کتاب سایه لبخند تو

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: مهرنوش گلشاهی فر-داستان تریلر

اولیویای 82 ساله با جسمی ناتوان و قلبی تقریبا از کارافتاده، می‌داند که برای تصمیم‌گیری وقت چندانی برایش نمانده. تنها کسانی که از انتخاب نهایی او باخبرند کسانی هستند که سال‌هاست از میراث گانون سواستفاده می‌کنند و برخی از این افراد برای خاموش کردن او و بی‌خبر نگه‌داشتن مونیکا از این راز از هیچ‌کاری فروگذار نمی‌کنند، حتی قتل. در این میان مونیکای جوان و زیبا، پزشکی موفق و دلسوز، بی‌خبر از این همه دسیسه و حرص و آز تنها در اشتیاق یافتن رد و اثری از خانواده خود به سر می‌برد.


خرید کتاب سایه لبخند تو
جستجوی کتاب سایه لبخند تو در گودریدز

معرفی کتاب سایه لبخند تو از نگاه کاربران
ما در اینجا یاد گرفتیم؟ گوش دادن به یک کتاب صوتی از کتاب بد، تجربه را بهبود نمی بخشد. همچنین، گوش دادن به یک رمز و راز / هیجان به عنوان ارائه شده توسط یک زن با یک داستان عاشقانه و رمان، hilaaaaaaaaaarious است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب همان فرمت تمام کتاب های دیگرش را دارد، به طوری که خیلی از کاراکتر واقعی آن نیست. علاوه بر این، با آخرین رمانهایش چند ساله برای کشف جالب یا جالب جالب است. به طور کلی، لذت خواندن سریع و گناه، اما کیفیت کتاب او قطعا از بین می رود.

مشاهده لینک اصلی
خوب، من معمولا مشکل زیادی در پیگیری همه شخصیت های مختلف در رمان MHC نیست، اما من تا به حال یک لحظه از زمان با این یکی بود. این داستان به اندازه کافی خوب بود، اما در تمام خطوط داستان متفاوت بود.

مشاهده لینک اصلی
ساحل معمولی سریع گام به خواندن.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان سریع گام که به خوبی با یک داستان جذب نوشته شده است. (همچنین فصل های بیشتری وجود دارد که من تا به حال دیده ام!) من نمی دانم چگونه مری هگینز کلارک داستان های بزرگی را پخش می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سایه لبخند تو


 کتاب مرکب مرگ
 کتاب بل کانتو
 کتاب ویرانه های معبد
 کتاب شاهد خاموش
 کتاب ماده شیر سفید
 کتاب نابودگر