کتاب درون آب

اثر پائولا هاوکینز از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: علی قانع-داستان تریلر

یک مادر تنها در پایین رودخانه ای که از طریق شهر عبور می کند مرده است. در اوایل تابستان یک دختر نوجوان آسیب پذیر، همان سرنوشت را تجربه کرد. آنها اولین زنان نیستند که در این آبهای تاریک از دست رفته اند، اما مرگ آنها باعث برهم خوردن رودخانه و تاریخ آن، غرق شدن اسرارها در زیر آب شد. پشت سر یک دختر تنها 15 ساله است. او بدون پدر و مادر و دوست نداشتن خودش را در مراقبت از خواهر مادرش، یک غریبه ترسناک که به جایی که او عمدا از آن فرار کرده بود، پیدا می کند، جایی که وی قول داد هرگز به آنجا نرود.


خرید کتاب درون آب
جستجوی کتاب درون آب در گودریدز

معرفی کتاب درون آب از نگاه کاربران
من واقعا دوست دختر دختر را در قطار، بنابراین شاید من بیش از حد انتظار بود. خیلی کاراکترهای زیادی (و خیلی زیاد POV ها) و نوع طرح توهم. در نهایت من چیز زیادی درباره آنچه انجام نداده بودم مراقبت کردم.

مشاهده لینک اصلی
من یکی از طرفداران دختر در یک قطار بودم اما این چیز دیگری است. نوشتن زیبا، روایتی کاملا غریزی، دیدگاه های متعدد و پیچک های کوچک، همانند پائولا هاوکینز، کمی با آن دختر در آن قطار تمرین کرده بود و پس از آن YEP رفت و من می توانم این کار را بهتر انجام دهم، به ما به آب می دهد. بررسی کامل در مجله نزدیکتر.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا فقط به این کتاب نگفتم من بیشتر از زمان از دست داده بود و قادر به نگه داشتن! شخصیت های زیادی در کتاب وجود داشت که پیگیری می کرد. فقط یک کتاب برای من نیست :(

مشاهده لینک اصلی
3 ستاره این رمان به طور متوسط ​​برای من لذت بخش بود - نه به خصوص خوب، اما نه بد است. من باید با شروع می گویند که من یکی از خوانندگان بود که دوست داشت دختر در آموزش، اما فکر نمی کرد بیش از حد چشمگیر. شاید من به سادگی مخاطب هدف برای نوشتن پالا هاوکینز نیستم. نیمه اول این رمان باعث جذابیت من شد، اما پس از آن علاقه من به آرامی فشرده شد. من متوقف شدم مراقبت از هر شخصیت و یا جایی که داستان به سمت رانده شد. به نظر میرسد که تعطیلی که هاوکینز در حال ساخت شدن است، چیزی کم ندارد - برگزاری اطلاعاتی که قرار است خواننده را گرسنه نگه دارد تا بیشتر برای من تحریک شود. هاوکینز، تقریبا هر شخصیتی را که به نظر می رسید کمی بیش از حد و به شدت بعید به نظر می رسد، کنار گذاشته است. بله، بسیاری از راویان بود که گاه گمراه کننده بود، اما من توانستم همه آنها را به هم بزنم تا مسئله مهمی برای من نباشد. با این گفتن، من فکر می کنم که بعضی از راویان به راحتی می توانستند حذف شوند و هیچ چیزی را از داستان دور نکردند. فصل های کوتاهی را دوست داشتم که داستان را تازه نگه داشت. من از گزیده ای از \"دستشویی غرق شدگی\" لذت بردم - جالب بود که هر زن را بخوانم و این تغییر خوبی بود برای جریان کتاب. در کل، داستان سرگرم کننده بود اما اعتیاد آور نبود. پایان دادن رضایت بخش بود، اما همه چیز برای من تعجب آور نبود. من بسیار کنجکاو هستم تا ببینید که این موفقیت کتاب چگونه با TGOTT مقایسه خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
DNF.I خیلی خوشم نمیاد، اما من چند تا ذهن دارم پائولا هاوکینز نویسنده بدی نیست به این بخش نگاه کنید: من در سکوت روی تختم قرار می گیرم من نمی تونم حتی به موسیقی گوش کنم چون احساس می کنم همه چیز به این معنی است که من پیش از این نمیدانستم و خیلی زود آن را به حال خود رها می کنم. من نمیخواهم تمام وقت گریه کنم، باعث سست شدن سینه من و گلویش میشود، و بدترین چیز این است که هیچکس برای کمک به من نیست. هیچ کس به من کمک نکرده است. به نظر می رسد که سبک نوشتنش بسیار پررنگ و گاه به طرز شگفت انگیزی پر از درام است. اما برای برخی از دلایل ناشناخته او در اینجا ده ها یا بیشتر دیدگاه ها را مطرح می کند. او این داستان را از دیدگاه های بسیاری از مردم می گوید. چرا؟ چه کسی می داند بیشتر همیشه همیشه بهتر است، هاوکینز. سخت است به یاد داشته باشید که صحبت کردن و چگونه آنها را به هر کس دیگری مرتبط است. علاوه بر این، چه کسی مراقبت می کند؟ من نیز یک مشکل واقعی با (مشاهده اسپویلر) [تجاوز به کودک. خوب، تجاوز به طور کلی، اما زمانی که یک کودک مورد تجاوز قرار می گیرد ... o.O آن بسیار سخت برای من در مورد خواندن و آن واقعا نقطه ای بود که من کشتی را رها کرد. (پنهان کردن اسپویلر)] سلیقه های شما ممکن است متفاوت باشد .... UPDATE: من این را از قفسه DNF من خود را حذف کردم زمانی که من کتاب را به پایان رسانده ام. به طور عمده برای جلوگیری از whiners از نشان دادن در بررسی من و ناله، * کارمن تصویب ninja بالا * @ اوه، شما حق ندارید به امتیاز دادن این! شما حتی آن را ندیده اید @ من آن را تمام کرده ام و در بسیاری از سطوح بسیار منزجر کننده هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درون آب


 کتاب فداکاری مظنون X
 کتاب پریرا چنین می گوید
 کتاب دوقلوهای یخی
 کتاب پشت درهای بسته
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب سوء قصد