معرفی کتاب جزیره ی توفان

اثر کن فالت از انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - مترجم: طاهره صدیقیان-داستان تریلر

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 16 بهمن 1396
Originally published as “Storm Island”.

It is 1944 and weeks before D-Day. The Allies are disguising their invasion plans with a phoney armada of ships and planes. Their plan would be scuppered if an enemy agent found out… and then, Hitler’s prize agent, “The Needle,” does just that. Hunted by MI5, he leads a murderous trail across Britain to a waiting U-Boat. But he hasn’t planned for a storm-battered island, and the remarkable young woman who lives there.


خرید اینترنتی کتاب جزیره ی توفان
معرفی کتاب جزیره ی توفان
جستجوی کتاب جزیره ی توفان در گودریدز

معرفی کتاب جزیره ی توفان از نگاه کاربران
4.5 ستاره من متوجه شدم که این کتاب دشوار است، و این اقدام از صفحه اول، از طریق تعداد زیادی از پیچ و تاب های طرح و ایجاد تنش، برداشته شد. تنش و قطعه به آرامی در حال پیشرفت بود، منفجر شد به یک کوه نوردی بسیار خوشمزه که طولانی و طول کشید. بعضی از آثار شگفت انگیز در استفاده وجود داشت، و متأسفانه، من حدس زدم پایان، اما با توجه به موضوع، به هر حال نتیجه قطعی است. من از این نویسندگان لذت می برم، و باید بیشتر از او بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
اول Follet من را برداشت، و اولین من به پایان رسید. Follet به زیبایی بافت مجموعه ای از برخورد های پیچیده که منجر به آبی ها فریب آلمانی ها و در نهایت حمله به نرماندی. این یک داستان هیجان انگیز در زمینه جاسوسی در WW2 است و به ما نشان می دهد که چه جنگی می تواند به انسان انجام دهد و چه کاری می تواند در جنگ انجام دهد، اما مهم ترین من را از این خواندن آن است که ما می توانیم قهرمانان را در بیشتر بعید است از مکان ها و شرایط!

مشاهده لینک اصلی
همه چیز در مورد این کتاب استادانه و سرگرم کننده خالص است. اگر شما به یک کتاب برای فرار از این آخر هفته نیاز دارید، این کتاب شماست.

مشاهده لینک اصلی
2.5 / 5 این زمانی دریافت شد که در روز تمام روز دیروز پس از گذراندن دیرتر از شب، در رختخواب بودم. قبل از آن (فولادهای زمینی) فلوتی را خواندم که خیلی بیشتر از این لذت می بردم.

مشاهده لینک اصلی
4.75 من احساس بدی دارم، چگونه 20 سال زندگی ام را زندگی می کردم بدون اینکه فلوتی را بخوانم؟ چشم اولین سوزن اولین کتاب کن فلت بودم. من میخواهم یک کتاب از او را برای مدت زمان طولانی بخوانم و در نهایت موفق شدم. من کوتاهی را انتخاب کردم چون می توانستم آن را تمام کنم، حتی اگر آن را خسته کننده ببینم (که به هیچ وجه مورد نبود). من این کتاب را دوست داشتم. من همه چیز را درباره این کتاب دوست داشتم تنها دلیل اینکه من 5 ستاره را نپرداختم این بود که آن نوع پیش بینی شده بود. اما پیش بینی شده، من را از پذیرش آن به هیچ وجه جلوگیری نمی کند، هرچند من انتظار داشتم این پایان آن باشد. داستان فقط اعتیاد آور و خوب بود. همانطور که گفتم، کتاب را خوردم، من خواندن را ادامه دادم، زیرا می خواستم بدانم چه اتفاقی افتاده است. من ترسیدم که آن را خسته کننده می بینم: فیلم ها و سریال های تلویزیونی که بر روی رویدادهای تاریخی متمرکز شده اند و از رویدادهای تاریخی الهام گرفته اند، مورد سوء استفاده من قرار می گیرند، اما من در هنگام برخورد با کتاب ها، ژانرهای دیگر را ترجیح می دهم. اینها نیست که من آنها را دوست ندارم، آنها فقط فنجان چای معمولی من نیستند و تلاش می کنند از منطقه راحتی من خارج شوند. اما نه، چشم سوزن در همه خسته کننده نبود. همه شخصیت ها جالب و به خوبی توسعه یافته بودند، مخصوصا فابر، که من نمیتوانستم با آن همدردی کنم، هرچند او یکی از بدکاران بود که ارزشهای اخلاقی نداشتند. ایده ای که این کتاب را ایجاد کرد، بسیار جالب است: ایتا € ™ الهام از Operation Fortitude، فریبکاری که توسط متفقین ساخته شده است تا آلمانی ها فکر می کنند که آنها در کاله به جای نرماندی حمله می کنند. اگر تنها یک جاسوس آلمانی تنها در مورد این فریب پیدا شود، نتیجه جنگ جهانی دوم ممکن است متفاوت بوده و جایی که فالت از رمان خود شروع می کند، یک جاسوسی است که همه چیز را کشف و شکار را برای متوقف ساختن این مرد از آوردن این اطلاعات به هیتلر من شخصا قبل از خواندن این کتاب در مورد عملیات فورمت، قبل از خواندن این کتاب نمی دانستم، هرگز در مدرسه آن را مطالعه نکردم یا آن را در بعضی از فیلم ها و یا چیزی شنیده ام، بنابراین خواندن بسیار جالبی در مورد آن بود و ببینید چگونه یک فرد تنها می تواند نتیجه ای را تغییر دهد یک جنگ خوب، فابر توسط فلوتی اختراع شد، اما فکر می کرد که ممکن است فقط یک جاسوسی به دست آورد تا پایان جنگ به گونه ای متفاوت باشد، نوعی ترسناک است. \"منظور من این است که اگر هیتلر در جنگ موفق باشد، وضعیت پس از جنگ جهانی دوم ممکن بود شبیه باشد یکی در «مرد در قصر بالا» ... همانطور که گفتم، ترسناک است!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب جزیره ی توفان


#ادبیات اقتباسی - #داستان معمایی - #جایزه ی ادگار آلن پو (ادگارز) - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #دهه 1970 میلادی - #ادبیات ولز - #انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - #کن فالت - #طاهره صدیقیان
#انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - #کن فالت - #طاهره صدیقیان
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره ی توفان


 کتاب بازگشت استاد رقص
 کتاب جنایات نامحسوس
 کتاب دزد
 کتاب مسیر سبز
 کتاب دختری در قطار
 کتاب افشاگر