کتاب در یک جنگل تاریک تاریک

اثر روث ور از انتشارات نشر نون - مترجم: شادی حامدی آزاد-داستان تریلر

آخر هفته های سرگرم کننده و سرگرم کننده که در حومه انگلستان قرار دارد باید یک چرخش بدبختانه در هیجان انگیز روان شناختی، اجباری و تیره ای پیچیده روت کار داشته باشید. گاهی اوقات تنها چیزی که می ترسد ... خودت است. وقتی لئونورا نویسنده مجذوب به تعطیلات آخر هفته به زمین های انگلیسی دعوت می شود، او با تمسخر موافقت می کند سفر را انجام دهد. اما همانطور که شب اول می افتد، آگهی ها در بین دوستان قدیمی و جدید ظاهر می شود، حافظه ناخوشایند سبب می شود که لئونورا ذخیره شود، و یک تحقیر وحشتناک از بین می رود: حزب تنها در جنگل نیست.


خرید کتاب در یک جنگل تاریک تاریک
جستجوی کتاب در یک جنگل تاریک تاریک در گودریدز

معرفی کتاب در یک جنگل تاریک تاریک از نگاه کاربران
** من می خواهم از Random House انگلستان، Vintage Publishing تشکر کنم که اجازه می دهد نسخه ای را برای خواندن و بازبینی به من بدهد ** این باعث می شود برای خواندن اجباری. نویسنده یک نویسنده است، او در زندگی خودش زندگی می کند. آبی به یک دوست قدیمی دوست داشتنی، از Flo Matron of Honor. چیزی بین دوست قدیمی خود و خودش اتفاق افتاده است. آنها حدود 10 سال دیگر یکدیگر را دیده اند. او با یک دوست دیگر تماس گرفته تا متوجه شود که آیا او نیز دعوت شده است یا نه. و هر دوی آنها تصمیم می گیرند با هم کنار بیایند. جایی که آنها باید در جایی که ملاقات می کنند، کمی از راه بیرون می آیند، و فقط یک زن و شوهر از دوستان دیگر این دعوت را قبول می کنند، چون پیش از آن کوتاه بوده است. شما تعجب می کنید که دوست او چیست هنگامی که آنها می رسند، Flo وجود دارد تا از آنها خوشامد بگذارد. شما همچنین تعجب می کنید که چه اتفاقی بین خود و دوست او رخ داده است. این فقط یک مهمانی نیست، در حال تماشای و تماشای آن است، هیچ چیز در محدوده این خانه برگزار نمی شود . Flos به خانه میآید. او عمه را در زمستان میگذراند و این خانه را خالی میگذارد. امما به زودی می تواند با کلر دوباره ملاقات کند. ما Claire و Flo را یک زن و شوهر عجیب و غریب از دوستان پیدا کرده اند و تعجب آنچه که بین آنها نیز وجود دارد. همیشه در Claires سایه، حق پوشیدن لباس های مشابه در زمان، همه چیز در مورد. سال ها قبل لی در سایه Claires همیشه احساس کمتر از دو نفر است. بازنشستگی پس از 10 سال به نظر می رسد که آنها را به موقع به آنچه که مورد استفاده قرار می گیرد پرتاب می کند. به جز، هر یک از آنها زندگی خود را در حال حاضر. یکی دیگر از دوست Mel وجود دارد. او یک کودک 6 ماهه دارد که پدرش را ترک کرده است. اما او متوجه می شود که او ممکن است فرزند خود را خیلی زود از دست داده باشد. Shes هرگز کودک خود را قبل از ازدواج، حتی برای یک شب. و دائما می خواهد با تلفن همراه خود تماس بگیرد تا ببیند چطور اتفاق می افتد. اما تلفنها همیشه از راه دور کار نمیکنند، و تلفنهای همراه حتی بدترند. توماس یکی دیگر از آن است. او همجنسگرا است و او شریک زندگی میکند، یاد میگیرد که قبل از آمدنش با او بحث کرده است. ما از بین رویدادها و لی بودن در بیمارستان بروید به جلو و عقب بروید. به چه چیزی منجر می شود؟ لی نمی تواند چیزی را که در آن شب به یاد می آورد، یاد بگیرد. سپس دوباره به خانه باز می گردد و حوادثی که پیش می آید بر می گردد. این کار چندین بار با سهولت انجام می شود. این یک رمان ابتکاری است. من توجه و نظریات من را از ابتدا تا انتها حفظ کردم. هنگامی که راز بیرون آمد، من زشتم. این همه با هم ادغام شده اند. من می توانم صادقانه بگویم یک سناریو وجود داشت که ذهن من را وارد کرد، من بیش از حد اشتباه نداشتم، اما نیاز به ساخت بیشتر بر روی ایده من بود. آخرین فصلها بدون شک در مورد هر شخصیتی که در هر بخش قرار دارد، به من خاتمه داد. توجه کامل من به فصل های دیگر بود که می خواستند بدانند و مشتاق دانستن اینکه چطور این کار پایان می یابد. من عاشق این نویسنده نوشتم و نگه داشتم، من را در لبه صندلی نگه داشتم. او با شعار محرمانه می نویسد و هر کلمه توصیفی معنای خاصی دارد، به شما اجازه می دهد تا هر کلمه ای را ببوسید و بخورید. طرح قوی هیچ رکود از سرعت. من یک بار خسته شده و یا حواس پرت بود، کاملا معکوس.

مشاهده لینک اصلی
در یک تیره، چوب تیره که در ابتدا من را به این رمان جذاب کرد خلاصه ای از شرح بود: @ چه باید یک آخر هفته سرگرم کننده و سرگرم کننده در عمق در قلمرو انگلیسی به نوبه خود زشت @، به اندازه کافی خوب است. به نظر می رسد مانند یک راه بسیار خوبی برای غوطه ور کردن خود را در برخی از نوع کرکی، مغز آب نبات نوع. متاسفانه شور و شوق من کوتاه بود. احتمالا من برای این رمان علاقه مند به جمعیت نیستم، اما من این کتاب را خسته کننده، تکراری و رک و پوست کنده، بسیار اصلی نیستم. این نوشتار تقریبا در حد متوسط ​​بود و طرح به دوران رسیده و پیش بینی شده بود. حدس می زنم که قرار دادن یک حزب مرغ در کلبه راه دور در جنگل (که به نام @ Glass House @ شناخته می شود)، به عنوان استعاره ای کامل که زندگی را به عنوان یک مرحله ای که ما بازیگران یک بازی یا چیزی است، خدمت می کنیم. در عوض، آن را به عنوان یک دستگاه نیرویی که هر لحظه ای را به لحاظ لحظه ای به یاد ماندنی، تفصیل یا الهام بخش نرسانده است، ارائه می دهد. متاسفانه داستان با استفاده از روایت شخصیت اول به ما می گوید که ما متاسفانه با لکنارا شاو، نویسنده 26 ساله ی جرم و جنایت کسی که خیلی ناامن است حتی نمی تواند تقاضا کند که دوستانش او را با نامی که او ترجیح می دهد با او تماس بگیرد (نورا، نه لئو یا لی). و واقعا چند بار ما باید بشنویم که شخصیت خسته و یا سرد است یا باید به یاد بیاورید که چه اتفاقی افتاده است! این شخصیت ها نه تنها غافلگیر می شوند، بلکه نابالغ و ناراحت کننده هستند. من معمولا شخصیت های نامطبوع را نادیده می گیرم، اما به عنوان خواننده، من نیاز به مراقبت از همه چیز را برای آنها اتفاق می افتد و یا حداقل باید یک داستان جامع پشت سر آنها وجود دارد. متاسفانه این مورد در اینجا نبود. هیجان انگیز بود که هیجان نداشت.

مشاهده لینک اصلی
به طور جدی اعتیاد آور و با یک جریان جادویی زرق و برق دار است که شما به راحتی می توانید آن را در یک نشست اگر شما یک بعد از ظهر رایگان داشته باشید، در یک Dark Dark Wood قطعا وجود دارد با بهترین هیجان های روانشناسی من خوانده ام.این زیبایی شخصیت رانده شده است - به این نکته که حتی اشیای بی حرکتی شخصیت های خود را به جای خود می گیرند - بیشتر به ویژه \"خانه تاریک تاریک\" اشاره شده در این باره که در زندگی شخصی خود زندگی می کند و بسیار خوشمزه ای است که در آن ترس از سینما وجود دارد داستان در اینجا نیز باید داشته باشد. Ruth Ware دارای کیفیت توصیفی ظریف و در عین حال موثر است که به نوشتنش مربوط می شود که در ذهن شما غوطه ور می شود و این باعث می شود که این نکته بسیار جذاب و جذاب را بخوانید. بنابراین ما نورا را به صورت تصادفی دعوت کرده ایم و از آبی به طرف مهمانی قدیمی دوست او برای سنین دیده نشده است، او در دو ذهن است که آیا رفتن یا نه. در نهایت او تصمیم می گیرد برای شرکت در آن تصمیم بگیرد که دوره زندگی اش را تغییر می دهد. این طرح یک زمان است، فریبنده و کاملا جذاب است - یک بازیگر کوچک که در یک محیط محکم بافته شده ای قرار دارد که در آن اسرار فقط در انتظار انتظار قرار می گیرد برای پرش کردن - کل شخصیت گروه به زیبایی هر دو به طور جداگانه و در تعامل خود را با یکدیگر کشیده شده است. نویسنده بافتن وب فریب در اطراف قطعات خود را با دقت مجموعه و همه چیز فقط واقعا قابل خواندن است، شامل و کاملا فریبنده. راه حل نهایی ممکن است و یا ممکن است شما را تعجب نیست، اما در این مورد سفر این چیز است و کاملا قانع کننده به طور کامل داستان پرچینی که پیش از شما رخ می دهد. به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
تمام بررسی های من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/3.5 ستاره ها توانستند 10 بار بررسی را پشت سر بگذارند و در این چند ماه گذشته این 10،000 مورد را داشته باشد. برای کمک به فروش نسخه های بیشتر، هر چیزی که می توانم بگویم، برای کمک به فروش نسخه های بیشتر نیازمند است، بنابراین می خواهم کاری را سریع انجام دهم تا امیدوارم نیمی از سال 2018 را صرف بازی کردن نکنم. در Dark Dark Wood کتابی است که من بخشی بهتر از سال را در انتظار نوبت من در کتابخانه می گذارم. معجزه از همه معجزات، به نوعی من توانستم به یاد داشته باشم که می خواهم این را به سادگی بخاطر عنوان / پوشش بخوانم، اما همچنین توانستم خودم را در مورد هر چیز در مورد داستان خراب کنم. این احتمالا یک چیز خوب است، زیرا اگرچه در پشت مغز من می دانستم این یک رمز و راز است، زمانی که تصمیم گرفتم آن را بخوانم، یک شنبه صبح شنیدم که در داستان گم شدم، از همه whos / whens / whats / whys / hows. من فقط نوعی از حوادثی بود که در آخر هفته مرغان داشتم. اگر شما دنبال یک هیجان واقعی از یک کتاب هستید، ممکن است ناامید شوید. \"واقعی\" و \"دیگر\" نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که من فکر می کنم آنها را به تماشای تلویزیونی طول عمر برای زنان برای مقدار زیادی از سال است. چه چیزی باعث شد این یک کار همه در داستان داستان بود.

مشاهده لینک اصلی
لطف صادقانه من به Edelweiss و Scout Press، یک بخش از سیمون و آمپر؛ شوستر برای تهیه میز غذا در یک تیره، چوب تیره که تا 4 اوت 2015 منتشر خواهد شد، آیا شما تا به حال با دوستی که واقعا با آن روبرو بودید، افتاده اید؟ این چه اتفاقی برای Lenora Shaw افتاد؟ کلارا کاوندیش بهترین دوستش بود از زمانی که بچه بود و سپس در سال های نوجوانش همه به گلدان رفتند. تصور کنید تعجب او وقتی که از آبی رنگ می شود ایمیل او را از یک زن به نام Flo دعوت می کند او را به یک مرغ (حزب بریتانیا) برای کلر. Lenora نمی توانید تصور کنید که چرا کلر او را در این آخر هفته تعطیلات قبل از پیپ می خواهد و واقعا ترجیح می دهد گذشته را حفاری نکند. پس از جستجوهای زیاد روح، احساسات گناه و شاید کمی کنجکاوی او موافقت می کند. مهمانی آغاز می شود و در یک خانه مستقل و خزنده در جنگل می آید. چهل و هشت ساعت بعد، لنورا در اتاق بیمارستان از همه چیز دردناک، درد در سرش و غم و اندوه خون در بینی و دستانش، بدون هیچ یادآوری چگونگی یا دلیل اینکه او آنجا است، بیدار می شود. â € چه اتفاقی افتاده؟ â € بیشتر دلهره آور؛ چه چیزی ممکن است او را انجام داده است؟ Ruth Ware به آرامی احساس خجالت می کند در حالی که تشدید تنش در این اولین جذاب جذب می کند. تم ها دوستی، تفریط، وسواس و بیشتر، همه در محدوده اسرار نگه داشته شد، و سپس به آرامی آشکار شد، آیا من نفس خود را برای نتیجه در تاریکی، چوب تیره نگه داشته است. در تاریکی، Dark Wood اولین کتابی است که توسط Scout Press منتشر می شود، اثر جدید ادبی Simon \u0026 amp؛ شوستر مشتاقانه منتظر انتخاب های آینده خود هستیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در یک جنگل تاریک تاریک


 کتاب سکوت بره ها
 کتاب خانه ابریشمی
 کتاب آب های شمال
 کتاب خواب گران
 کتاب شب هنگام زمان من است
 کتاب وقتی خاطرات دروغ می گویند