کتاب دکتر اسلیپ

اثر استیون کینگ از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: اصغر اندرودی-داستان تریلر

ترس یعنی خراب کردن همه‌چیز و گریختن. در روز دوم دسامبر یکی از سال‌ها، زمانی که یک کشاورز بادام زمینی اهل جورجیا در کاخ سفید عهده‌دار امور بود، یک هتل بزرگ کلرادو، که محل گذراندن گردشگران بود، در آتش سوخت و به خاکستر تبدیل شد... دو نفر از کسانی که از این حادثه جان سالم به در بردند، همسر سرایدار و پسرش دنی بودند... پسری که پیش از رخ دادن هر حادثه‌ای، از آن با خبر می‌شد و از قدرت برقراری ارتباط از راه دور (تله‌پاتی) برخوردار بود... او که در خانه‌ی سالمندان هلن ریوینگتون، به افراد در حال مرگ، با کلام سحرآمیز خود آرامش می‌بخشید تا با آسودگی به خواب ابد بروند


خرید کتاب دکتر اسلیپ
جستجوی کتاب دکتر اسلیپ در گودریدز

معرفی کتاب دکتر اسلیپ از نگاه کاربران
در حاشیه ی یک نوشیدنی نوشیدنی @ ترس او را گرفتار کرد. او در یخ نازک بود. باز هم این مزخرف حقه انگیز قدیمی بود - این اولین نوشیدنی است. @ The Big Book of Alcoholics Anonymous استفن کینگ اغلب تصدیق کرده است که The Shining، یکی از اولین بلاگرهای بزرگ او، از روزهای نوشیدنی خشن و سنگین او بیرون آمده است. به یاد بیاورید، اگر شما می خواهید، The Shinings آقای تورانس در حال کار بر روی یک رمان در حالی که ضربه زدن به بطری سخت است. پادشاه از مدت کوتاهی پس از اتمام این رمان تمیز بوده است. به طرز محسوسی، بسیاری از نویسندگان کمک کردند که برای آنها نوشیدن سوخت آنها بود، راه حل برای نویسندگان بلوک و همه چیز در زندگی دیگر، تا زمانی که نوشیدن یک مشکل بزرگ تبدیل شد و زندگی او غیر قابل کنترل بود. در دکتر Sleep، پادشاه در مورد آنچه که اگر چرخ های @ دنی تورنس، پسر از The Shining، هنوز هم @ Shining @ powers (توانایی دیدن و ارتباط با مرده ها) را داشته باشد، درک می کند، اما HES رشد کرده است تا به عنوان بد نیست مست را به عنوان پدرش بود.دررومبوت و نوشیدنی ها و شیاطین های داخلی Danny بستن تا زمانی که او در شهر کوچک نیوهمشایر قرار می گیرد، یک گروه 12 مرحله ای، یک کتاب بزرگ و یک حامی مالی AA برای کمک به او در جهت پیشرفت و به یک مولد ، هر چند خسته کننده، زندگی کمک به سالمندان در یک مهمانی، همانطور که آنها از این زندگی را به دیگری می چسبانند. عمل شروع می شود به عنوان Danny توسط 12 ساله فوق العاده Shiner Abra Stone برای کنار گذاشتن یک گروه سرگردان از شیاطین خالی، برخی از منشاء باستانی، او را شکار می کنند تا آنها بتوانند بخار فوق العاده آن را برای بقای و قدرت خود بخورند. سوار سرگرم کننده هیجان انگیز است که دنی (و آبره) را به کلرادو می برد. آن را نه به عنوان وحشتناک به عنوان درخشان، اما آن را به عنوان اگر، نه بیشتر، لذت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
FEAR برای همه چیز فوروارد و اجرا می شود. دکتر خواب بهتر از درخشان است؟ نه. اما هنوز هم خیلی نزدیک بود. در درخشش دنی یکی از شخصیت های جالب شد که من در موردش خوندم، بنابراین (حداقل در نظر من) اگر شخصیت سزاوار یک عاقبت باشد، او خواهد بود. اما هنوز، در همان زمان، من از این کتاب نترسیدم و دوست ندارم که پادشاه داستان دنی را ادامه دهد. و اکنون، آن را به پایان رسانده ام، می توانم با خیال راحت می گویم که پادشاه کار شایسته ای نداشته است. این کتاب و The Shining دارای ارتعاش های متفاوت بود. در حالی که درخشش خزنده و ترسناک بود، این کتاب بیشتر سوار عاطفی بود. اما، مانند در درخشش، بخش مورد علاقه من این کتاب شخصیت ها بود. در حالی که دنی شخصیت مورد علاقه من باقی مانده بود، نمیتوانستم کمک کنم اما شخصیتهای جدیدی را که به آن (حتی آنهایی که بدانیم) معرفی کردیم. پادشاه راهی دارد که شما را به شخصیت ها احتیاج داشته باشد، حتی اگر آنها بد باشند. من می توانم با خیال راحت می گویم که پادشاه به سه لیست علاقه مندی من به لیست من اضافه شده است، و من احساس کردم که در آینده آینده حتی بالاتر خواهد رفت. من این بررسی را با توجه مثبت به پایان برسانم ( مانند پادشاه خود را با این کتاب انجام داد): FEAR برای چهره همه چیز و بهبود می یابد.

مشاهده لینک اصلی
زمانی که استفان کینگ یک کتاب جدید را منتشر می کند، همیشه با پیشبینی پر می شود. من 2 سال پیش او را دیدم و خواندنش را از دکتر Sleep دیدم و از صمیم قلب منتظر انتشار آن از آن زمان بودم. هنگامی که آن را منتشر شد، من کاملا خود را در آن برای 2 روز غوطه ور، هر دو خواندن نسخه Kindle و گوش دادن به نسخه قابل شنیدن در همان زمان. من آن را خوردم. من می توانم چنین تغییری در پادشاهان را در طول سالها ببینم. در 11/22/63 من فکر می کنم ما شاهد یک طرف نرمتر و نرمتر از او بودیم. او در مورد دکتر خواب گفت که او می خواست به عقب بر گردن @ dalls به دیوار @ ترسناک نقل مکان کرد. من مطمئن نیستم که این کتاب را به عنوان نوعی وحشت توصیف کنم، اما بعدا دوباره فکر نکردم که درخشش چیزی جز وحشت نبود. پادشاهان نوشتن این روزها تنها نوع ملایم، احساس، عاطفی، روحی و جسمی هستند. کارهای قبلی او واقعا در حوادث ترسناک بود، اما حتی در این کتاب نیز از این موضوع دور شده بود. هیچ چیزی را فراموش نکنید، با بیان اینکه دنی تورنس در حال کار کردن در یک خانه سالمندان است، و تخصص او @ helping @ افرادی که در حال مرگ هستند، کمک به آنها برای پذیرش، کمک به آنها در خواب صلح آمیز ... در نتیجه نام Doctor Sleep. به یاد داشته باشید در درخشش، آنها او را به نام دکتر؟ سپس به طور تصادفی در این کتاب نیز دارای یک سند است. هنگامی که او در هنگام مرگ با بیمار مرگ می نشیند، تمام زندگی گذشته زندگی اش را می بیند که این فرد دارد. گریه در گذر حیوان خانگی، دوست عزیزن کودکی خود را، آموزش فرزند خود را به دوچرخه سواری ... چیزهایی مثل آن. هر بار که این اتفاق در کتاب رخ داد، این خیلی لمس بود. همانطور که در بسیاری از داستانهای پادشاهان، از بسیاری جهات این به مبارزهی خوب و بد تبدیل شد، بچههای خوب و بدبختها، و همیشه خوب نمیماند این کتاب یکی دیگر از نمونه های خوبی است که من دوست دارم آن را بخوانم. برای من شگفت انگیز است که چگونه ذهن انسان دیگر می تواند با کلمات و شخصیت هایی که می توانند چنین احساساتی قوی را در من ایجاد کنند، مطرح شود. چه استعدادی است استفان کینگ، یکی دیگر از داستان فوق العاده است. امیدوارم که در آینده نیز تعداد بیشتری از آنها در آینده وجود داشته باشد، ما نیاز به برخی از توپهای بیشتری برای داستان های دیوانه وحشت داریم.

مشاهده لینک اصلی
** اسپویلر هشدار ** Spoilers، whatever.The True گره، به عنوان یک کل، برخی از موجودات بسیار ناخوشایند است. با این حال، دروازه بان اصلی، رز، به طور فزاینده ای در فاجعه ترسناک نیست. او کلاه بالا را در زاویه غیرممکن می پوشد! اوه، وحشت! حدودا در نیمه راه از کتاب، پادشاه به نظر می رسد متوجه است که او فریبنده نیست، و او می دهد او یک دندان / خرفه چیزی است که می آید و می رود زمانی که خوردن @ بخار @ و یا فقط زمانی که shes احساس کمی شور. در غیر این صورت، او را به عنوان فوق العاده زیبا، شیک و غیره توصیف می کند. او اغلب تکرار می کند که این گروه از RVers چند ساله خطرناک هستند، زیرا آنها تقریبا نامرئی هستند. خب، هیچ زن یا مردی که جذاب نیست، تا کنون تحت رادار قرار نگرفته است که آنها نامرئی هستند. به خصوص در کلاه بالا. چیز دیگری در مورد این دندان ... اصل آن نیست. پادشاه در هنگام توصیف خون آشام ها، از این چیزهای دجله ای است که در برخی از داستان های کوتاه او استفاده می شود. یکی دیگر از چیزهایی که به دست آوردن مجدد ... Dan به سرطان مونوز وارد می کند و سپس آن را برای کشتن گل رز باز می کند. آن را مستقیما از میله سبز و چه اتفاقی می افتد به پرسی و بچه. نه تنها Rose در جنبه بسیار ترسناک نیست، بلکه از همان ابتدا، کاملا فراموش شده است. ابرا او در هر جهت برتر است. به عنوان یک کودک او به طور کامل گل رز را از آب می کشد. در حقیقت، هرگز، هرگز، شخصا در کل کتاب چهره به چهره نیست. سخت است که احساس تنش های ساختگی را در زمانی که Abra، wunderkind ما، مراقب باشید هرگز در هزاران مایل خلبان از رز را وارد نکنید. او در هر طرف محافظت می شود و این حفاظت هرگز ناکام ماند. این باعث می شود که تقلید نه بلا، حتی با ظهور نهمین نهج البلاغه مری Jack Torrances @ هیولا @ که در زمان مناسب نسیم است. یا چیزی، بنابراین دن تورانسز می تواند بسته شدن یا چیزی را بگیرد. چه کسی می داند.به عنوان یک دنباله ای به درخشان من باید آن شکست. تمام تنش های یک پسر جوان آسیب پذیر، اساسا تنها در یک هتل خالی از سکنه، در جاده های مسدود شده برف و یک پدر روانگردان، توسط یک دختر خرابکار که به ندرت در معرض خطر است، مجاز است. به جای تهدید واقعی به زندگی دنیوس، تهدیدات ابریشمی Abras را در یک پنجره مشاهده می کنید و یک فلاش روانی از یک فیلم پورنو که یک Knot True در حال تماشای آن است، می بیند. دنی خانم ماسسی (شهرت 217 شهر) است که تقریبا او را می کشد و آسیب فیزیکی را به همراه می آورد. آبراه @ ghosties @ که هستند، gosh !، اغلب افراد خوب که فقط در اینجا به جا مانده است.به طور کلی آن را به نظر نمی رسد بسیار اصلی و یا بسیار قانع کننده. و قطعا ترسناک نیست در بعضی موارد به نظر می رسد که پادشاه می خواهد پشت وحشت بیفتد .... اما یک کتاب که قرار است یک عاقبت (تنها او) یک کتاب باشد که در معرض انحراف است، ، بنابراین او بعضی از آنها را بدون در نظر گرفتن آن احساس کرد. بهترین سفر در کتاب، سفر دنیس از یک الکلی به یک اسکناس AA با یک تراشه پانزده ساله است. تنها لحظات وحشت واقعی هنگامی اتفاق می افتد که دنی به عنوان یک الکلی و قتل پسر بیس بال (که اتفاق می افتد @ @ @ screen @) ضربه زده می شود و در نتیجه هرگونه فوریتی را از دست می دهد. همه چیز در همه ... . تا زمانی که شما انتظار زیادی از تعلیق یا اصالت ندارید.

مشاهده لینک اصلی
زمانی که من یک نوجوان بودم، درخشش کتاب کتاب استفن کینگ من بود. من به نسخه صوتی Doctor Sleep گوش دادم و واقعا از آن لذت بردم، اما به نوعی آن را به Shining ندیده بودم. به یاد داشته باشید که حافظه ما از کتابهای جوانان ما، اقدام بسیار سختی است که باید دنبال کنید. من دکتر خواب را چهار ستاره داده بودم، اما احساس کردم که اوج امشب خیلی آسان بود. استفان کینگ یک داستان آموزنده است، بنابراین من آن را هر زمانی که به نتیجه گیری می آید را قطع می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دکتر اسلیپ


 کتاب الهه انتقام
 کتاب محکوم به نیستی
 کتاب از رویاهایت برایم بگو
 کتاب دزد
 کتاب راهنمای انعطاف بدنی
 کتاب ۳۹ پله