کتاب زن همسایه

اثر شاری لاپنا از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-داستان تریلر

همه‌چيز از يك مهمانی شام آغاز می‌شود... رمانی مهيج و معمايی درباره‌ی يك زوج جوان و همسايه‌شان كه ظاهرا با هم دوست‌اند. رمانی مملو از دروغ‌ها، خيانت‌ها و رازهای ميان زن و شوهرها... ؛


خرید کتاب زن همسایه
جستجوی کتاب زن همسایه در گودریدز

معرفی کتاب زن همسایه از نگاه کاربران
در حالی که والدین در کنار هم هستند، کودک ربوده می شود. این یک داستان فریبنده است، اعتراف می کنم. ابتدا حداقل. سپس، آن را تبدیل به بیش از حد پیچیده برای حفظ واقع بینی خود را. بنابراین داستان اینطور نیست. اگر شما به سناریوهای دیوانه و نجیبانه با نتایجی که منجر به سناریوهای دیوانه و بدتر می شود، فکر نکنید، ممکن است فقط این را دوست داشته باشید. من نمی توانستم این کار را انجام دهم زیرا این کار درست برای من صحیح نبود. به خصوص پایان دادن نیست. چه احمقانه ای شخصیت هرگز چنین چیزی را انجام نداده است. نه پس از چه اتفاقی افتاد اما بعد دوباره، نویسنده نیست. چه می دانم؟ من نیز نمی توانم به این دلیل که نوشتار به طرز وحشیانه آماتور است. به معنای واقعی کلمه احساس سیزده ساله را می نویسد. به طور جدی، ممکن است کتابهای مرموز طبقه متوسط ​​این نویسنده را بهتر درک کنند. و سپس روایت است. از آنجا که نوشتن، لذت بخش نیست، روایت، در نتیجه، هم نیست. به علاوه، من احساس بسیار از کاراکترها قطع شد. من حتی به شرایط آنها توجه نکردم. مطمئنا، من می خواستم کودک پیدا شود و دوباره به ارمغان آورد، اما در بعضی مواقع، به عنوان داستان بیشتر و بیشتر پیچیده است، تمرکز بر کسی که به جای جایی که دختر بچه است، آدم ربایی است. البته این دو هستند، اما ارتباطی با بسیاری از افراد وجود دارد، در حالیکه کودک بی اساس است، پس از مدتی شروع به خنده می کند. آیا می توانم دوباره آن را بگویم؟ پایان پایان احمقانه همه ما می دانیم اکنون چه اتفاقی می افتد. هر چند که انتهای باز را اختراع کرد؟ آنها را نفرین کن وبلاگ | یوتیوب | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | Google+ | Bloglovinâ € ™

مشاهده لینک اصلی
SPOILERS NERO !!!! SPOILERS NERO !!!! کمتر از نصف !!! ایمن خواندن !!!! 3am او ... من فقط خواندن این خواندن این داستان-شیرین قاتل .... من نهایی من عجیب و غریب REACTION؟ ....... ** هشت است ** !!!! خیلی باحال!!!!! من می توانم بر روی زمین خندیدن در حال حاضر .... SOOOOOO FUNNY ..... بزرگ RID VILD !!!!!! واقعا ... من مطمئن نیستم که آیا من به خودم خنده - و یا داستان - و یا هر دو! چند اندیشه تصادفی - همانطور که می دانید من نمی خواهم کاری را انجام دهم ...... این یک سوال برای دوستان زنم است: هنگامی که شما تحت تاثیر قرار می گیرید، شروع به تمیز کردن می کنید؟ اگر تا به حال با اضطراب مواجه شدید، آیا باید چیزی را تمیز کنید، حتی اگر خانه شما در حال حاضر بی نظیر باشد؟ من شروع کردم به خندیدن - - (به خودم البته - شوهرم خواب بود) ... زمانی که شخصیت، آن، لحظه تمیز کردن بود. @ باید نگه داشته شود او در ورودی جلو شروع می کند، رطوبت عتیقه ای که کانال هوا را پوشش می دهد را تمیز می کند. آهن ریزهکاری شده در گرد و غبار پوشانده شده و باید با دست تمیز شود. او یک سطل از آب گرم و یک پارچه می گیرد و در جلوی درب جلو نشسته است، شروع به تمیز کردن آن می کند، عمیق تر به شیارها می رسد. او @ را آرام می کند این گزیده به سادگی یک نسخه کمیک خنده دار بود! من مجاز به جراحی تمیز کردن در موارد خاص هستم. :) ...... بسیاری از نظریه ها را انتخاب کنید در این داستان ..... (انتخاب مورد علاقه خود را): --- کودک رفته است - او را ربوده شده از cribWho می تواند باشد؟ و چرا؟ --- مادرانی که رنج افسردگی پس از زایمان را تجربه کرده اند؟ شاید او او را کشت یا شاید پدربزرگ را برای جبران خسارت مرتکب شده بود، زیرا کسب و کار او در معرض مشکل جدی بود؟ یا شاید بچه نگهدار که در آخرین لحظه لغو شد، مجرم است؟ یا شاید زن و شوهر در کنار هم باشند - با آزار و اذیت آنها به والدین کودک از دست رفته، آدم ربایان هستند؟ یا شاید کل محله گناهکار است؟ بدون در نظر گرفتن ..... رمان شرلی لاپس، @ فروشگاه زن و شوهر بعدی @، خواندن بسیار سریع ... جذاب .... FRICKIN KICK OF FUN !!!!

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره زن و شوهر غول پیکر دارای فرزند شش ماهه هستند. بچه نگهدار در آخرین لحظه لغو می شود، شوهر واقعا می خواهد به همراهی همتای اوتتی با آن همراهان شام بجنگد. او همسر آن را متقاعد می کند که فقط می تواند کودک خود را ترک کند و هر دقیقه سی دقیقه خود را چک کند. آنها به خانه برگشتند تا نوزاد را از دست بدهند. سپس تمام اسرار ... باید اسرار داشته باشه مامان با افسردگی پس از زایمان مبارزه می کند. آیا او می تواند چیزی را برای کودک انجام دهد و این فقط پنهان سازی دقیق است؟ پدر، مارکو ... پسر از طرف اشتباه آهنگ هایی که از دست داده و با خانم مسیح ازدواج کرد پول ... او به همه حقیقت و تنها حقیقت می گوید؟ همه انواع درام در اینجا وجود دارد، به علاوه شخصیت های بد، شخص احمقانه. من کاملا آن را خوردم این کتاب به سرعت خواندن می کند و برخی از چرخش های پیچ و خم سرم را تکان می دهد. یکی از آنهایی که میخواهید آن را بخوانید، حتی اگر بدانید که هیچ راهی برای پایان دادن به آن وجود ندارد. گاهی اوقات من یک فیلم طول عمر دوست دارم فقط منتظر اتفاق می افتد.

مشاهده لینک اصلی
DOUBLE NEXT DOOR اولین رمان هیجان انگیز روانشناختی از نویسنده شری لاپنا است و یکی از بهترین خواندن سال های امسال است! این رمان، یک پرونده ازدواج کودکان، نژادهایی همراه با سرعت شگفت انگیز، پر از پیچ و تاب و چرخش است، کاملا گیرنده برای خواننده برای تعلیق سوار از ابتدا تا انتها. من صفحات را همچون من مجبور می دانستم که آن چه اتفاق افتاده بود، برگزار کنم. من آن را دوست داشتم! آنها تنها یک خانه شش ماهه (کورا) را تنها گذاشتند و به یک مهمانی در کنار یکدیگر می رفتند. »اما با مانیتور در کنار درب، همه آنها را شنیدند! آن و شوهر مارکو کنتیس از آنها خواسته می شود همسایگان درب، سینتیا و شوهر گراهام Stillwell برای مهمانی شام، برای جشن تولد Graham. نوزادان مجاز است، بنابراین آن را استخدام یک مهد کودک، که در آخرین لحظه لغو می شود. حالا چی؟ چگونه او احتمالا می تواند برود؟ اما مارکو گفت که خوب است، چون فقط در کنار آن است. آنها می توانند مانیتور بچه را بیرون بیاورند و هر نیم ساعت یک بار چک کردن بچه را انجام می دهند. مارکو زمانیکه در مهمانی حضور داشت و در عجله به سر می برد. از سوی دیگر، آن پس از تولد دخترش از افسردگی پس از زایمان رنج می برد و مشتاق بازگشت به خانه بود. سپس در ساعت 1 بعد از ظهر A.M.when آن و مارکو حزب را ترک کردند، آنها درب ورودی را تا حدودی openâ € | اما او آن را قفل شده بود! آن از پله ها به مهد کودک می رود و در حال حاضر یکی از بدترین کابوس پدر و مادر است - کودک به دنیا آمده است! یک تماس فاسد به پلیس، کارآگاه اشباخ و جنیونز کارآگاه را به صحنه می آورد، برای کشف حقیقت و یافتن شش چند ساله کوری. بنابراین بسیاری از دروغ، خیانت و پوشش در این رمان. شما چطور می دانید که مردم نزدیک به شما هستند؟ من دیگر نمی خواهم بگویم که من نمی خواهم طرح را دور بزنم، اما این یک داستان بسیار ناقص و قدرتمند است. من آن را دوست داشتم همه می توانم بگویم که این کتاب خوانده شده است. من فکر نمی کنم ناامید شود. به لطف بسیاری از نویسندگان Shari Lapena، Random House UK، ناشران Transworld از طریق Net Galley برای ARC من.

مشاهده لینک اصلی
بررسی های من نیز می تواند در: https: //deesradreadsandreviews.wordpr... I باقی مانده به بسیاری از کتاب های صوتی گوش فرا داده است. در حالی که من ترجیح می دهم در خواننده ی الکترونیکی خود بخوانم یا یک کتاب بخوانم، واقعا دوست دارم که در حال حاضر و پس از آن گزینه ای برای گوش دادن به یک کتاب صوتی داشته باشم. آن تغییر خوبی است و می توانم چشم هایم را ببندم (تا زمانی که من رانندگی نمی کنم). اما من اغلب چشمانم را بستم چون معمولا این موضوع مهم نیست که چقدر کتاب صوتی هیجان انگیز است، من می توانستم به راحتی خوابیدن. با این حال، من این مشکل را با این موضوع نداشتم. من به آن خیلی علاقه داشتم و بسیار غیرممکن بود که به خواب میرفتم. Anne و Marco Conti پدر و مادر جدیدی برای یک دختر بچه شش ماهه به نام کورا هستند. به نظر می رسد آنها همه را دارند از لحاظ مالی راحت هستند، آنها ازدواج بزرگ و در حال حاضر آنها یک کودک زیبا است. همه چیز کامل است. از آنجا که Cora، زن و شوهر اغلب از آن استفاده نمی کنند. بنابراین، هنگامی که دوستان / همسایگان آنها را برای یک مهمانی شام دعوت می کنند، مشتاق به رفتن هستند، مارکو خوب است. آن کنتی ترجیح می دهد که به آنجا برود، به ویژه از آنجایی که همسایگان، سینتیا و گراهام استیلول دوست ندارند بچه ها در این مهمانی باشند. آن موافقت می کند و بچه ها را برنامه ریزی می کند. اما شب حزب ناهار را لغو می کند آنها را ترک نمی کند و هیچ کس به تماشای کورا. آن به شوهرش می گوید که با مادرم ملاقات خوبی دارد. مارکو واقعا می خواهد او را بیاورد، او فکر می کند که برای او خوب است. @ برای شما خوب خواهد بود، شما می دانید که دکتر گفت: در نهایت آن موافقت می کند، اما تنها اگر آنها مانیتور بچه و در هر نیم ساعت در کورا چک کنید. آنها به این حزب می رسند اما به نظر می رسد که آن فقط از خود لذت می برد. او برخی از شراب دارد اما حتی این کار کمک نمی کند. Shes بدبخت ... به خصوص به عنوان او او را دوست @ دوست دختر @ با مارکو. سینتیا زرق و برق دار است و در کنار آن، آن احساس می کند در مورد خود وحشتناک، بسیار ناامن در مورد وزن کودک است که او هنوز حمل است. در بالا از آن، به تازگی به نظر می رسد که چیزی با شوهرش خاموش شده است. آیا مطمئن نیستید که تخیل او یا چیز دیگری باشد. آیا او چیزی از او نگه می دارد؟ یک روز صبح، آن تا به حال کافی بوده و می خواهد به خانه برود. مارکو می خواهد برای یک نوشیدنی دیگر بماند. او به سرعت از نظر انتظار خسته می شود و می گوید شس با او یا بدون او می میرد. مارکو تصمیم می گیرد با Anne به خانه برسد. آنها به سمت خانه خود می روند و متوجه می شوند که باز است. آن معتقد است که وقتی در آنجا برای بررسی Cora حضور داشت، او درب را بسته می کرد. آنها هر دو بلافاصله به سمت پله ها و به اتاق کودک راه می رفتند. آنها به کابین نگاه می کنند و آن ها فریاد می زنند ..... من آن را در آن می گذارم چون واقعا نمی خواهم چیزی را خراب کنم. واقعا از این کتاب صوتی لذت بردم. یک تعارف بزرگ داخلی که صادقانه از ابتدا به سمت من حرکت کرد. طرح بزرگ بود و من فکر کردم که داستان به خوبی جریان داشت. من هیچ مشکلی در نگه داشتن یا پیگیری افرادی که دوست داشتم گاهی اوقات با کتاب های صوتی کار می کنم.من متوجه شدم که راوی مناسب می تواند همه چیز را در هنگام گوش دادن به هر کتاب صوتی ایجاد کند و من فکر می کنم راوی را برایThe Couple Next درب @ فوق العاده بود. من از شری لاپنا بیشتر خوشحالم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زن همسایه


 کتاب شکار قاتل
 کتاب جشن هالووین
 کتاب گناه مضاعف
 کتاب دختری از بروکلین
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب کودک خاموش