کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: نفیسه معتکف-داستان تریلر

زنی جوان در پی كشف دو قتلی است كه با هم ارتباط دارند، درحالي‌كه فاصله زمانی آنها بيش از يكصد سال است. اميلی، وكيل جنايی، بعد از طلاق تصميم مي‌گيرد شغل خود را عوض كند و در مانهاتان به كار وكالت بپردازد، سپس خانه‌ی نياكانش را مي‌خرد. هنگام بازسازی خانه، زماني كه حياط را برای ساختن استخر خاكبرداری مي‌كردند، اسكلت دختری جوان پيدا میشود و اميلي از سر كنجكاوی شروع به تحقيق مي‌كند.
او كه وجودش تهديدي براي قاتل به شمار مي‌رود، جانش به خطر مي‌افتد و...


خرید کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
جستجوی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی در گودریدز

معرفی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی از نگاه کاربران
â € œOn خیابان که در آن شما زندگی می کنند \u003cیکی دیگر از رمز و راز قاتل جذاب کلارک است. این رمان مربوط به یک زن به نام امیلی گراهام است که به زادگاهش در بهار که در آن سه قتل حدود یک قرن پیش صورت گرفت، بازگشت. امیلی در مورد زمانی که اسکلت یکی از قربانیان در حیاط خزری اش دفن می شود، درگیر می شود و از آن به بعد تصمیم می گیرد که آنچه را که واقعا به این سه قربانی چند سال پیش اتفاق افتاد، بفهمد. جنبه اصلی این رمان، البته، تعلیق است. بسیاری از رمان های کلارک همان روال دخترانه را در رنج و بدبختی به نحوی درگیر در مورد قتل می کنند، و سپس پیدا کردن خود را به عنوان یکی از قربانیان در مورد کشته شدن. با این حال، من هر رمان را پیدا می کنم تا هیجان و راه منحصر به فرد خود را برای جذب خواننده داشته باشم. در این رمان، دیدگاه قاتل در پایان یا ابتدای هر روز مشخص شد، به خواننده اجازه می دهد تا با او ارتباط برقرار کند. در ذهن قاتل، خواننده می تواند هدف بعدی خود را شناسایی کند، به ویژه هنگامی که او می گوید، \"من، قربانی بعدی من را انتخاب کرده ام. او الن نیست، اما او با النه (240) خواب خواهد داشت. این تعلیق را به هم متصل کرد، و خواننده را تعجب می داند که چه کسی در آینده نزدیک کشته می شود. اصلی ترین چیزی که من از \"Quine of Suspense\" در این رمان یاد گرفتم این است که کاراکترهای نامرئقی بیش از حد نداشته باشم، که یکی از قطعاتی بود که باعث سردرگمی من شد. بعد از مدتی، شخصیت ها با هم ترکیب می شوند، و هنگامی که قاتل کشف می شود، خواننده دیگر از داستان او مطمئن نیست. با این حال، من نیز یاد گرفتم که چگونه به طور مؤثر نقاط مختلف نظر شخصیت های جداگانه را نشان می دهد.

مشاهده لینک اصلی
وقتی خواندن یک کتاب را در چندین سال خواندن کتاب MHC احساس کردم خوب است. همانطور که همیشه، او را با یک لبخند بر روی صورت من ترک می کند پس از اینکه من فقط از طریق rollercoaster رفتم، لبه صندلی شما، نمی توانم کتاب را به عنوان خوانده شده بخوانم. منQueen Suspense @ را دوست دارم و این که چگونه او توجه شما را جذب می کند و در کل کتاب را با بی معنی ناپدید می کند. این کتاب سریع خواندن برای من بود، زیرا من نمی خواستم آن را پایین بیاورم. ملاقات امیلی گراهام، یک وکیل مدافع جنایی در راه خود را به یک شروع جدید در Spring Lake، نیوجرسی پس از طلاق تند و زننده و مجبور به تحمل یک stalker. آنچه که او تصور می کرد، آغاز تازه ای بود و تبدیل به یک کابوس بیشتر شبیه بود. او فقط یک خانه victorian خریداری کرده بود که اجدادش بیش از 100 سال پیش بود که خانواده اش به دلیل یک دختر جوان، مادلین شاپلی ناپدید شد. در حالی که بازسازی خانه بود، تا زمانی که دو اسکلت پیدا شد، یک استخر در حیاط خانه نصب شد. بیا برای پیدا کردن، این بدن یک دختر که چند سال پیش ناپدید شد، و مادلین شپلی! اکنون امیلی می خواهد ارتباطات بین مرگ و مرگ را پیدا کند و به همین دلیل آنها را با هم به خاک سپرده اند. همانطور که گفتم، این کتاب خواندن عالی بود. کامل از پیچ و تاب و چرخش و @ Who Dun آن @ سناریوها. من واقعا تصور می کردم که قاتل را پایمال کرده بودم، اما پسر من اشتباه بود! تنها چیزی که من می گویم این بود که در مورد این کتاب نداشتم این بود که MHC WAY شخصیت های بسیار زیادی را ایجاد می کند که شما باید آن را حفظ کنید و گاهی اوقات می توانید کمی سخت باشید! در غیر این صورت، خواندن عالی :)

مشاهده لینک اصلی
در خیابان که در آن زندگی می کنید اولین رمان است که تا به حال از تمام شاهکارهای ذهن و پیچ و خم مری هیگگینس کلارک خواند. از آن به بعد، من یک طرفدار مطلق شدم که تلاش می کرد هر نسخه ای از رمانش را که در کتاب فروشی ها ذخیره می شد، بگیرد. :) اگر چه دیگران آن را بسیار بی فایده به کاراکتر های متعدد در طول داستان، من فکر می کنم این کمک بسیاری از تکه های تفکر ذهن غم انگیز در مورد کسانی که در نهایت به عنوان قاتل واقعی نشان داده خواهد شد. به نظر می رسد هر کس انگیزه ای داشته باشد. هر کس راز دارد. همه می توانند به عنوان یک مظنون در نظر گرفته شوند. و در نهایت، به محض داستان، شما بیش از حد شگفت زده خواهید شد که حقیقت پنهان را بدانید. MHC واقعا می داند چگونه ذهن خوانندگانش را تحریک کند. به عنوان یک عامل CSI به دنبال پاسخ های پشت سرهم های واقعی و شواهد هر گزیده ای است. این رمان فکری و صفحه ای است که مطمئنا شما را تا آخرین صفحه می برد. / 5 - @ alphafelix / آلفا فلیکس در خیابان که در آن زندگی می کنید ماری هیگینس کلارک

مشاهده لینک اصلی
در خیابان که در آن زندگی می کنید، رمانی رمز و راز مری هیگز می باشد. امیلی گراهام پس از طلاق تند و زننده و سرخورده شدن به خانه خود، خانه ی اجدادی خود را در شهر Spring Lake، نیوجرسی می فروشد. خانواده اش در سال 1892، پس از یکی از پسران امیلیس، خانه ای را فروخت، مادلین شپلی، پس از آن یک دختر جوان، ناپدید شد. همانطور که خانه بازسازی و استخر شنا می شود، یک اسکلت مارتا لارنس، یک زن جوان است که چندین سال پیش از بین رفته، شناسایی و شناسایی شده است. در دست او استخوان انگشت زن دیگری است، با یک حلقه - یک مجسمه خانوادگی - هنوز هم بر روی آن است. امیلی تصمیم گرفت برای پیدا کردن ارتباط بین دو قتل عام، تهدیدی برای یک قاتل که او را به عنوان قربانی بعدی انتخاب می کرد. به همان اندازه که من از داستان لذت بردم و شخصیت ها از شیوه ای که در آن نوشته شده بود لذت نمی برد. دیدگاه من مجبور بودم به یاد داشته باشم که چه چیزی از من خواسته بود. این داستان را برای خواندن ناامید کرد. از آنجا که یک داستان باید بدون خواندن از بین برود، من رتبه 3 ستاره را می دهم. اگر شما رمان های راز / موقت را دوست دارید و مجبور نیستید فهمید که چه کسی POV شما را خوانده است، من شما را تشویق می کنم که در خیابان که در آن زندگی می کنید، مری هیگگین کلارک را امتحان کنید.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندنDaddys Little Girl @، توسط مری هیگینز کلارک، من هیجان زده شدم در یکی دیگر از رمانهایش غوطه ور شدم. اما باید بگویم @ در خیابان که زندگی می کنید @ به من بسیار ناامید کننده بود. من واقعا نمی توانستم صبر کنم تا آن را تمام کنم، فقط برای پایان دادن به آن، نه به این دلیل که نمی توانم منتظر پایان باشد. این داستان شامل یازده روز می شود. روز سه شنبه، مارس 20، شروع می شود و روز @ big @ روز شنبه، روز 31 مارس، در کتاب ظاهر می شود. از لحظه ای که من این کتاب را امروز شنبه، 31 مارس به پایان رساندم! امیلی گراهام، وکیل مدافع تصمیم می گیرد برای خرید اجداد وی ویکتوریا خانه در بهار دریاچه، نیوجرسی. این خانه جایی است که او بزرگ، بزرگ، گراندانت، مادلین شپلی زندگی می کرد، و محله ای که مادلین در سال 1891 به طور اسرار آمیز ناپدید شد. در بسیاری از رمان ها، جنجالی با جنبه مجدد تنوع وجود دارد. من فقط دو ستاره را به دلیل دو طرف داستان ها، شخصیت های بیشماری بود، و در نهایت آن را به اندازه کافی مرتب نکرد. من مریم هیگینز کلارک را رها نمی کنم. من مطمئن هستم که بسیاری از اسرار خوب دیگر او وجود دارد وجود دارد. این فقط من را تحمل کرد و خسته شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی


 کتاب نیروی سیگما (توفان شن)
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم
 کتاب نکروپلیس
 کتاب عشق تابستانی
 کتاب رنجر تگزاس