کتاب تلفن همراه

اثر استیون کینگ از انتشارات نگارینه - مترجم: شهره ابری-داستان تریلر

در سلطان سلطان به خوانندگان ترس از جنگ های تکنولوژیک و تروریسم می دهد. تلفن های همراه آخرالزمانی را با پاک کردن مغزهای هر بشریت به میلیون ها انسان بی نظیر می رسانند، و تنها ضربه های مخرب و مخرب پشت سر می گذارند. کسانی که بدون تلفن همراه، مانند تصویرگر کلایتن ریدل و گروه کوچک خود را از قوانین، باید برای بقا مبارزه کنند، و سفر خود را برای پیدا کردن Clayton همسر جداگانه و پسر جوان راکت کتاب کتاب در جهت حل و فصل. هواداران که از ابتدا شاه را دنبال کرده اند سل را به عنوان عزیمت شناخته و قدردانی می کنند. بازنشستگی به صراحت برای پادشاه مناسب است، و برای ما خوش شانس است، و هیچ چیز برای اثبات او را نداشته است تا به نوشتن هیجان انگیز وحشت زده، تند و زننده مانند سلول.


خرید کتاب تلفن همراه
جستجوی کتاب تلفن همراه در گودریدز

معرفی کتاب تلفن همراه از نگاه کاربران
من واقعا بزرگترین فن استفان کینگ نیستم. من از طریق یک ضربه زدن به جایی که برخی از فیلم های مورد علاقه من قدیمی قدیمی بود، من به عقب برگردم و کتاب هایی را که از آنها ساخته شده بود، خواند - جوجه ها، اگزیستانسیستم، سکوت بره ها. بنابراین، البته من چند کتابی از سوی استفان کینگ را شکار کردم. من این کتاب را در قفسه کتابخانه مشاهده کردم، و از این طریق من را جذاب کرد، بنابراین در نهایت آن را چک کردم و آن را خواند. واقعا واقعا دوستش داشتم ! من طرفدار مسائل آخرالزمان / زامبی، فیلم ها، whatevs هستم، و این کتاب با هر دو آنها قوی است. البته، در این کتاب زامبی وجود دارد - آنها زندگی می کنند، تنفس انسان ها می کنند. فقط ...، تغییر کرد تکامل یافته متفاوت بود. این کتاب فراموش نشدنی بود. هیچ انکار نکردن این است که تعداد بسیار کمی از نویسندگان می توانند شما را به نام هایبیبی و استفن کینگ ببرند و این کتاب هیچ استثنائی نیست. وقتی شیز شروع به ضربه زدن به طرفداران می کند، حادثه ای که گفته شده است، همه چیز را از بین می برد. دومین بار من آن را خواندم، در شب دیر شد و من تنها در طبقه پایین بودم. به من اطلاع داده نشده است، همسایگان نوجوان در انتهای خیابان تصمیم گرفتند یک کج بکشند که به یک باشگاه مبارزه تبدیل شده است. نیازی به گفتن نیست، من تقریبا خودم را نوازش می دادم چون سر و صدا خارج به نظر می رسید که سر و صدا در کتاب را نشان می دهد. مانند بسیاری از کتاب های استفان کینگ، این به دنبال مردی است که از طریق وضعیت غیر معمول و وحشتناک، تلاش می کند تا به خانواده و زندگی اش بازگردد تشکیل دوستان و متحدان و دشمنان در طول راه. تماس تلفنی باعث می شود همه کسانی که به تلفن خود پاسخ داده اند به دیوانه بیفتند. خوشبختانه، قهرمان ما یک تلفن نداشت. در ابتدا، آن یک قحطی مرگبار برای همه است. سپس زامبی های تلفن همراه کمی آرام می شوند و با هم شروع به جمع می کنند. هیچ علامت خوبی ندارند. در برخی از توانایی های روانی و یک تله پات قوی، یک ژاکت قرمز ترسناک و بسیاری از اسلحه هایی که هرگز هیچ کاری انجام نمی دهند، از آنها استفاده کنید، و شما یک داستان جالبی داشتید. زمانی که دیدم این کار را به یک فیلم تبدیل کرد، بسیار هیجان زده شد - دیدگاههای توماس جین به عنوان رقص سربازی از طریق سر من. در عوض، آخرین بار شنیدم جان کوزاک برای بازی در نقش قهرمان بازی کرد، و من فقط نمی توانم آن را ببینم. Boo.If شما مانند استفن کینگ، این کتاب را بخوانید. اگر شما مانند استفان کینگ دوست ندارید اما مانند رمان های ترسناک، این کتاب را بخوانید. اگر شما استفن کینگ را دوست ندارید و شما رمانهای ترسناکی را نمیشناسید، پس مطمئن نیستید که چرا شما در این صفحه نگاه میکنید. این کتاب صخره می زند آن را چک کنید

مشاهده لینک اصلی
این آخرین خواندن پادشاه یکی از پیش بینی ها بود. من نمی خواستم آن را برای سالهای زیادی بخوانم و نمی توانستم آنرا پیدا کنم، بنابراین از ناشر بسیار سپاسگزارم که آن را برای من فرستاد. اول از همه، من می خواهم اشاره ای به نقاط ضعف این کتاب، که، اگر چه آنها خیلی زیاد نیستند، از تجربیات من زیاد شده اند و انتظاراتم را در خستگی ناپدید کرده اند. اما نگران نباشید، همچنین دارای نکات بسیار مثبت است. اولین چیزی که در این کتاب از دست رفته بود CONFLICT بود. اگر چه به نظر می رسد عجیب و غریب، پادشاه عامل تعجب از دست رفته، این عامل که باعث می شود یک داستان است خیلی صاف نیست. IDEA فوق العاده بود. شما می بینید: ویروس توسط تلفن مردم را به نوع زامبی تبدیل می کند. اما داستان این نقطه قله را از دست داد، جایی که تنش به خواننده رسید و او را گرفت. همچنین، این پیچ و تاب هایی وجود دارد که شما دوست دارید آن را داشته باشید و به سادگی این ایده درخشان برای خیلی بیشتر بود. نقطه دوم که من را ناراحت بود، عمق انسانی داستان بود. آنها قبلا می دانستند که من از بدترین احساسات است و من دوست داشتم که این تاریخ، احساسات و احساسات بیشتری داشته باشد، زیرا جو خود را به آن بعد تحمیل کرد. این ها تمام جنبه هایی بودند که من را ناراحت می کردند. حالا چه چیزی از سلول نجات یافته است؟ در ابتدا همه چیز بسیار سینمایی است. این نگاه از فیلم های آخرالزمانی و هرج و مرج است. اسکریپتهای شاهین واقع گرایانه هستند و بسیار متناسب با آنچه گفته می شود. همچنین، همانطور که قبلا گفتم، ایده این کتاب بسیار خوب است. من آن را به عنوان یک نقد از آنچه در حال حاضر در حال تجربه است. آیا می توانید ویروس آلوده شده از طریق تلفن های همراه را که ذهن ما و رفتار ما را دستکاری می کند تصور کنید؟ خوب این فرضیه به من خنک شد در نتیجه، سلول در وسط قرار دارد. این یک داستان بود که من را به طور کامل منزه بود، آن را تا به حال بسیاری از نکات خوب بد است. با وجود انتظارات بیشتر، آنچه خوب بود به اندازه کافی برای پایان دادن به آن بود و در نهایت یک نظر از این کتاب دراز مدت انتظار داشت.

مشاهده لینک اصلی
سلول یک رمان پیچیده و پیچیده است. این یکی از بهترین راه های پادشاه است که نوشته است، اما این احتمالا تنها نکته هیجان انگیز در نیمه اول کتاب، علاوه بر سرعت سریع است. با این حال، به عنوان طرح حرکت می کند به جلو، کتاب بهتر می شود. در نیمه اول، به نظر نمی رسید من خواندن پادشاه بود. من هیچ شخصیتی جز آلیس و رفیع (گربه) نداشتم و نمی خواستم بدانم چرا پالس اتفاق افتاد. به سادگی عجیب بود. حتی @ phonies @ (همانطور که theyre نامیده می شوند) werent خزنده. فقط احمقانه و خشن بودن موجودات (احتمالا این تعریف زامبی است، حالا که فکر میکنم ...) با این حال، چیزهای گرم شده (پانوراما)، و من شروع به مراقبت از دیگر شخصیت های اولیه - تام و کلی - به عنوان آنهایی که به بقیه کتاب اضافه شده بودند. فون ها در نیمه دوم کتاب بیشتر مورد بررسی قرار گرفتند و به موجودات پیچیده تر، جالب و خسته کننده تبدیل شدند. من آن را دوست داشتم مرد Raggedy و آن رویاها نیز بسیار جذاب بود و روح را به کتاب آورد. بسیاری از مردم با این نوع از پایان دادن به مشکلات، اما من واقعا آن را دوست داشتم. این به طور جدی ناسازگار است، اما در همان زمان قابل توجه است. من معتقدم که می توان برخی از شخصیت ها را فراموش کرد و آنچه را که انجام می دادند، اما نه پایان. در کل، یک کتاب واقعا خوب، اما عالی نیست.

مشاهده لینک اصلی
گروه کوچکی از بازماندگان این رویداد @ Pulse @، که در حین وسواس ما با تلفن همراه اتفاق افتاده است، می آید و از محل به مکان می رود، به دنبال یک آسمان امن و یک کلمه در مورد عزیزان خود که تبدیل به زامبی شده اند هواپیماهای بدون سرنشین معمولا به عنوان @ phone-crazies @ در این کتاب داوری می شوند. فرضیه اساسی پادشاهان بر این باور است که در غیر این صورت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به مرگ از ایده زامبی حمله می کند. این داستان سرگرم کننده بود (هرچند من فکر می کنم که آن بالقوه بسیار بالاتری داشت) اما برای آن چیزی که بود، خوب بود. شخصیت ها خوب بودند، اما من این واقعیت را نداشتم که جورجون بیشتر از آن چیزی بود که تقریبا همه چیز را فهمیده بود. من این واقعیت را که او برای اغلب زمان حدس زدم دریافت کردم و معلوم شد که یک جهنم یک حدس هوشمندانه است، اما هنوز هم. او خیلی جوان بود و برای سنش بسیار روشن است. من امیدوار بودم در مورد بعضی از زامبی ها @ را به عنوان وحشتناک، جهش های ناسازگار، شاید برخی از آن ها به شدت دلمشغولی، شاید دیگران را که به علت قرار گرفتن در معرض آنها و یا چیزی بیشتر هستند، بخوانم. افسوس، هیچ کدام از این ها نبود. در عوض، این یک داستان ماندگاری بود که شخصیت ها به دنبال یکدیگر می گردند در حالی که در همان حال تلاش می کردند تا بیش از حد به آنچه که با آنها عاشق شده بود فکر نکنند. یکی فکر می کنم که من دوست نداشتم (ممکن است در اینجا چیزهای کوچک را برداشت کنم)، اما اکثر افرادی که تبدیل شده بودند، افراد سخت کوش بودند. بنابراین، زمانی که شخصیت های اصلی گفتند چیزهایی مانند: من آنها را متنفر می دانم، @ آنها می توانند در hell @ در هنگام مراجعه به آنها نفرت داشته باشند. این تقصیر آنها نیست که به زامبی تبدیل شده اند. من شخصا شخصیت های اصلی را از دست دادم و خانواده ها را از دست دادم اما آنها را با توهین به این افراد بی معنی در حالی که در مورد آگاهی از آنچه که آنها انجام می داد یا آنچه انجام می دهند، انجام نمی دهند. همچنین، من بسیار هیجان زده هستم که سازگاری فیلم Cell در سال 2015 به صفحه نمایش بزرگ می آید، با بازی Samuel L. Jackson، John Cusack و دختر فیلم یتیم (2009). من طرفدار پایان یافتن نبودم. هشدار دهنده -SPOILER- هر چیزی را بیشتر بخوانید اگر شما DON @ T می خواهد این کتاب به طور کامل رجیستر شده است. یووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو من حدس می زنم که این برای پادشاه معمول بود، اما من آرزو کردم که در مورد آنچه که در پایان اتفاق افتاد، کمی بیشتر تعطیل شد. چه اتفاقی برای بقیه افرادی که تبدیل شده اند و چه اتفاقی افتاده است؟ آیا نظریه دیوانه جوردونز درست شده است؟ آیا اعتصابات هسته ای در شهرهای بزرگ از زمانیکه مقامات نظامی و غیرنظامی دولت فکر می کردند امید برای اکثر مردم وجود داشت، به این ترتیب تصمیم گرفتند تازه شروع به ساختن یک زیستگاه جدید برای آینده کنند؟ چه اتفاقی برای شخصیت های اصلی افتاد؟ آیا آنها مجددا متحد شدند؟ آیا آنها دوستداران خود را دوباره می بینند؟ و آیا آنها درس خواندند و تصمیم گرفتند که از تلفن های همراه استفاده نکنند؟ همانطور که می بینید، فقط چند سوال که در ذهن من دراز کشیده بود.

مشاهده لینک اصلی
من در دبیرستان بودم زمانی که پیتر بنچلی کتاب داستان حماسی اش را تبدیل به یک فیلم کرد. مدت ها و با صدای بلند در دوستان قدیمی من جوان بودم که نمی توانستم در تابستان به آب نزدیک شوم، و اگر این کار را می کردند، زمان زیادی را صرف نگاه کردن به اطرافشان کردند تا مطمئن شویم که کوسه بد نیست در نزدیکی، هرگز فکر نکنید که آنها در یک استخر عمومی یا مخزن محلی شنا می کنند. چرا این همه این را می گویم؟ از آنجایی که تنها در یک لحظه از یک مشکل تلفن بیسیم خود را در اولین حلقه به دست می آورم، و آن را به طور مستقیم به این واقعیت مربوط می شود که فقط به پایان رسید استفان کین € ™ â € œCell ، â € DB61241.Clay ریدل در بالای جهان است. Heâ € ™ ثانیه تنها اولین فروش عمده خود را به عنوان یک تصویرگر و نویسنده شخصیت های کتاب های کمیک به یک ناشر در بوستون ساخته شده است. اما تمام جهانش به واسطه ی چرخش به عقب و تبدیل شدن به همیشه در یک بعد از ظهر عادی در بوستون. تلفن های همراه مدنی، تلفن های معمولی به عنوان موجودات مرگبار مانند زامبی تبدیل شده اند که از تلفن های بی سیم خود استفاده می کنند به دلیل نوعی پالس که به تلفن آنها پخش می شود و ذهن خود را از بین می برد و به نوعی موتور مغز خود را دوباره راه اندازی می کند. عواقب ناخوشایندی است. Clay شاهد قتل های خشونت آمیز گرافیکی در اطراف او است، و بوستون به زودی در آتش شعله ور و انفجار در همه جا. Clay متوجه می شود او باید به مین به همسر و پسرش عادت کرده است و او با وحشت به یاد می آورد که پسرش یک تلفن قرمز جدید برای تولدش! او موفق به پیوستن به گروهی از افراد عادی که از تلفنهای همراه استفاده نمیکنند و بنابراین توسط پالس تحت تاثیر قرار نگرفته است. خاک رس و همراهانش متوجه می شوند که آنها باید علیه فونیر ها اقدام کنند، همانطور که زامبی ها نامیده می شوند. برای Phoners در حال تبدیل شدن به یک گروه از افرادی که می توانند telepathically ارتباط برقرار و levitate themselves.The کتاب خشونت آمیز با جزئیات گرافیکی از قتل و ضرب وشتم است. پادشاه بمب F را در اینجا به طور کامل آزادانه به نظر می رسد. یکی از شخصیت های اصلی که برای شما همکاری زیادی انجام می دهد، می میرد و فکر می کنم مرگ او کاملا غیر ضروری است. این موضوع تا حدی که من را نادیده میگیرد، منحصر به فرد نیست. موضوع اصلی این کتاب تقریبا به نظر میرسد که ما باید از وابستگی روزافزون ما به فناوری اطمینان داشته باشیم و این که چگونه میتوان برای گروه مناسب افراد به طریقی برای همیشه دنیای ما را از طریق فناوری بسیار تغییر داده و ما را به عنوان بی ضرر و حقیقی فکر می کنیم. آیا می توانم این را دوباره بخوانم؟ خوب، شاید. این به خوبی در مورد بسیاری از نوشته ها نوشته شده است، و توانایی پادشاه برای ترساندن و گفتن داستان غم انگیز به همه ما به خوبی شناخته شده است. این کتاب کینگ مورد علاقه من نبود، اما مطمئنا قابل درک است که چگونه می تواند یک پرفروش باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تلفن همراه


 کتاب رودخانه میستیک
 کتاب خفاش
 کتاب مرده خاص
 کتاب مرد ناشناس
 کتاب آنها به بغداد آمدند
 کتاب اکو در آتش