کتاب سوداگر

اثر جان گریشام از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-داستان تریلر

جوئل بکمن سوداگر قدرت است ـ می‌تواند هر دری را در واشنگتن بگشاید. اما به علت دست‌یابی به اسرار بسیار مهم جاسوسی، زندانی می‌شود و از سریر قدرت فرو می‌افتد. پس از ۶ سال، سازمان سیا عفو ریاست جمهوری را برایش تدارک می‌بیند و پنهانی او را به ایتالیا منتقل می‌کند، تا در نهایت محل اختفایش را به گوش اسرائیلی‌ها، روس‌ها، چینی‌ها، و سعودی‌ها برساند. بحث سر زنده ماندن بکمن نیست ـ او هیچ شانسی ندارد. سوالی که سیا در پی جواب آن است، این است که چه کسی او را خواهد کشت


خرید کتاب سوداگر
جستجوی کتاب سوداگر در گودریدز

معرفی کتاب سوداگر از نگاه کاربران
احتمالا ارزش آن بیش از 3 * است، اما آن را کمی دوست داشتنی به نظر می رسد. هکرهای پاکستانی کنترل مجموعه ای از ماهواره های جاسوسی را با استفاده از تلفن رادیویی کنترل می کنند؟ کارگزار، بدون آموزش خدمت سربازی، قادر به فرار از مأموران از سراسر جهان است، با این حال، Grisham بسیار باهوش است در کلمات پیوندی با هم، به طوری که کتاب علاقه من را در سراسر حفظ کرده است. من همچنین دوست دارم که او در واقع می داند که چگونه یک کتاب را پایان دهد و آن را برای یک دنباله ای مانند بسیاری از نویسندگان مدرن آویزان نکنند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک است نه 4. اما آن را نیز نیست 3. من می توانم آن را ممکن است 3.75 / 5 را ارزیابی کنید. من این کتاب را با همان تعداد خوانندگان گریشام دوست ندارم؛ اما، من هم فکر نمی کنم حتی در میان ده نفر از بهترین کتاب هایش باشد. برخی از قسمت های کتاب بسیار جذاب هستند. فرار از ایتالیا عالی است. اما بعضی از قسمت های وسط کتاب، حوادث غریب در حومه ایتالیا هستند. انتقال شخصیت اصلی به اعتقاد سخت بود. او شخصیت نوع Jekyll و Hyde بود. به نظر می رسد به عنوان یک قاتل مطلق آغاز می شود. به عنوان یک کشیش فرهنگی و تکمیلی با یک توانایی شجاعانه برای فرار از سیا، موآاد و قاتلان چینی تبدیل می شود. سپس به عاشق شدن کاراکتر می پردازد. شوهر خانم به راحتی توسط سرطان مرده است؟ مانند بروکر در بالا شروع یک رابطه است. نوع کتابی که می خوام بخونم اگر در پرواز طولانی یا چیزی گیر کرده باشم. نه یک کتاب که دوباره خواندن آن را خواهم داشت اگرچه گزینه های بهتر دیگری را ارائه می دهم.

مشاهده لینک اصلی
این آهنگ رمانتیک به سرعت در حال پیشرفت است. جوئل Backman، که اخیرا از زندان آزاد شده است، به نظر نمی رسد که آینده ای بزرگ داشته باشد، به این خاطر که سیا به اسرائیل، چینی، عربستان و روس ها از زندگی جدید خود در بولونیا ایتالیا اطلاع داده است و اکنون منتظر است تا ببیند کدام یکی او را می کشاند تعلیق وجود دارد همچنین بسیاری از زبان ایتالیایی و یک محیط جالب ایتالیایی وجود دارد. خواندن لذت بخش.

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست داشتم چون دوست دارم ایتالیا و بولونیا جایی است که در اطرافم حضور داشتم. من فکر می کنم بیشتر خوانندگان آن را آهسته می بینند به عنوان شخصیت مرکزی در تلاش برای یادگیری ایتالیایی و آن را طول می کشد تا بسیاری از کتاب.

مشاهده لینک اصلی
داستان جذاب این کتاب یک کتاب واقعا سرگرم کننده برای خواندن بود. شخصیت ها به من خیلی واقعی بودند، احساس می کردم انگار یکی از طرفداران سیا بودم. این کتاب خواننده را در مدت زمان بسیار خوبی برای ایتالیا می نویسد، مکان های مورد علاقه توریستی را به خوبی توصیف می کند و همچنین باعث تعطیلی داستان می شود. من این کتاب را برای همه توصیه می کنم .... خواندن آسان و سریع.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوداگر


 کتاب سرو غمگین
 کتاب جنایت در شب آتش بازی
 کتاب طلسم گمشده
 کتاب از رویاهایت برایم بگو
 کتاب معمای کارائیب
 کتاب زن همسایه