کتاب سایه لبخند تو

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: مهرنوش گلشاهی فر-داستان تریلر

اولیویای 82 ساله با جسمی ناتوان و قلبی تقریبا از کارافتاده، می‌داند که برای تصمیم‌گیری وقت چندانی برایش نمانده. تنها کسانی که از انتخاب نهایی او باخبرند کسانی هستند که سال‌هاست از میراث گانون سواستفاده می‌کنند و برخی از این افراد برای خاموش کردن او و بی‌خبر نگه‌داشتن مونیکا از این راز از هیچ‌کاری فروگذار نمی‌کنند، حتی قتل. در این میان مونیکای جوان و زیبا، پزشکی موفق و دلسوز، بی‌خبر از این همه دسیسه و حرص و آز تنها در اشتیاق یافتن رد و اثری از خانواده خود به سر می‌برد.


خرید کتاب سایه لبخند تو
جستجوی کتاب سایه لبخند تو در گودریدز

معرفی کتاب سایه لبخند تو از نگاه کاربران
سایه لبخند شما توسط مری هیگینس کلارک یکی بود که منتظر خواندن بودم و بعد از تکمیل دوباره یک بار دیگر تحت تاثیر قرار گرفتم. این داستان از اولیویا موروو است که سالهاست در حال گذر است و زمان کمتری دارد. کاترین، پسر عموی مرحومش که یک سری از خانواده ها را نشان می دهد، توسط آنچه که با حروف انجام می شود خنده می گیرد. یکی که پیامدهای بزرگی داشته است اگر نشان داده شود. کاترینس نوه مونیکا یک پزشک بسیار محترم است و هیچ نظری ندارد که او به عنوان وارث الکس گانون یک دکتر برجسته و دانشمند و پدربزرگ Monicas است. گران و پترسون بزرگ پدربزرگ Gannons همراه با اعضای هیئت مدیره سالهای زیادی سرنوشت خود را از دست داده اند و حالا باید اولیویا را از افشای راز متوقف کند. اولیویا در نهایت مرده است، در حالی که دوست دختر پتریس پس از مرگ با پیتر مظنون اصلی می شود. اسباب بازی اصلی من که دوست دختر را کشته و چرا Olivias مخفی بود که انفجاری بود که او نیاز به کشته شدن دارد. در حالی که این کمی متفاوت از سایر کتابهای هیگز کالارک بود که در آن خواندند، همه چیز به درستی شناخته نشده است. در حالی که خیلی زود متوجه شدم که اتصال Monicas به Olivia و کاترین من نمی دانستم که چگونه آن را با گرگ و پیتر متصل شده و چرا دو شخصیت دیگر باید بمیرند. همه صفحات در صفحات نمایش داده میشوند. قسمت درام، جرم بخش با baddies، goodies و حتی یک پسر سقوط برای بوت شدن ساخته شده برای خواندن بزرگ است.

مشاهده لینک اصلی
اوایلیا مروو، 82 ساله و در حال مرگ، یک مشکل وحشتناک دارد. کاترین، پسر عموی دیرینش، یک راهبه کاتولیک است که برای خندیدن در نظر گرفته می شود، اولین قدم به سمت مقدس بودن در کلیسای کاتولیک، با توجه به بازیابی معجزه آسایی کودک که از تومور مغزی به او وابسته است، چندین راز را می دانست . در هفده سالگی، کاترین فرزند عاشق آلکس گانون بود که برای تبدیل شدن به یک دکتر معروف و مخترع رفت و Olivia نامه هایی برای اثبات آن بود. او می داند که کاترین نوزاد در هنگام تولد برای تصویب رضایت داده شد و در حال حاضر همان نوه نوزاد، متخصص اطفال 32 ساله دکتر مونیکا فارل، وارث قانونی است که از ثروت یک بار غول بزرگ گانون باقی مانده است. با این حال، نیروهای وجود دارد، یعنی برادرزاده های دکتر الکسز، پیتر و گرگ گنون، که با توجه به شیوه های شلوغ خود بخش بزرگی از ثروت را خراب می کنند، و با همتایان خود هر کاری را انجام می دهند، حتی به قتل می رسانند، اولیویا را خاموش خواهند کرد و مانیکا را از آنچه را حقانیت دارد، به دست آورید چگونه نویسنده این حلقه را حل و فصل می کند نتایج یک تورنر صفحه واقعی با تعداد زیادی از تعلیق است که علاقه مند به پایان است.

مشاهده لینک اصلی
مری هیگینز کلارک سحر و جادو خود را دوباره در سایه لبخند شما @. از همان لحظه ای که من این کتاب را برداشتم، به معنای واقعی کلمه آن را ندیدم. اولیویا مورو، یک زن 82 ساله ای است که زمان زیادی از دستش بر نمی آید، مستندات خود را از پسر عموی مرحومش کاترین، که به راهبه تبدیل شده است، نگه می دارد. پیش از این، او در دوران کودکی باردار شد و فرزندش را برای تصویب به او داد، در حالی که پدر پسر (الکس گانون) به عنوان یک دکتر و دانشمند مشهور دنیا تبدیل شد. پس از مرگ آلکس، اختراع او (یعنی جایگزین برای ناحیه کمر، زانو و مچ پا) صدها میلیون دلار برای سالی به خانواده گانون آورده است. اما گانون ها پول را از بنیاد نابود کردند و به زودی در بدهی ها عمیق تر و عمیق تر شدند. داری، مونیکا فرل (متولد الکس و کاترین) متخصص اطفال است و وارث قانونی به ثروت گانون است، اما او این را نمی داند. او اولیویا است که باید به مونیکا برود و قبل از آنکه خیلی دیر باشد، به او می گوید: \"این رمان درست به پایان رسید!

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من به پایان این کتاب رسیدم .... و آنها در مورد برخی از شخصیت هایی صحبت می کردند که برای زندگی ام یادم می آید. این اغلب اتفاق می افتد و من در مورد وضعیت مغزم نگران هستم. واضح است که توانایی حفظ اطلاعات را از دست داده است. در غیر این صورت، فقط یکی دیگر از رمان های مری هیگینس کلارک معمولی است. داستان جرم و جنایی سبک ژرف من است، هر چند که هرگز من را واقعا نمی دهد @ فوق العاده! @ من فقط مانند رمز و راز حدس می زنم. به هر حال ... ارزش خواندن اگر شما در حال حاضر یک فن، اما وجود دارد بسیار بهتر از آن وجود دارد (در خیابان که در آن زندگی می کنید یک شخص شخصی). فقط مثل من احمق نباشید و نیمی از کتاب را در یک نشست بخوانید و سپس فقط دو هفته بعد نیمه بعدی را بخوانید. MHC تا زمانی که به نوشتنش می آید کمی از MO است و معمولا شامل معرفی قاتل در جایی در ابتدا و توجه بسیار کمی به او است. بنابراین اگر تمام گلهایتان مثل من مثل من بود پس از آنکه به آنجا برسید، پس این کار هم انجام شد! @ youre all @ Who is the fuck so and so؟ @

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از خواندن این کتاب لذت بردم. من عاشق خواندن تمام کتاب های او هستم آنها آسان هستند، نه گرافیک، و من آنها را در دو روز topps. این یکی در مورد یک پزشک است که در حال تلاش برای پیدا کردن در مورد پدربزرگ و مادربزرگ پدر و مادر خود را به پایان برساند. اما هر وقت او کمی نزدیک تر می شود، چیزی در مسیر او متوقف می شود. کسی که بیشترین اطلاعات را داشته باشد، قتل عام می شود. بنابراین نه تنها او در تلاش است تا در مورد پدربزرگ و مادربزرگ پدر و مادرش اطلاعاتی پیدا کند، اما او در تلاش است تا متوجه شود که فرد با اطلاعاتی که او می خواهد قتل عام کرده است. به علاوه تلاش برای پیدا کردن کسی که او را می برد. آشکار است که کسی وجود دارد که نمی خواهد او را بداند که از کجا آمده است. در حالی که این همه در حال وقوع است، او در مورد یک معجزه پزشکی برای کمک به یک سلسله مرده تبدیل به یک مقدس شهادت می گوید. این یک کتاب بسیار جالب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سایه لبخند تو


 کتاب سرو غمگین
 کتاب الهه انتقام
 کتاب پشت سرت را نگاه کن
 کتاب ضیافت بهانه برای جنایت
 کتاب راه سخت
 کتاب پیدایش