کتاب خواب گران

اثر ریموند چندلر از انتشارات کتاب ایران - مترجم: قاسم هاشمی نژاد-داستان تریلر

این کد چشم خصوصی است که توسط ریموند چاندلر در مقاله 1944 «قانون ساده قتل» تعریف شده است. چنین مرد فیلیپ مارلو، چشم خصوصی، یک فرد تحصیلکرده، قهرمانانه، خیابانی، فردی ناهموار و قهرمان رمان اول چاندلرز، خواب بزرگ بود. این کار چاندلر را به عنوان کارشناسی رمان کارآگاهی سخت پخته کرد و سبک نوشته شده و ادبی او به نوشتن، مخاطبان بزرگی را به دست آورد، که از مردی در خیابان تا روشنفکران پیچیده بود. میلیونر در حال مرگ فیلیپ مارلو، چشم خصوصی را برای استخدام قهرمانانه یکی از دختران دشوار خود استخدام می کند، و مارلو خود را درگیر بیش از حد اخاذی می کند. كودكی، پورنوگرافی، اغتشاش و قتل تنها چند عارضه ای است كه او درگیر می شود.


خرید کتاب خواب گران
جستجوی کتاب خواب گران در گودریدز

معرفی کتاب خواب گران از نگاه کاربران
خواندن یک رمان کارآگاه دشوار پخته شده، زمانی که Id در حال حاضر چیزهای زیادی دربارۀ رمان کارآگاهی سخت پخته شده بود، یک تجربه جالب بود. Marlowes بی نهایت، زبان کوپا، روز نوشیدن، و توصیف های بیش از حد خود را از زنان خوشحال من، نه تنها در شایستگی خود، بلکه به سادگی به دلیل آن بود که سرگرم خواندن چیزی است دقیقا همان ایده همیشه شنیده می شود. از سوی دیگر، برخی از عناصر کتاب که من را شگفت زده کرد. به هر حال، چقدر این عمل در طول روز انجام شد، به عنوان مثال \"به دلایلی. همیشه همیشه رمان های ریموند چاندلر را تصدیق می کردم که بعد از نیمه شب خیلی زیاد بود. خواب بزرگ هم خیلی خیلی جالبتر از آن بود که من فکر میکردم که این امر می تواند باشد، که البته بدیهی است که خوب است. با وجود همه اینها، من شگفت زده شدم \"اگرچه واقعا نباید کرد\" که دقیقا مشخص شود که چه مقدار از بدهی نویسندگان معاصر رمان های کارآگاه به چاندلر، پدر آنها همه، بدهکار است. نه، Sleep Big did not totally مطابقت با مجموعه ای از انتظارات من در حال رفتن بود، اما قطعا من را ناامید کرد.

مشاهده لینک اصلی
آیا کسی لطفا صدای پیتر فالکس را از سر من پاک کند؟ قسم می خورم که این مرد یاد می گیرد چگونه با داشتن این کتاب به عنوان یک کودک به او بگوید. با این حال، به خاطر اینکه هنوز یک کلاسیک دیگر آمریکایی را خوانده ام، شرمسار نیستم. من همیشه از طرفداران خوان در فیلم ها و یا در تلویزیون بوده ام اما اخیرا خیلی خواندنی نیستم. بنابراین من تصمیم گرفتم که برای راه های غیرمعمول آمریکایی خودم را آماده کنم و یک رمز و راز آمریکایی قرمز را بخوانم. در حال حاضر من صادقانه نمی توانید بگویید که آیا ریموند چاندلر آمریکا را دوست داشت یا از او متنفر بود. می توانم به شما بگویم که یک نویسنده عالی است. روایت او در خواب بزرگ پراکنده و تقریبا بی نهایت است. اما چاندلر گاهی اوقات بیان می کند که خواننده را به گلو می برد. به این ترتیب، Wodehouse مانند Wodehouse، اما Wodehouse جدی تیره و جدی است که تنها با یک درخشان از حس شوخ طبعی خشن است. من فیلسوف Marlowe دوران عاطفی رفتم، او را تحسین کردم، سپس از او نفرت داشتم، و بعد دوباره او را تحسین می کردم. هس هوشمند، راستگو، صادق (به جز هنگامی که او باید نادرست باشد)، شوخ، گرم، و سپس خون سرد. این یک شوونیست مردمی کلاسیک است که در یک معشوقه قرار دارد. صادقانه بگویم، من واقعا از او متنفر بودم، وقتی که او با چنین زنایى با زنان ارتباط برقرار کرد. بله، من می دانم، محصولی از زمان خود هستم، من آن را دریافت می کنم. اما فقط قدیمی شد در خارج از آن نقص شخصیت برجسته، من با Marlowe مجذوب شدم. من فکر می کنم معامله ای عالی از تحسین من از کارآگاه به بررسی تماشای Chandlers از شخصیت اصلی او بود. تقریبا به همان ترتیب که نویسنده اجازه می دهد Marlowe در اطراف حرکت کند و آنچه را که دوست داشت، انجام دهد، فقط به عقب برمی گردد، زمانی که او قصد دارد تا خواننده را بیش از حد تحمل کند. گاهی اوقات تعجب کردم که اگر چاندلر یا مارلوin control، @ که عهد به زندگی پایه ای متن است. طرح خود را به عنوان یک بطری کلاین پیچ خورده بود. من اغلب خودم را مجددا خواندن قسمت های خاص را به نگه داشتن @ ووش که @ مستقیما در سر من. دیوانگی ظاهری بسیاری از شخصیت ها چیزهای گیج کننده را نگه داشت، اما من نیز در جهان کمی پارانوئیدی که Marlowe زندگی می کرد غوطه ور بود. و این چیزی است که واقعا در مورد این کتاب وجود دارد: غوطه وری در جو. سفر او. سفر تاریکی، اما سفر سرگرم کننده است. فقط مراقب باش. شما هرگز نمی دانید چه کسی در تاریکی انتظار دارد. آه، همیشه کسی وجود دارد. حتی ممکن است یکی از آنها را بدانید. و فقط زمانی که شما فکر می کنید این فرد را در تاریکی می شناسید، فقط ممکن است نباشد. مواظب باش.

مشاهده لینک اصلی
â € œ شما مرده بود، خواب خواب بزرگ بود، شما توسط چیزهایی مثل آن ناراحت شد، نفت و آب همان باد و هوا به شما بود. شما فقط خواب بزرگ خوابیدید، نه مراقبت از ترس از اینکه شما فوت کردید و یا جایی که سقوط کردید. »ChandlerRaymond چاندلر پس از از دست دادن کار خود به عنوان مدیر اجرایی شرکت نفت در طول افسردگی تصمیم گرفت که تبدیل به یک نویسنده داستانی کارآگاهی شود. او بعضی از داستان های کوتاه را منتشر کرد، هنرپیشه ها را خرد کرد و در نهایت اولین کار خود را انجام داد. خواب بزرگ در سال 1939 منتشر شد و یک نام توجیه پذیر برای خود ایجاد کرد. دستاوردهای واقعی عبارتند از: 1) گفت و گو هوشمندانه، 2) برخی از چیزهای شگفت انگیز اما شگفت انگیز، «توصیف و فلسفه کردن»، و 3) کارآگاه بزرگ پخته شده، فیلسوف Marlowe. رمان شایسته است مشهور است، اما شاید بهتر باشد شناخته شود برای یک نسخه فیلم با هامفری بوگارت و لورن بیکل که تقریبا به طور جهانی مورد توجه قرار گرفته است، علی رغم ادعای انتقادی از عدم انطباق آن. همه (اما چندین منتقد) دچار یکپارچگی می شوند؛ آنها به Bacall نگاه می کنند. من نمی توانم چیزی در مورد این طرح بگویم، که در ذهن من این است که در اینجا قابل توجه نیست، اما نوعی در کنار نقطه است. نقطه مارلو است. من او را به عنوان یک عصای دست و پا زدن توصیف می کنم، و یا دزدگیر کوبیده: «من نفهمیدم اگر شما مانند من رفتار نکنید. آنها خیلی بد هستند من در طول شبهای زمستان طولانی از آنها سر در گم میشوم. »یک پسر او به عنوان« چهره چهره »توصیف می شود.« بسیاری از اسلحه ها در اطراف شهر و مغزهای بسیار کم. شما پسر دوم را در عرض چند ساعت ملاقات کردید که به نظر می رسد فکر می کند یک دست گیت در دست به معنی یک جهان توسط دم است. \"من شسته و رفته، تمیز، تراشیده و آرام بود، و من didnâ € ™ t مراقبت از آن را می دانستند. \"و مارلو برای زنان می افتد:\" او تا زمانی که تقریبا گونه اش را جمع کرد و به آرامی دوباره آنها را مانند پرده تئاتر بالا آورد، پایین آورد. من می دانستم که این فریب است. این قرار بود که من را به عقب برگرداند و تمام چهار پا را در هوا بگیرد. \"دیمز، حوا؟\" شما می توانید از چیزهای دیگر از الکل بگریید. من یکی از زنان داشتم. »و دیگری:« من روی لبه یک صندلی نرم عمیق نشستم و خانم رجان را نگاه کردم. او ارزش خیره شدن بود. او دچار مشکل شد. »اما فیلیپ مارلو، کارآگاه فیلسوف مارلو، این است که باهوش است؛ زنان نیز در این مورد می گویند: \"آقای کوب، یک اسکورت خوب است.\" پس توجه کن شما باید او را آرام ببینید. من باید او را شفاف ببینم کسی باید او را آرام ببیند منظورم فقط برای رکورد است بنابراین، می تواند بخشی از تاریخ باشد، که لحظه ای کوتاه در حال فلاش زدن است، به زودی در زمان به خاک سپرده شد، اما هرگز فراموش نشد که \"زمانی که لری کوب آرام بود.\" بعضی از نوشته های \"نامه\" که بیشتر به نوشتنش می پردازند، اینجا است : â € œ در برابر مهار نازک، گشت و گذار پیچ خورده و creamed، تقریبا بدون صدا، مانند یک فکر برای تلاش برای خود را در لبه آگاهی است. â € حالا برای resite فیلم، آه پسر، اما این کتاب را نادیده بگیرد، این معامله واقعی است. و حتی ممکن است در سه کتاب برتر او نباشد!

مشاهده لینک اصلی
این جنایتکار کلیشه ای شماست - همه چیز در مورد مردم پشت هر کدام از دیگر. یک کارآگاهی وجود دارد که همه گفتگوهای سرد را می پذیرد. تقریبا تمام زنان در رده زنان فتال قرار می گیرند که می توانند تصور می شود پوشیدن، اگر هر چیزی پوشیده باشند، یک لباس عمیق یا یک لباس شبانه یا یک لباس شبانه عمیق تر، هنوز بهتر است. آنها همه تلاش می کنند تا قهرمان ما را گمراه کنند، که ممکن است پیشنهاد آنها را قبول یا رد کند. شما می توانید مطمئن باشید که در آنجا وجود دارد، در جایی قرار دارد - و همه بدون استثنا حمل اسلحه می کنند. همه ی انسانها به هیچ وجه از نظر اخلاقی کمبود دارند و مطمئنا روان پاپایی وجود دارد. من فقط دوست psychopaths - آنها تنها شخصیت هایی است که من می توانم مربوط است. چیزی که من از تمام کتاب های جرم و جنایت از متن ناراحت در زمانی که در مورد قهرمان نادر می شود بیش از حد توسط تبه کار (ها). مشکل من این است که خائنانی در ضرب و شتم قهرمان به ناخودآگاه رضایت دارند و سپس فقط او را متصل می کنند. چرا معتقدند که آنها فقط او را می کشند؟ آنها شخصیت های دیگری را تهدید می کنند که از قهرمانان کمتر تهدید می کنند و با این حال آنها را در فریب دادن او و در جایی که آنها به راحتی می توانند کمک بگیرند راضی می کنند. حداقل آنها می توانند این کار را انجام دهند، اما شکستن اندامها، اما نه .... برای کسی مانند من که برای آنها ریشه دارد، ناامید کننده است. من آن را Brutus سندرم - پس از Brutus از Popeye مرد ملوان - شما می دانید که او خوشحال است در فقط اتصال Popeye هر زمان و بیشتر، در اطراف جایی که او به راحتی می توانید برخی از اسفناج دریافت کنید. بدتر در مورد قهرمانان پنهان - خائنانی هرگز آنها را پنهان نکنند، آنها فقط به حق قهرمانان احترام می گذارند. وقت آن است که خائنانی ما از اشتباهات خود یاد بگیرند. برای من، مشکل چاندلز از آستین و ولز است؛ آنها همه به شدت و زیبایی اصلی بودند - اما مشکل این است که پس از آنکه آنها با تخم مرغ کلمبوس آمدند، با کارهای بهتر و بد آنها که الهام گرفته از آنها است، به طور متوسط ​​به دست می آید.

مشاهده لینک اصلی
OMG، چگونه تا به مدت طولانی در ریموند چاندلر از دست رفته؟ از اولین جمله، من قلاب شدم طرح بسیار خوب است، اما جایی که خواب فوق العاده فوق العاده است در شخصیت ها و در جو است. فیلیپ مارلو، نوعی از مردی است که می خواهید در کنار خود داشته باشید، اگر وجود داشته باشد که در زندگی شما اتفاق می افتد. نه یک پسر شما می خواهید تاریخ، اما قطعا یک مرد که شما امیدوارم که شما می توانید هزینه زمانی که شما نیاز به مهارت های خود را. من تحسین dialogâ € \"چاندلر استعداد واقعی در آن بخش بود. Marlowe زمین بسیار عالی است، به خواننده اجازه می دهد که چقدر او را می داند و خسته کننده است که او سوال / پاسخ نمی دهد. کار هر دو طرف قانون، دوستان با وکلا و مجرمان، همه آنها را به عنوان یک تیرانداز واقعی می بینند، او تلاش می کند یک مرد مناسب و معقول باشد. با توجه به اهمیت آن و یا نداشتن آن، اگر به وعده دادن زندگی خود را بیش از حد تحمیل کند، چیزی کم می کند. آسان است که ببینید که چگونه کار می کند مانند خواب بزرگ بر داستان های جنایی مدرن تاثیر گذار است. محقق تقریبا سوزشده که خسته و سرسخت جهان است، بسیار استاندارد است، اگر چه نویسندگان جالب تر روش دیگری برای به دست آوردن کلیشه ای از یک چرخش جدید پیدا می کنند. باران همه جا حاضر، تمام تحقیقات را به یک آزمایش استقامت انجام می دهد. ابهام اخلاقی â € œbad guysâ € که در واقع بسیار شیک و â € œgood guysâ € که بسیار نفرت انگیز است. برای من، معرفی شگفت انگیز به سبک ژله سخت و خوشمزه خواندن علاوه بر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خواب گران


 کتاب طعمه
 کتاب ردیف درختان افرا
 کتاب شبح مرگ بر فراز نیل
 کتاب پیش از سقوط
 کتاب آقای کوئین در رویستون
 کتاب دلواپسی های مگره