کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-داستان تریلر

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
من لذت بردم از یک داستان ارواح خوب، و من داستان داستان را با جرمی مارش روبرو کردم که سعی داشت شهر را باور کند که در قبرستانشان @ real @ ارواح وجود دارد. اما، من متوجه شدم که داستان در اطراف عاشقانه قریب الوقوع بین جرمی و Lexie بسیار آزار دهنده است. مکالمات آنها عمدتا متضاد جنجالی بود که اعتقادم دشوار بود. من هیچ کدام از این کاراکترها را دوست نداشتم، حداقل در این بخش از کتاب. من آن را به پایان رسانده بودم - البته باید آنچه را که در گورستان اتفاق افتاده بود پیدا کنم!

مشاهده لینک اصلی
اولین برخوردم با نیکلاس اسپارکس. یک تجربه بسیار لذت بخش است او در ترکیب داستان او ترکیبی ملایم از رمز و راز، عاشقانه، ژولوس و فتنه را حفظ کرد. من سبک را پیدا کردم که پیگیری آسان باشد.

مشاهده لینک اصلی
سنین من این کتاب را به پایان رسانده است. تجربه من: هرگز خواندن یک کتاب با انتظارات زیاد را شروع نکنید. در واقع هرگز با انتظارات کاری نکنید تخیل شما مجموعه نوار بیش از حد بالا به دست می آید. داستان عادی شخصیت عامیانه

مشاهده لینک اصلی
اوه با این کتاب، خیلی چیزها اشتباه است، حتی نمی دانم کجا شروع کنم. کسی باید آقای اسکارکس را بگوید که زنان خودخواه پس از دانستن او فقط برای 2 روز با یک مرد خوابیدند. (و هیچ کس نمی داند که از لحاظ جسمانی توانسته است تمام شب @ عشق را بسازد. @) مانند بسیاری از کتاب های دیگرش، این کاملا قابل پیش بینی بود. تفاوت این است که شخصیت های این شخصیت دلسوزانه هستند. Lexie یک گربه ناله است. جرمی یک زن و شوهر است و امیدوارم باور کند که او ناگهان نور را می بیند و در 48 ساعت سرش را برای او بهبود می دهد؟ هر چه. این همه با این واقعیت که من به این یکی گوش دادم و صدای راویان خیلی متزلزل بود. جعل تقلب در جنوب (falsetto برای Lexie) من به کلی منفی از این کتاب اضافه نمی کند. من عاقبت را در نگاه اول به مدت طولانی نگه داشته ام، بنابراین ممکن است آن را امتحان کنم، اما من امیدوار نیستم که بیشتر از این دو شخصیت لذت ببرم. با این حال، من قصد دارم آن را بخوانم به جای گوش دادن به آن، تا ببینم آیا تفاوت دارد یا نه.

مشاهده لینک اصلی
ناگوار. من مجبور شدم خودم را به پایان برسانم. من احساس می کنم خواندن این کتاب، من را از زمان غارت کرد، من هرگز برگشتم. من نوت بوک را دوست داشتم، اما از این داستان متنفرم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب جنایت های میهن پرستانه
 کتاب قلاب
 کتاب نخستین پرونده های پوآرو
 کتاب ملاقات با مرگ
 کتاب سوء قصد
 کتاب جزیره ی توفان