کتاب باشگاه استقامت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات نشر ویدا - مترجم: زهره حق بین-داستان تریلر

test


خرید کتاب باشگاه استقامت
جستجوی کتاب باشگاه استقامت در گودریدز

معرفی کتاب باشگاه استقامت از نگاه کاربران
خواندن بررسی کلی سری سلول باشگاه در وبلاگ من وبلاگ باشگاه شتره یک فرض جالب در ژانر هیجان انگیز عمل است. این شامل چهار مردانی است که می خواهند به جایگاه بهتر در جهان بپردازند. این فرض من را جذاب کرد و من را به این کتاب برد. در حال حاضر، Baldaccis Will Robie را خوانده ام و این مجموعه را دوست داشتم. بررسی سری در اینجا موجود است. باشگاه شتر متفاوت است، زیرا به یک فرد متکی نیست که حرکت قطعه را در کنار برخی از اعضای باشگاه برابر تر از دیگران باشد. این کتاب طرح ترسناک عرفانی استاندارد را می گیرد و به آن پیچ و تاب جالبی می دهد. در بیشتر موارد، ایالات متحده بیشتر به عنوان گناهکار به تصویر کشیده می شود تا اینکه گناهکار شود. چشم انداز در اینجا به مراتب بین المللی تر از انتظار من است، که به نوعی خوب است. در نتیجه، تمام شخصیت ها جالب هستند - هر دو شخصیت های اصلی و آنتاگونیست ها.

مشاهده لینک اصلی
خیلی بد، این کتاب را بخوان، چون این کتابخانه من را انتخاب کرده است - من فکر نمی کنم که من آن را ناراحت کنم تا دیگران آن را به پایان برسانند. این طرح مسخره است و به ویژه به سمت انتهای آن، به نظر می رسد مانند یک فیلم جیمز باند به خوبی نوشته شده است. اعتصاب هسته ای فقط یک ثانیه جلوگیری شد - این نوع زمان بندی چشمگیر نیست - فقط مزاحم آن است. این مشخصه کاملا دو بعدی بود و در مورد همینگوی کاملا خسته کننده بود - دستاورد هایش خیلی غیرقابل باور است - در یک انحنای 1 اینچی در یک نیروی جا افتاده به مدت 6 ساعت و قادر به کشتن مردم با انگشتان دست خود بود؟ من فکر نمی کنم این افراط ها برای ایجاد یک شخصیت جالبی یا داستان ضروری باشد و استفاده از آنها فقط باعث می شود که کتاب به نظر مسخره ای باشد. من نیز این نوشتار را بسیار مبهم و نادرست بیان کردم. بعضی از گفتگوها ممکن است برای شخصیت های دقیق باشد، اما همان شیوه ی نامتعارف سرب در روایت است - من فقط آن را بسیار ساده لوح می دانم.به عنوان یک جنبه آموزشی - من متوجه شدم، که گاه به حمایت از. هر چند بدتر از آن این است که تداوم نوشتن را خراب کرد. شاید اگر عناصری کمتر پیچ خورده باشد، ممکن است این کار کمی ساده تر شده باشد؟ من واقعا نمیخواهم از طریق دستورالعملهای بسیار در حالی که بخواهم داستان راجع به فراموشی بخوانم، بخواهم. در کل فکر کردم خیلی فقیر بود و من هرکسی را تشویق میکنم که به تنهایی آن را ترک کند.

مشاهده لینک اصلی
مقدمه ای بر باشگاه شام، گروهی از نظریه پردازان توطئه به رهبری اسرارآمیز الیور استون که قتل را می بینند و به یک اقدام بزرگی علیه رییس جمهور آمریکا هدایت می شود. یک کتاب هیولا تقریبا 700 صفحه بود و اولین صفحات 150 تا 200 صفحه را بسیار آرام در راه اندازی به داستان اصلی پیدا کردم

مشاهده لینک اصلی
یک گروه تروریستی خواسته است که آدم ربایان تقاضای سلاح های هسته ای را در ازای رئیس جمهور بخرند. خداوند، جهان دیوانه شده است. چرا مردم نشسته، خواندن و رفتار معمولی ندارند؟\nکتاب اول قصه باشگاه شتر. من قبلا به عنوان خوانده شده زیر، از آنجا که این مجموعه با دوم آغاز شده بود، من فقط نیاز به اولین کسی که به خواندن. بخشی از آن، من خوشحال هستم که این کار را انجام دادم زیرا نمی دانم اگر با آن شروع به خواندن ادامه خواهم کرد. این ضعیف ترین پنج کتاب است که این حماسه را تشکیل می دهند. از سوی دیگر، این مقدمه خوبی از شخصیت ها است که به ایجاد یک پیوند قوی با قهرمانان آن کمک می کند. باشگاه شتر من آن را بسیار توصیه می کنم. هر کس که رمز و راز سیاسی، جاسوسان، اسرار و پست سایه را دوست دارد، آن را دوست دارد. و شاید کسانی که در مورد این نوع موضوعات نیز اهمیتی نمی دهند.

مشاهده لینک اصلی
چهار متفکر اجتماعی و نظریه پردازان توطئه که در منطقه واشنگتن دی سی زندگی می کنند، با یکدیگر هماهنگ شده اند تا آنچه را که آنها به عنوان باشگاه شتر معرفی می کنند تشکیل دهند. هدایت شده توسط الیور استون، یک مرد 60 ساله با یک گذرگاه مرموز، خود را به طور تصادفی شاهد قتل هستند. این باعث می شود آنها را به یک ماجراجویی فراتر از وحشی ترین انتظارات خود را در مورد طرح پیچیده و عجیب و غریب تروریستی. من یک طرفدار دیوید Baldacci شده است از زمانی که من خواندن مطلق قدرت. کتابهای او همیشه به ذهن من نرسیده است، اما من می توانم خیلی خوب خوانده ام. صادقانه بگویم، به دلیل برخی از نظرات مثبت و مثبتی از طرف دوستان Goodread من، انتظارات زیادی از این را نداشتم، نظرات من بسیار احترام گذاشته شده است. اما اکنون می گویم که من از این خیلی خیلی لذت بردم. شخصیت ها نه تنها چهار عضو باشگاه شتر، بلکه سرویس مخفی، تروریست ها و حتی سیاستمداران را جذب می کردند. طرح مورد نیاز برخی از تعلیق عدم اعتقاد بود، اما با این حال جالب بود و به سرعت حرکت کرد. بیشتر این رمان در امتداد نسبتا قابل پیش بینی بود، اما مشخص شد که چیز دیگری در حال ظهور است که من برای بیمار نیاز دارم. بازپرداخت ارزش آن را داشت، زیرا ماهیت طرح تروریستی چیزی غیر قابل پیش بینی بود و یکی از غیر معمول ترین مواردی است که من هنوز خواسته ام. به دنبال خواندن بقیه این مجموعه ها هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باشگاه استقامت


 کتاب زندگی دوم
 کتاب قلعه دیجیتالی
 کتاب همه حقیقت
 کتاب شرکت
 کتاب بازمانده
 کتاب راز مزرعه چهار آبگیر