می کنم تغییر شخصیت ها و مناظر، منکنل را به عمق شخصیت اصلی خود، Lindman.Mankell قطعا استعداد برای ساخت کاراکتر خود را به عنوان بسیار واقع بینانه و به نحوی دلسوز با وجود نقص آشکار شخصیت خود را. شما قطعا به لیندمن متصل می شوید، اما فکر می کنم او علامت را با شخصیت شماره 2، جوزپه لارسون از دست داده است. صادقانه او به عنوان تقریبا یک کارکاتور، که برای منکل بسیار غیر معمول است، آمد. با این حال، به طرز غیرممکنی از داستان زیاد نیست. او کارهایی را انجام نمی دهد که شما را به عنوان عجیب و غریب به خطر اندازد، به عنوان مثال، آن چیزی که او به سختی می کند هر کاری می کند، شما را با این تصور که او هیچ اندیشه ای از خود ندارد. من کارمند هتل را بیشتر دلسوز و واقعی از کارآگاه لارسون پیدا کردم. سالهاست که من کتابهای مونکل را در مترو گرفته ام و آنها واقعا برای آن مناسب هستند. من هر روز صبح می توانم یک فصل را پایان دهم، من به طور کامل در آنچه که من می خوانم غافلگیر شده ام، و هنوز هم نه آنقدر که نمی توانم آن را بگذارم - اما آخرین بخش این کار را نمی کند. این یکی من واقعا نمی توانم بگذارم و من به طور منظم زمان خواندن آن را بخوانم. اگر از من بپرسید، این کتاب بهترین کتاب منکلی است.

مشاهده لینک اصلی
دسامبر 1945. در آلمان شکست خورده، یک مسافر انفرادی از یک هواپیمای نظامی بریتانیایی فرود آمد و به زندان هملن رفت. در آنجا او به آویزان جنایتکاران جنگ نازی پی می برد. اما یکی از آنها سرنوشت خود را فرار کرد. اکتبر 1999، در شمال سوئد، هربرت مولین، یک پلیس بازنشسته، به مرگ شکنجه می شود. در خانه منزوی خود، رد پا روی زمین به نظر می رسد که نشان می دهد قاتل با تانگو خونین خود را با قربانی خود طراحی کرده است. در اینجا، والاردر کمیساریای دیگری که تحقیق را انجام می دهد دیگر نیست. در عین حال، در انتهای دیگر سوئد، پلیس جوان استفن لیندمن دو خبر بد بدست می آورد: او سرطان دارد و همسر سابقش کشته شده است. برای فریب اضطراب او، تصمیم می گیرد در Härjedalen ترک کند و خود را در مورد این قتل بررسی کند. در حال حاضر، سایه های یک تاریخ بسیار تاریک بیدار شدم. آنها زدند آنها دوباره و دوباره اعتصاب خواهند کرد. استفان ترسو است اما او جوان است، بیمار است. او نمی داند چه مدت او باید زندگی کند. او چیزی برای از دست دادن ندارد (Renaud-Bray) فریب هیجان انگیز - شخصیت های جالب

مشاهده لینک اصلی
@ بازگشت از استاد رقص @ نشان می دهد ایجاد یک کارآگاه جدید Henning مانکن، استفان Lindman. این در سال 1945 شروع می شود. آلمان نازی در خرابه ها قرار دارد. به زودی 9 جنایتکار زن و مرد زن به دار آویخته می شوند. 54 سال پس از آن، پلیس بازنشسته هربرت مولین به طور وحشیانه ای در مزرعه دور افتاده خود در شمال سوئد کشتار می شود. پلیس آهنگ های عجیب و غریب را در خون بر روی زمین کشف می کند، به طوری که فردی تنگو را تمرین کرده است. جوان یک افسر پلیس جوان در بیمارستانی، لیندمان درباره قتل همسر پلیس سابق خود می شنود. او تصمیم می گیرد خودش را بررسی کند. پرس و جو Lindmans به طور فزاینده ای پیچیده و خطرناک به عنوان او کشف ارتباط بین مرگ هربرت مولین و وب فعالیت های نئوپلی نازی است. من واقعا این کتاب را دوست داشت. من آن را در یک زمان خواندم زمانی که واقعا در کار هنینگ مونکل غوطه ور شدم. من با بسیاری از سیاست های منکن موافق نیستم؛ اما او یک نویسنده عالی است. در این کتاب او نیز کمی از آنچه در جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد، مورد بررسی قرار گرفت. این خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت استاد رقص


 کتاب ساعت ها
 کتاب توفان شن
 کتاب پشت درهای بسته
 کتاب پیدایش
 کتاب قتلگاه
 کتاب همسر خاموش