کتاب باشگاه مشت زنی

اثر چاک پالانیک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-داستان تریلر

پالانیک «باشگاه مشت‌زنی» را سال 1996 نوشت. رمانی که در نگاه اول روایت‌گر خشونت طلبی است، اما «جی.جی.بالارد» نویسنده‌ی شهیر آمریکایی معتقد است «باشگاه مشت‌زنی» را باید آینه‌ی تمام‌نمای انسان تنهای امروز دانست.
داستان زندگی یک شهروند آمریکایی که از ملال و روزمرگی کلافه شده است و به یک‌باره سر از باشگاهی درمی‌آورد که آدم‌هایی شبیه او برای خلاصی از سرخوردگی‌های‌شان سراغ مشت‌زنی آمده‌اند. زندگی قهرمان داستان پالانیک به‌زودی سیر دیگری پیدا می‌کند.


خرید کتاب باشگاه مشت زنی
جستجوی کتاب باشگاه مشت زنی در گودریدز

معرفی کتاب باشگاه مشت زنی از نگاه کاربران
تنها پس از © ها از داشتن همه چیز â € از دست داده می گوید: \"Tylerâ €\" شما آزاد به انجام هر کاری هستید\nمن به زمان نیاز دارم تا آن را پردازش کنم ...

مشاهده لینک اصلی
برای شروع، فیلم به مراتب بهتر از این کتاب است و به عنوان مثال ارزشمند در بحثinstances هنگامی که سازگاری فیلم ها بهتر از کتاب های اصلی @ .There است. من گفتم. نه، نوشتن او @ خوب نیست و یا آن @ brilliant @ یا @ Gritty @ (یکی از مورد علاقه من است، معمولا به بدی ترجمه می شود). این واقعا نوشتن بد است. بد از دیدگاه ادبیات. بد نیست زمانی که از طریق محدوده تاریخ و پانتئون از نابغه شگفت انگیز، شگفت انگیز از کلمه نوشته شده است. مردانی که بر روی کاغذ اندکی از روح خود را بر روی کاغذ گذاشته اند و آن را رقصنده و مخالف قرار داده اند تا چیزی درباره بشریت بگوید و آن را به معنای انسان بودن است. شاید ایده های Palahniuks وجود داشته باشد و موضوع جداگانه ای از خود نوشتن است. نوشتن (و من باید با بعضی دیگر که این کتاب را مرور کرده اند موافقم) از همان پوسیدگی گنگرانی که مدرن @ literature @ reeks از آن است، استفاده می کنند. لغزش زبان به نقطه ای که در آن 7 درصد از مردان آمریکایی که کتاب را در سال گذشته خوانده اند می توانند احساس راحتی خواندن آن را نداشته باشند و در طول دو صفحه خسته نباشند. من از آقای پالا نیتوکس راضی هستم. کاملا قابل توجه است او کار ساده ای و ساده ای را ایجاد کرده است که یک نسل کامل از پسران ناراضی، مدرن و دبیرستانی می توانند هم اکنون از طریق تجاوز جمعی و آسیب زدن به یکدیگر به یک ذهنیت سازمانی متوسل شوند. واقعیت غم انگیز است ، چون واقعا احساس می کنم چاک می گوید چیزی درباره جامعه عمیق می گوید، اما مثل همه هنرهای بد، ما باید بپرسیم که آیا پیام به طور دقیق و موثر ارتباط داده می شود. در وهله ی اصلی خود، مبارزه با باشگاه در مورد جستجوی معنی در یک جامعه از هنر است. جستجويي که بيشتر به خاطر ترس از عدم موفقيت در انجام آرمان هاي ما انجام مي شود، ما را به يک عمر روبات، مکانیکی (ببخشيد کلمه)، گربه، کشتی می اندازد. مبارزه با باشگاه تلاش می کند تا این ترس ها را به واسطه ی پرسش یابند: آیا آرمان های ما واقعا ما هستند؟ آنها متاسفانه احساس می کنند که این سوال در میان فریادهای موسیقی و درگیری جشنواره خشونت های گوشتی از بین رفته است. جرج گاردنر یک بار گفت: \"برای نوشتن با طعم و مزه در بالاترین معنای، با نوشتن با فرض بر این است که یکی از صد نفر که آنها را مطالعه می کند ممکن است در حال مرگ باشد و یا برخی از عزیزان یکی از آنها را بمیرد. برای نوشتن به طوری که هیچ کس خودکشی را انجام نمیدهد، هیچ کس از دست ندهد؛ شکسپیر نوشت، به نوشتن، به طوری که مردم می فهمیدند، همدردی می کنند و جهانی بودن درد را می بینند و احساس می کنند که تقویت می شوند، اگر به طور مستقیم به زندگی ادامه نمی دهند.

مشاهده لینک اصلی
â ... ... â ... ... â ... ... â ... ... â~ ... â ... ... â~ ... â~ ... (آیا من بیش از ده ستاره مجاز استفاده کنم؟) . من فیلم را تماشا کردم سپس، این کتاب را بخوان. این فیلم مانند @ PQOWIEURYTMZNXLAKSJDHFGBCV @ بود. این کتاب مانند @ LASDFGKJHMNZXBCVQWPOIEURYT @ بود. به هر حال، من نمی توانم کاملا آویزان @ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ @. از آنجا که من این کتاب را در یک پسزمینه سریع برای تماشای فیلم خواندن، سعی کنید همه این اتفاقات را به من دو بار رخ می دهد، مانند این: خوش آمدید به CLUB CLUB CLUB. 1 â € £ اولین قاعده در مورد باشگاه FIGHT CLUB شما صحبت از باشگاه FIGHT CLUB نیست. 2 â € £ قانون دوم در مورد باشگاه FIGHT CLUB شما صحبت در مورد باشگاه FIGHT CLUB نیست. 3⃠£ قانون سوم است، هنگامی که مغز شما می گوید متوقف می شود، و یا می رود لنگ، حتی اگر شما فقط جعل، آن را بیش از. 4⃠£ فقط دو چشم به یک صفحه. 5 ƒ صفحه یک بار در یک صفحه. 6⃠£ شما بدون غذا و خواب خواندن (به طوری که شما می توانید خود را در کفش های قهرمانان ناز ما قرار داده است) .7⃠£ خواندن ادامه می دهد تا زمانی که آن را (گذشته از آخرین صفحه به تفاسیر بی معنی). این ها برخی از قوانین دیگر هستند. 8⃠£ در نهایت، و مهمتر از همه، شما در مورد @ CLICK @ ITSELF صحبت نمی کنید. در یک جدول زمانی کافی، نرخ بقا برای همه به صفر می رسد. بنابراین، آماده برای تخلیه روح، در حالی که من به wikisearch ABC از مبارزه با ضربه محکم و ناگهانی برای مغز باشگاه.

مشاهده لینک اصلی
â € œI نمی خواهم به مرگ بدون زخم. € â € â € • چاک Palahniuk، Fight Club15 سال پیش، من فیلم را دیدم. بنابراین، ظاهرا، هر کس دیگری کمی یا کمی ناراحت پسر جوان در کشور بود. یادم میآید زمانی که حتی دانشجویان BYU پس از فیلم، باشگاههای مبارزه را تشکیل دادند. هیچ خللی در پروژه وجود ندارد BYU برای آن بسیار شسته و رفته است (Cougars نردبان را قطع نکنید)، اما مقدار زیادی از باکره ها بر یکدیگر متمرکز می شوند. این کمی پوچ بود. خوب. این خیلی بی حوصله بود. به هر حال، من نمی خواستم این کتاب را بخوانم تا زمان صرف وقت کافی از انطباق (و BYU) تنگ و پنهانی Finchers صرف کنم تا بتوانم این کتاب را به تنهایی حفظ کنم. پس از آن نمی شود فقط یک سکه جدید فیلم باشد. غیر ممکن است تنها کسانی هستند که کتاب را پس از فیلم و کسانی که کتاب را قبل از فیلم خواندند و کسانی که آن را قبل از اینکه صحبت می کنند بخوانند وجود دارد. چیزی است که Palahniuk من را تحسین می کند. حتی زمانی که او خاموش است (و او اغلب به عنوان او در حال حاضر است) CP نیرویی است. یکی از سگ های تاریخی من در مورد مدرن روز @ ادبیات @ این است که بیش از حد در مقیاس MFA بیش از حد قرار دارد. همه این نویسندگان دقیق، به خوبی آموزش داده شده و به خوبی پرورش داده شده اند که مطمئنا می توانند یک داستان پیشرفته را بنویسند. رمان با یک شروع خوب، وسط و پایان نوشته شده است. کل کتاب ممکن است در طراحی، بسته بندی هوشمندانه باشد و همیشه همواره از نقطه ضعف آنها استفاده کند؛ راه خدایان گرامری در نظر گرفته شده است. اما این داستان ها اغلب مانند Eunuchs به نظر می رسد. آنها توپ های کم دارند. بله من این را گفتم من این را در هیچ راهی خاص جنسیت نمی گویم. فقط، آنها به نظر می رسد امن، بی روح و اغلب بی معنی است. من هرگز در مورد Palahniuk احساس نمی کنم. او همیشه یک پاراگراف را از فراموشی می گیرد. او می خواهد به خلوص موجودی خیره شود و شما را تماشا کند. این بدان معنا نیست که مسائل او همیشه کار می کند. اما هنگامی که آن را نمی کند آن را به طرز چشمگیری می افتد.

مشاهده لینک اصلی
اولین قاعده در مورد باشگاه مبارزه این است که شما آن را بررسی نکنید. کرک چاک. اما من جوس Smirking انتقام! ؛) این داستان تخیلی نیهیلیتی بی رحم است و به طرز وحشیانه با طنز تیره صحبت می کند. اما همانگونه که فیلم قبلی را دیدم (این فیلم محبوب ترین فیلم من است)، من آن را تا حدودی ناامید می کنم زیرا فیلم خیلی بهتر بود؛ بهترین صحنه های فیلم در این کتاب کاملا متفاوت بود. اما هنوز عالی است. باشگاه مبارزه درباره اتهام خود است (شما چیزهایی نیستید که شما هستید)، این در فلسفه هندو یافت می شود. \"من می گویم هرگز کامل نیستم، می گویم متوقف شدن کامل است، می گویم بیایید تکامل ببخشیم، چیپ ها جایی که ممکن است.\" - کمال، فراخوانی خودخواهانه است و دلیل آن این است که ما از آن می ترسیم شکست، ریسک، متوسط ​​بودن حتی موفقیت! کمال منجر به توسعه و تکامل است کاملا متفاوت از آن است که یک پارامتر حیاتی از زندگی خلاق است، نادیده گرفتن این همه ما می شود بهره وری احمقانه است. @ این فقط پس از ما همه چیز را از دست داده است که ما آزاد است هر کاری را انجام دهید. زندگی خود را به پایان می رسانم و یک لحظه به پایان می رسد. @ من فکر می کنم این یک نقطه عطف در تاریخ انسانیت است. و آره، نام او رابرت پلسون است! لول!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باشگاه مشت زنی


 کتاب عطر خوش مرگ
 کتاب ساکنین طبقه بالا
 کتاب رستگاری یک قدیسه
 کتاب پسر
 کتاب چرخ روزگار
 کتاب فرصتی دوباره