کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد

اثر جان لوکاره از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: فرزاد فربد-داستان تریلر

این یک جنایات بین المللی خواهد بود تا بیش از پیش از طرح آثار نجومی شاهکار شاهکار Le Carrés، جاسوسی که از خاورمیانه آمده است، فاش شود. اما ما آزادیم که افشا کنیم که گراهام گرین آن را "بهترین داستان جاسوسی که همیشه نوشته شده است" نامیده است. & amp؛ این داستان تایتل به Alec Leamas، یک نماینده بریتانیایی در اوایل جنگ سرد برلین، مربوط می شود. لیماز مسئول نگهداری عوامل دوگانه تحت پوشش مراقبت او و & amp؛ زنده، اما آلمانی های شرقی شروع به کشتن آنها، به طوری که او توسط کنترل، استاد جاسوسی او به لندن می شود. با این حال، به جای دادن Boot به Leamas، Control به او یک ترسناک اختصاص می دهد: بازی بخشی از یک عامل رنجیده شده، یک شکست خوراکی است که همه در مورد آن شنیده اند. کنترل او را به سرزمین عمیق به قلمرو کمونیست می فرستد تا جاسوسان بدی را در طرف دیگر ببیند. شطرنج سیاسی سیاه و سفید است سفید، اما به لحاظ انسانی، مجاورت دیوار برلین یک زمین اخلاقی نیست و یک پرچم خاکستری است که توسط پیادها نگهداری می شود. به هر دلیلی، Le Carré بیشتر نویسندگان جاسوسی را شکست می دهد. اول، او می داند چه چیزی صحبت می کند، از آنجا که او در طول کار برای اطلاعات بریتانیا در حالی که دیوار بالا رفت. هس آشنا با جذابیت spycrafts، اما همچنین با این واقعیت است که آن را ترک می کند ایده آل متزلزل & amp؛ احساسات همدردی می کنند دوم، آهنگ ادبی او دارای ریشه های عمیق یونانی است. جاسوسی در مورد خیانت و & amp؛ Le Carre توسط مادرش & amp؛ با اتهام پدرش، مرد متجاوز بدنام. (آنها به شدت در رمان های خود <من> تک و تنها و <من> جاسوسی کامل را نشان می دهد.) در جهان دروغ، Le Carre می نویسد: حقیقت تلخی: هر مرد خود را & amp؛ ممکن است بهترین ماسک را ببرید .-- Tim Appelo


خرید کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد
جستجوی کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد در گودریدز

معرفی کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد از نگاه کاربران
داستان باور نکردنی از بی اعتمادی، ترس، شجاعت، صداقت و ماهیت پایدار عشق انسان. واقعا یک شاهکار هست

مشاهده لینک اصلی
با اینکه فقط دندان شیرین من با آبنبات جاسوسی یان فلامینز را تحسین کردم، من لذت های تصفیه شده ی جان لا کاررا را، که بدون هیچ گونه ابزار و یا قهرمانی و اغوا کننده های خنده دار نوشته بود، ترسناک جاسوسی شگرف را انتخاب کردم. در عوض، آلک لیماس یک مرد متولد شده در دوران بازنشستگی از بازی جاسوسی است. سوخته، تلخ و در حال تهدید برای یک رشته از شکست در حالی که در حال اجرا شبکه جاسوسی انگلستان در جنگ سرد در برلین. هز برای یک مأموریت نهایی استخدام شد: هدف قرار دادن مخاطب خطرناک آلمان شرقی، مسئول مرگ بسیاری از عوامل غربی است. مأموریت او تقریبا رها شده است، زمانی که او عاشق یک کتابدار ساده و بی روح است که همچنین به عضویت حزب کمونیست در انگلستان می رسد. برخی از اقدامات و خطر وجود دارد، اما تنها در چند مواجه سریع و گیج کننده در تاریکی است. و تنهای پیچ و تاب و دوسویه وجود دارد؛ همه چیز به طور منطقی در پایان کار می کند، اما در طول راه کار Carré شما را در اطراف شما فکر می کنم برای اولین بار یک فرد، سپس دیگر خائن، عامل دوگانه، کسی است که واقعا رشته ها را درهم آمیزد. پایان دادن به یک تلخ و عاشقانه است، زیرا لاماها کشف آنچه که او قبلا می دانست، ممکن است بچه های خوب و بد در جنگ سرد وجود داشته باشد، اما هر کس در تاریکی خاکستری است. این یک داستان جاسوسی عالی بود. فلمینگ را بخاطر سرگرمی بخوانید، اما لو کرا را برای یک تریلر ادبی بیشتر جایی که جاسوسها در واقع مانند جاسوسان و افراد قابل اعتقاد عمل میکنند و هر کس کمی کثیف است، بخوانید. Le Carrà © بدون توضیح بیش از حد می نویسد، اما گفت و گو شخصیت ها را به زندگی به ارمغان می آورد و طرح آن جایی است که او برتری دارد. صحنه های بی نظیری برای خوانندگان مجله ی مردانه وجود دارد (مثل کلاسی های کولی های برهنه) و خیلی کمتر از نژادپرستی و سرکش جنسی؛ این داستان فکری بسیار بیشتر است. اوج بروز یک اختلاف بین عوامل مخفی رقیب است، اما نه در یک قطار سرعت، اما در یک محاکمه ی محرمانه ی شرقی آلمان که در آن کنترل بر نتیجه، مانند یک توپ پینگ پون باز می شود و به طور کامل توسط شخصیت های تک ملودرام انجام می شود.

مشاهده لینک اصلی
Pssst بیش از اینجا. نام Leamus .... Alec Leamus. نام مستعار ترین الهام بخش برای جاسوسی قابل قبول نیست، اما به همین دلیل است که آن را بسیار هوشمندانه ببینید؟ من فقط یک مرد متوسط ​​در خیابان هستم نه زیبا، چشمک زدن، عضله سازی و یا kitted شده در چرخ دنده یا مانند برخی از مسابقه من (Bond همیشه فلش گیت با راولفورد راولیتس خود را و آن را زیر آب ماشین چیزیه). شما ممکن است با خیال راحت بروید و تصور کنید که من کسی را دوست داشتم که دایی من را دوست دارد ... در حال حاضر، دوست من، لباس پوشیدن حیله گر است. جاسوسان زیادی از این کار جنگ سرد خسته شده اند و بدیهی است که این بسیار خوب بود ورزش هم همینطور که ما دائما بر روی دیوارهای استراتژیک قرار می گیریم، در حالی که افراد مضطرب را از بین می بریم. گاهی اوقات من طولانی برای روزهای یک مدرسه بلند مدرن زیرزمینی بلند می گذارم. آنهایی که در آتشفشان بودند کاملا باورنکردنی بودند. این خروج شده است نسبتا rum-do هر چند و این پوشش عمیق به راحتی اشتباه است. آیا من نقص هستم؟ آیا نقصی داشتم؟ چه کسی به من دروغ گفت؟ ضربه زدن به بطری کمک نکرده است تا این چیزها را در ذهن من روشن کند. من می ترسم. به هر حال، همه اینها برای شما در این دست مفید است @ نزدیک به حقیقت از انتشار hollywood @ به نام جاسوسی که از خاورمیانه آمده است. فایل را بخوانید و ببینید آیا شما بیشتر از من اشتباه نگیرید. در صورتی که شما به طور صحیح دوم نتیجه را حدس بزنید و شاید حتی ارتقاء از کنترل، یک بطری اسکاچ در آن برای شما وجود دارد. این کتاب ممکن است خود را ویران کند (اگر چه احتمالا فقط اگر شما آن را به عنوان یک کتابخانه الکترونیکی کتاب هارپر-کالینز قرار دهید) درست است، من خاموش کردن جیمز باند در bollocks.Leamus، خارج.

مشاهده لینک اصلی
من اکنون خواندن دوباره خود را تمام کرده ام و مطمئن نیستم که آیا من خوشحال هستم یا نه که پایان را به یاد نمی آورم. داستان داستان هیجان انگیز است. داستان داستان ارائه شده است ... چه چیزی نشان داده شده است، آنچه پشت سر گذاشته شده و دنباله ای از وحی است ... بسیار عالی است. هر نويسنده می تواند با ارائه صحنه ها سودمند باشد و البته کاراکتر های ناقص، درخشان و احمقانه، دلسوز و سرماخوردگی وجود دارد که هیچکدام از آن ها مورد اعتماد نیستند، که همه کارهای لو کارز را شامل می شوند.

مشاهده لینک اصلی
John Le Carrà © به سادگی یکی از بهترین نویسندگان جاسوسی / هیجان انگیز در تمام دوران است. او بر ضرورت زندگی انسان در کسب و کار هوشمند مینگرند. نمایندگان و تحلیلگران میز در خوراک های توپ در تیراندازی و حرکت های سیاسی بالا یو پی اس قرار دارند. کار اطلاعاتی واقعی با افتخار و وطن پرستی نسبت به کاربرد و ظاهر بسیار کم است. پایان همیشه ابزار را توجیه می کند و ممکن است به هیچ وجه هیچ ارتباطی با منافع ملی نداشته باشد. اکثریت قریب به اتفاق کار خسته کننده و خسته کننده است. هیچ اسلحه هوشمندانه، اسباب بازی های هوشمندانه و یا ترولیپ های خوش تیپ در اینجا نیست. فقط مردم تلاش می کنند تا کار خود را توجیه کنند تا اقدامات و دستوراتشان را درک کنند. درست مثل بقیه ما.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد


 کتاب موکل خطرناک
 کتاب آخرین مهمان
 کتاب بیگانه
 کتاب چهار غول بزرگ
 کتاب مردی با لباس قهوه ای
 کتاب رویا