کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-داستان تریلر

زمانی که مارگارت و استیو فراولی از شام سیاه در نیویورک به کانکتیکات می آیند، دوقلوهای سه ساله خود، کتی و کلی، از بین رفته اند. پلیس اطفال ناخودآگاه را پیدا کرد و یک یادداشت جبران ناپذیر از پیدای پیرر هشت میلیون دلار را میپردازد. شرکت سرمایه گذاری جهانی Steves پول می دهد، اما زمانی که آنها برای بازیابی دوقلوها، تنها کلی در ماشین هستند. یادداشت های خودکشی درگذشتگان می گوید او به طور تصادفی Kathy را کشته است. در یادبود، کلی مارگارت را باز می کند و می گوید: مامان، کتی از آن خانم بسیار ترسو است. او می خواهد به خانه برود. در ابتدا، تنها مارگارت معتقد است که دوقلوها ارتباط برقرار کرده و کتی هنوز زنده است. اما از آنجا که هشدار کلیس ها به طور فزاینده ای مشخص و هشدار دهنده می شود، عوامل اف بی آی روی جستجوی ناامید کننده قرار می گیرند.


خرید کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی
جستجوی کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی در گودریدز

معرفی کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی از نگاه کاربران
دو دختر کوچولو در آبی توسط مری هیگینز کلارک از ابتدا دستگیر شده است. در مورد کتی و کلی، مجموعه ای از دختران دوقلو سه ساله که به مبلغ 8 میلیون دلار ربوده شده اند، در مورد آن صحبت می شود. این طرح به وسیله کسی که به عنوان «پیدای پیدر» نامیده می شود، به عنوان یک استاد در نظر گرفته شده است. او یک طرح درخشان داشت و بدون هیچ مشکلی، جبران خسارت را جمع آوری کرد و FBI به نظر احمق ها رسید. با این حال، یکی از شرکای او در جرم تصمیم گرفت که او را متوقف کند و طرح را تغییر دهد. بخش جالب دو دختر کوچولو در آبی، دوقلوها بودند که قادر به برقراری ارتباط در هنگام جدا شدن بودند. این یک نوازنده صفحه ای سریع است که خیلی از آن لذت بردم! من دوست داشتم که از طریق این کتاب اقدامات آدم ربایی را انجام دهم و در واقع آنها را بهتر از پدر و مادر دخترها میدانستم. من باید اعتراف کنم، من به اشتباه حدس زدم که \"Pied Piper\" بود. من به شدت این توصیه را به هر کسی که رمان جرم خوب است لذت ببرید. این کتاب عالی است! من آن را به شدت توصیه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
رمز و راز خوبی است که تا پایان حدس می زند. دو دختر دوقلو سه ساله توسط دو hoodlums و یکی از دخترانشان ربوده شده اند. خواننده می داند که آدم ربایان در سراسر کتاب هستند، اما متفکر شناخته شده به عنوان Pied Piper ناشناخته است. پدر و مادر دوقلوها ثروتمند نیستند، بنابراین تقاضا برای پرداخت 8 میلیون دلار به ازای قرض دادن یک پازل است. مادر دوقلو به ارتباط روحی بین دوقلوها و به میزان دیگری بین مادر و دوقلو اعتقاد دارد. (این کتاب کمی بیش از حد می گذرد - \"برای اینکه من بخواهم این جاده را برای طعم و مزه من بسازم، اما واقعا نمی توانم به داستان علمی تخیلی بروم.\") یک خانواده متوسط ​​طبقه متوسط ​​با 8 میلیون دلار می آید. پودر پدری چه کسی است؟ آیا هر دوی دوقلوها باز می گردند؟ کارت وحشی در تمام این موارد، انجی است، دوست دختر کماندار یکی از آدم ربایان که پس از آدم ربایی دغدغه دوقلوها را بر عهده دارد. یک کتاب صوتی به خواننده Jan Maxwell میپردازد؛ او کار بسیار خوبی انجام می دهد و صدای فردی را به هر شخصیت بدون رفتن به بالای صفحه می برد.

مشاهده لینک اصلی
در واقع من احتمالا این را مانند 2.5 ستاره به دلیل من آن را دوست داشت اما واقعا درست بود. من فکر می کنم که باید کتاب خواندنش را متوقف کنم، زیرا آنها برای من خیلی زحمت کشیده اند. کتابهای او (قبلا) به طور کامل من را جذب کردند و من از آنها لذت بردم. در حالی که من فکر کردم این یکی بهتر از دو نفر از آن من خواند که زمستان گذشته، هنوز هم کمی شیک و تا حدودی قابل پیش بینی است. خواندن خوب، سریع و ساده اگر شما به دنبال چیزی سریع و آسان برای خواندن، هیچ چیز با عمق زیادی. موضوع موضوع آدم ربایی دوقلوها است و در آن چیزهای کمی ناراحت کننده وجود دارد، اما نویسنده نویسنده بسیار تمیز است (زبان پاک، چیزی بیش از حد به شدت ترسناک در توصیف او). با وجود داشتن دوقلوهای دوقلو یکسان و یا دانستن بیش از حد دقیق، همه چیز ارتباط دو جانبه به نظر می رسید کاملا سوررئال و ساخته شده برای من، اما شاید کسی با دوقلوها و یا کسی می تواند بهتر ارتباط برقرار کند.

مشاهده لینک اصلی
داستان چیزی بسیار پیش پا افتاده سدیم £ برای توسعه خوب از شخصیت و وجود روایات موازی کوچک طراحی شده و بدون شکستن طرح اصلی بوده است. مری هیگینز کلارک، مثل همه نویسندگان خوب رمان پلیسی، می داند که چگونه به دادن وزن به علت s کاراکتر، به جای تمرکز به طور انحصاری در مخلوط رودخانه © خودی خود، اجازه می دهد خواننده به توسعه احساسی که با kything elas.Usar (اگر چه او هرگز اشاره به این ترتیب à © که نام است که به ligaçà £ telepática بین دو نفر، معمولا برادر £، اجازه می دهد آنها را برای انتقال افکار و احساسات به یکدیگر) در تاریخ یک خطر شده بود ، به عنوان آن را نمی خواهد لطفا همه طرفداران این ژانر، اما چگونه انجام شد به طوری smoothlyâ € |

مشاهده لینک اصلی
مری هیگینز کلارک یکی estreia.Sinceramente انتظار می رود بیشتر از بسیاری از انتقادات مثبت است که من از دیدن شد بیش از tempo.Gostei از تاریخ هر چند آن را ممکن است جالب تر به کمی بیشتر کاوش £ Questa £ comunicaçà بین است گالیم © اندازه گی، که DINA دیگر ¢ à £ میکا acçà را final.A £ شامل شخصیت های بیش از حد بسیاری برای منحرف کردن توجه از رپتور £ واقعی و زمینه ساخته شده از کتاب کمی گیج کننده و در مورد من £ سدیم ضربه زدن به هدف pretendido.A راه آن را به £ Questa حل و فصل شد عموی گالیم © اندازه گی TAMBA © متر ضعیف و £ convenceu.Embora من 3 ستاره داده است نویسنده ای که خواهد شد © یک شانس دیگر را بدهید کسی که کتاب بعدی را می داند بیشتر به من تجدید نظر خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی


 کتاب رویا
 کتاب ضیافت بهانه برای جنایت
 کتاب مجمع سری
 کتاب مامور سری
 کتاب پشت صحنه
 کتاب دختر سوم