کتاب سکوت بره ها

اثر توماس هریس از انتشارات دایره - مترجم: مجتبی مینایی-داستان تریلر

Clarice Starling، هنوز سالهاست که در آکادمی های آموزشی و بخشی از واحد علوم رفتاری اداره می شود، در یکی از غم انگیز ترین مواردی که اداره تا به حال دیده است، شرکت می کند. او فرستاده شده است تا با هانیبال لکر، یک روانشناس سابق صحبت کند که در حال حاضر در یک پناهندگی ذهنی امنیت بالا زندگی می کند. Lecter، به دلیل گرایشهای قوم گرا به تمام عمر در یک پناهنده محکوم شده است، یک رابطه عجیب و غریب با Starling برقرار می کند. آنها با یکدیگر همکاری می کنند تا حرکات و اندیشه های روانپزشکی سریع حرکت کنند. همکاری عجیب و غریب به وجود می آید که اسرار از گذشته Starlings آشکار می شود. این واقعیت نیست که یک مرد قادر به قتل بر روی شلاق است که او را ترساند، آن مرد که در پشت میله های امنیتی است که می کند. در این کتاب دو کاراکتر وحشیانه وجود دارد. بدیهی است که یک قاتل است که FBI در طول رمان پیگیری می کند. به جای آن که کمتر دیده شود، نابغه در پناهگاه قفل شده است، که در حل پرونده کمک می کند و افکار دارد، بیش از حد تصور می کند، و از طریق سرش فرار می کند.


خرید کتاب سکوت بره ها
جستجوی کتاب سکوت بره ها در گودریدز

معرفی کتاب سکوت بره ها از نگاه کاربران
دوباره فیلم را بررسی کنید! فیلم را دوست داشت، بنابراین کتاب را خواندم. کتاب را به اندازه کافی دوست داشت تا کتابهای توماس هریس را بررسی کند. خواندن قرمز اژدها لعنتی آن را دوست داشت و پس از آن، همه اینها در حال خیزش بود. هانیبال خوب بود هرگز Hannibal Rising را بخوانید و هنوز هم برای من ناسازگار است. آنچه که بیشترین را در مورد سکوت بره ها به یاد می آورم، Clarice است که برخی از فریبنده را به چشم می اندازد. این بالاتر از همه چیز، حافظه قابل توجه من بیشتر از این کتاب است. هرچه بدتر از یک پول شگفت انگیز شلیک شود؟ یک پول شگفت انگیز از یک روانکار گرفته شده است. بلک! پایان این است که احتمالا بهترین بخش است. سرگرم کننده عصبی-خسته کننده است. تیمس هریس خیلی خوب است که هفت سال طول می کشد تا یک کتاب بنویسد. Donna Tartt و Marisha Pessl همین کار را می کنند. استفن کینگ در نوشتن گفت که او (نقل قول بعدی فربه می شود) نمی توانست بفهمد که چرا هر کس هر کاری را انجام می دهد هر 7 سال یکبار، زمانی که آنقدر لعنتی در آن بود. این موضوع هیچ تاثیری بر روی این کتاب ندارد، اما من چیزهای بی اهمیتی را دوست دارم، بنابراین شما آن را داشته باشید. در مجموع: من تصور می کردم که ایکس با رفتن به عقب و بازبینی همه این عناوین که پیش از پیوستن به Goodreads (یا قبل از Goodreads حتی وجود داشت) را بخوانم. درست است، این تنها دلیل است. از آنجا که میخواهم قضاوت نهایی: بهتر از خنده در چشم.

مشاهده لینک اصلی
من بر این باورم که این کتاب زمانی تکان دهنده و پیشگام بود. و خوب، بله، با مردم غذا خوردن و پوست چرب می شود. اما همچنین؟ توماس هریس، دمار از روزگارمان درآورد چیزهای کمی بیشتر از یک نویسنده مرد با سختی برای شخصیت اصلی زن وجود دارد. ارزش خواندن برای هانیبال کانیبال، زیرا من حفاری این روانشناسی غیر طبیعی، اما من اشاره به objectification؟ جنس گرایی؟ راه خواننده هرگز مجاز به فراموش کردن جنسیت نیست؟ چگونه هر مردی که او ملاقات می کند برای هروئین می افتد؟ بله، به نظر می رسد، راوی بی نام و نشان شناور هریس، شخصیت های نفرت انگیز و ترسناکی است که در اطراف آنها وجود دارد، و از جمله قومیت فوق الذکر.

مشاهده لینک اصلی
هانیبال Lecter هیولای مطلق: بی رحمانه، بالاتر از اخلاق و جذابیت در همان زمان است. شیوه ای که او عمل می کند، همانطور که او گفت، او واقعا شکارچی است. او شما را در وب خود تار می کند و هیچ چیزی در مورد آن نمی توانید انجام دهید. نه عزیزم، ممنون بدون کمبود بدن، هیچ درخشان در خورشید نیست، اما غیر قابل مقاومت است.

مشاهده لینک اصلی
من این فیلم را در اوایل ماه جاری دوباره تماشا کردم و تصمیم گرفتم نگاهی به کتاب بیاندازم که ممکن است فیلترینگ فیلم جرم و جنایت تمام وقت باشد. این کتاب ناامید نشد اگر چیزی وجود دارد، آن حتی بهتر از فیلم است. تفاوت بسیار کمی وجود دارد که دو عاقلانه است، هرچند ساده است. پروسس کتاب به عنوان فیلم وحشیانه و خجالتی است. این یکی از آن کتابهایی است که من نمیتوانم تصور کنم که مردم کمتر از پنج ستاره را معرفی کنند، فقط از طریق کیفیت و کیفیت آن. نسخه ای از کتاب که با نگاهی جالب به شخصیت هانیبال لکر آغاز می شود، آغاز می شود و نگاهی جالب به ایده های نویسندگان ارائه می دهد. فیلم شگفت انگیز، کتاب شگفت انگیز. \"یوهان تورسونف از بهترین کتابهای ما در آوریل 2017: http: //bookriot.com/2017/05/01/riot-r ...

مشاهده لینک اصلی
بر روی تصویر بالا کلیک کنید تا بازرگانی مربوط به گوسفند مورد بررسی قرار گیرد. لهستانی ها، دانمارک ها و وگان ها فقط سه گروه خشمگین هستند. فراموش نکنید شانس خود را برای ارسال چند توییت خشمگین و شاید امضای یک تقاضای آنلاین شکایت در مورد کسانی که استرالیا ناشنوا، نامناسب، و ناعادلانه سیاسی است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سکوت بره ها


 کتاب افشاگر
 کتاب آوای فرشته
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب مامور سری
 کتاب آواز قو
 کتاب زمرد نحس