کتاب تلفن همراه

اثر استیون کینگ از انتشارات نگارینه - مترجم: شهره ابری-داستان تریلر

در سلطان سلطان به خوانندگان ترس از جنگ های تکنولوژیک و تروریسم می دهد. تلفن های همراه آخرالزمانی را با پاک کردن مغزهای هر بشریت به میلیون ها انسان بی نظیر می رسانند، و تنها ضربه های مخرب و مخرب پشت سر می گذارند. کسانی که بدون تلفن همراه، مانند تصویرگر کلایتن ریدل و گروه کوچک خود را از قوانین، باید برای بقا مبارزه کنند، و سفر خود را برای پیدا کردن Clayton همسر جداگانه و پسر جوان راکت کتاب کتاب در جهت حل و فصل. هواداران که از ابتدا شاه را دنبال کرده اند سل را به عنوان عزیمت شناخته و قدردانی می کنند. بازنشستگی به صراحت برای پادشاه مناسب است، و برای ما خوش شانس است، و هیچ چیز برای اثبات او را نداشته است تا به نوشتن هیجان انگیز وحشت زده، تند و زننده مانند سلول.


خرید کتاب تلفن همراه
جستجوی کتاب تلفن همراه در گودریدز

معرفی کتاب تلفن همراه از نگاه کاربران
من این 31/2 ستاره را می دهم ایوان خواندن بهتر و بدتر توسط پادشاه. نه خیلی ترسناک، ایده جالب و جذاب به نوع زامبی مانند آخرالزمان. کتاب بزرگ برای خواندن در حالی که انتظار برای یک هواپیما. ؛-)

مشاهده لینک اصلی
بله یکی دیگر از موفق کینگ دوباره خواند! وقتی که اولین بار از آن خارج شدم سلول را خواندم و آن را دوست داشتم. پس از شنیدن صداهای زمزمه در مورد تولید فیلم، می خواستم یک ریدر را انجام دهم. همه چیزهایی که من نیاز به شنیدن جان کوزاک داشتم و می دانستم که این طلا است. جدی میگم. این پسر باید یکی از بدترین بازیگران باشد. سپس اعلام ساموئل جکسون به عضویت در بازیگران آمد و من هیچ شک و تردیدی از ذهنم نداشتم. Sidd.Clay ریدل فقط اولین کمیک خود را فروخته است. در مورد چرت زدن از پول نقد چکار می کنید؟ هیجان زده است. او نمیتواند منتظر بماند تا پسرش و حتی نوعی از همسرش را از دست بدهد. او در تمام جلال موفقیت خود هنگامی که پالس اتفاق می افتد، در حال غرق شدن است. هر فردی که در زمان تلفن خود در زمان پالس به طور کامل احضار می شود، خودشان و دیگران را در راه های خشونت آمیز و شریرانه کشته است. یک پسر حتی یک سگ را گوش می دهد. دختر دیگر یک بار قطعه خود را تا زمانی که می میرد، به صورت مکرر از بین می برد. این بسیار جذاب لعنتی است. من می دانم که مردم می گویند این نسخه کره ای از زامبی ها است، اما من مخالف هستم. من فکر می کنم پالس شما را به ابتدایی ترین خود می برد. شما تبدیل به یک جانور می شوید یک حیوان در پایین، می بینید، ما Homo sapiens هم نیستیم. هسته ما جنون است دستورالعمل اصلی قتل است. آنچه که داروین مودبانه گفت، دوستان من، این است که ما به زمین آمدیم نه به خاطر اینکه ما باهوش ترین و یا حتی بدترین، بلکه به این دلیل است که همیشه ماجراهای عجیب و غریب ترین و مرگبار ترین جنگل ها بوده ایم. و این همان چیزی است که پالس پنج روز قبل کشف کرده است. سرعت کتاب کاهش می یابد، اما داستان اینطور نیست. آن را به یک افسانه یک نوع از داستان تبدیل می کند. در حالی که من عاشق توالی افتتاحیه خشونت بی پایانی هستم، فکر می کنم پایان دادن به بخش مورد علاقه من است. پادشاه آن را میخورد سرانجام او از نظر هواداران بسیار ضعیف است و حداقل در تجربه من از دست طرفدارانش خوشش می آید. خوب است که پایان را ببینم که واقعا می توانم قدردانی کنم. من فکر می کنم پایان کامل این کتاب بود. اگر شما تا به حال فرصتی برای خواندن آن هنوز وجود دارد - من به شدت آن را توصیه می کنم. اگر شما دارید مطمئن شوید که تریلر فیلم را چک کنید! این شگفت انگیز است! شما می توانید آن را درست در اینجا بررسی کنید. ستاره متصل شده عمدتا به دلیل روایت متداول کتاب صوتی است. این لکه دار بود و شما به وضوح می توانید ویرایش کنید. این کافی بود که من را از داستان بیرون بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
این یک جهنم از یک سوار بود! هیجان انگیز آخرالزمانی بزرگ! این لحظات بسیار سرد و شدید نیز وجود دارد! بعضی از لحظات غم انگیز به ویژه در پایان نیز وجود دارد! این پایان دادن به ... من با دهان باز داشتم ... نمی توانستم باور کنم آن را گذرانده بود ... من فکر می کنم که تخیل و کنجکاوی خود را بر روی هوا قرار می دهد، در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدا اولین بار دیدم که بسیاری از بررسی های منفی در مورد کتاب من صادقانه نمی دانم چرا آنها وجود دارد .. خوب آن را کامل نیست، اما آن را نه افتضاح یا! جنبه های مثبت عبارتند از: + داستان بزرگ. به ویژه شروع! + کاراکترهای خوب (نه همه آنها) + Pulse منفی ها هستند: - سرعت در برخی از نقاط آهسته است، اما نه چیزی است که مزاحم - پایان نیز بود. (مانند cliffhangers ....) - من می تواند توضیحات بهتر با برخی از چیزهای داشته باشد! به طور کلی آن را 4 ستاره مستحق!

مشاهده لینک اصلی
از بهترین کتابهای کینگ او به یاد من از پایه، اما البته، این نسخه سبک تر است. آخرالزمان به شکل یک سیگنال تلفن بازدید می کند. زامبی زنده آزار و اذیت conversos.Que آنها نپرداختم، عاقل، که باید به sobrevivir.Creyeron مبارزه با آنها را به یک اسپویلر را پیدا کنید؟ برای no.Si میخواهید بدانید که چیزی، خواندن کتاب! (آیا شدت برای صفحات اول قضاوت کرد. ظاهرا نه نویسنده و می دانستند که راه می کنند، اما پس از مدتی قطب نما خود را می یابد.)

مشاهده لینک اصلی
احساسات کلی من در این کتاب چیست؟ Meh ... اما در یک راه خوب است. من یک طرفدار بزرگ استفان کینگ هستم، اما من فکر می کنم که من شروع به تعریف او برای او در دوران خاصی می کنم. من متوجه می شوم که مسائل زودتر او را دوست دارم اما بعدا چیزهایی را دوست دارم (یا حتی گاهی اوقات دوست دارم). سل نمونهی خوبی است از اینکه چگونه یک استاد سابق ترسناک در حال حاضر تبدیل به نویسنده بسیار بیشتر شده است. در حال حاضر، این یک رمان بد نیست. این از حقیقت به خوب است، به ندرت به عظمت می رسد، اما نقاط ضعف داستان، برخی از سرعت، و عادت معمول پادشاهان به ما خزش می دهد. اما داستان هم بخشی از مشکل بود. گرچه در داستان زامبی پیچیده ای وجود داشت (این افراد پس از دریافت یک سیگنال از طریق تلفن های همراه خود، تبدیل به موجودات زنده زامبی می شوند)، این رمان به سرعت تبدیل به یک داستان می شود که همه آن را شنیدیم: اکثریت مردم تبدیل به زامبی ها، گروه های کوچکی از زندگی مردم در آخرالزمان زامبی زنده ماندند. وجود دارد انجامش داد. چندین بار. و آن بازی کردن اما کمی از زندگی جدیدی به یک گرگ قدیمی نفوذ کرد، و آن را به عنوان کتاب خوب بعدی در مورد ارواح مطرح بود. با این حال، من از بسیاری از مدیران تاج و تخت کتابهای خزنده انتظار داشتم. آن را کمی آزار دهنده و دلهره آور زمانی که کسی مانند استفن کینگ شروع به تبدیل شدن به یک تقلید کننده به جای یک سازنده، و یا زمانی که احساس می کند که نویسندگان بزرگ زمان با توجه به موفقیت خود را تنبل می شود (من همان احساس را در مورد نویسندگان پیتر Straub و دین Koontz ). من یک کتاب مانند سلول را می خوانم و نمی توانم تعجب کنم که آیا شاید زمان آن رسیده است که یک شاه جدید از داستان های وحشت داشته باشیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تلفن همراه


 کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد
 کتاب چهار موش کور
 کتاب لانه زنبور
 کتاب جاهای تاریک
 کتاب دلواپسی های مگره
 کتاب سکوت بره ها