کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: نفیسه معتکف-داستان تریلر

زنی جوان در پی كشف دو قتلی است كه با هم ارتباط دارند، درحالي‌كه فاصله زمانی آنها بيش از يكصد سال است. اميلی، وكيل جنايی، بعد از طلاق تصميم مي‌گيرد شغل خود را عوض كند و در مانهاتان به كار وكالت بپردازد، سپس خانه‌ی نياكانش را مي‌خرد. هنگام بازسازی خانه، زماني كه حياط را برای ساختن استخر خاكبرداری مي‌كردند، اسكلت دختری جوان پيدا میشود و اميلي از سر كنجكاوی شروع به تحقيق مي‌كند.
او كه وجودش تهديدي براي قاتل به شمار مي‌رود، جانش به خطر مي‌افتد و...


خرید کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
جستجوی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی در گودریدز

معرفی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی از نگاه کاربران
من واقعا از این کتاب لذت بردم. من پیچیدگی طرح را در 100 صفحه اول کشف کردم، فکر می کردم شخصیت ها واقعا جذاب هستند، و گفتگوها واقعا ... قابل مقایسه نیست، من می گویم. من به اندازه کافی علاقمند به امیلی نبودم، حتی اگر Mary Higgins Clarks در حال نوشتن سبک باشد، به همان خوبی که انتظار داشتم: من به شدت ترسیدم چون کتاب را در شب بخوانم (اما من به راحتی می ترسم). به نظر من کاملا سخت بود. نه بهترین کتاب، و نه وحشتناک. فقط طعم من نیست

مشاهده لینک اصلی
رمز و راز بزرگ این است که شدید نیست. املی گراهام، مشتاق به دور از پول خرج کردن همسر سابق خود و یک استالکار، خانه بزرگ مادر بزرگ خود را در شهر رفت و آمد مکرر دریاچه بهار خرید. چیزهایی که کاملا آرام بود، همانطور که او امیدوار بود، وقتی که کارگران حوضه جدید خود را کشف کردند، یک جسد زنانه را می گرفتند که استخوان انگشتی را که مادربزرگ های بزرگ آن بزرگ شده بودند بر روی آن نشاندند. امیلی مصمم است تا ارتباط بین قتل ها را قبل از اینکه قربانی بعدی شود پیدا کند.

مشاهده لینک اصلی
من یک روز آن را برای 0.95 دلار در فروشگاه DAV ذخیره کردم تا زمانی که من در مرکز شهر Oceanside در ماشین خود به دام افتاده بودم و زمان زیادی برای کشتن داشتم. من برخی از کتابهای مری هیگز کالارک را به عنوان یک کودک خواندم ولی هیچوقت به عنوان یک بزرگسال نبودم. من آن روز آن را به پایان رساندم، نه تنها به خاطر آن بود که خواندن سریع بود، بلکه به این دلیل که داستان واقعا خوب بود. آیا من در 10 یا بیشتر متوجه شدم که از آن زمان Ive خوانده شده است که همه داستانهایش در طراحی و برنامه ریزی توسعه شباهت زیادی دارند؟ بله، اما هنوز خواندن آنها را ادامه میدهم. آنها واقعا لذت بخش هستند.

مشاهده لینک اصلی
قطعا این کتاب را توصیه می کند. عالی به آخرین صفحه !!

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب Mary Higgins Clark نیست که من خوانده ام. آن حتی مورد علاقه من نیست. اما بیشتر از همه است. ترسناک است که تا کنون خوانده ام. حداقل توسط او چند سال پیش، وقتی که من در کلاس هشتم بودم، این را مطالعه کردم. و هنگامی که شما در ساعت 2 بعد از ظهر در صبح، زمانی که اسکلت شروع به از بین بردن؟ کابوس هایش ساخته شده اند. اما مانند بسیاری از رمان های او، من از آن لذت می بردم، زیرا ترجیح می دهم از پوست من ترسناک باشم ... خوب در مورد هر چیزی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی


 کتاب قتل در بین النهرین
 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
 کتاب چرا از اوانس نپرسیدند
 کتاب خشکسالی
 کتاب قلعه دیجیتالی
 کتاب راز پرونده مختومه