کتاب شش سال

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-داستان تریلر

شش سال از زمانی که جیک فیشر ناتالی را دوست داشت، عشق زندگی اش، ازدواج با یک مرد دیگر. شش سال پنهان کردن یک قلب شکسته با پرتاب خود را به حرفه خود را به عنوان استاد دانشگاه. شش سال است که وعده خود را برای ترک ناتالی به تنهایی و شش سال شکنجه رویا زندگی خود را با شوهر جدید خود، تاد. اما شش سال نتوانسته است احساسات خود را خنثی کند، و زمانی که جیک در کنار آزار و اذیت تد، او نمی تواند خود را از مراسم تشییع جنازه دور نگه دارد. در آنجا او نگاه اجمالی زن همجنسگرای تاد را میبیند که امیدوار است ... اما او ناتالی نیست. همانطور که جیک به دنبال حقیقت است، خاطرات کاملش از ناتالی شروع به بازتولید می کند. دوستان مشترک این زوج یا نه می توانند یافت شوند یا جیک را به یاد نمی آورند. هیچ کس ناتالی را در سالها دیده است. و به زودی، جستجو جیک برای زنانی که قلب خود را شکستند زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهد، زیرا او اسرار و دروغ هایی را که عشق می تواند پنهان کند پنهان می کند ...


خرید کتاب شش سال
جستجوی کتاب شش سال در گودریدز

معرفی کتاب شش سال از نگاه کاربران
3.5 ستاره این یک هیجان انگیز خوب در مورد استاد کالج، جیک فیشر است، که به دنبال دوست دختر سابق خود، ناتالی، زمانی که او می آموزد که شوهرش فوت کرده است. جیک فکر کرد که ناتالی عشق زندگی اش بود، اما شش سال پیش او او را رها کرد و با یک مرد دیگر ازدواج کرد. در حال حاضر، جیک در تلاش برای پیدا کردن ناتالی، در حال ناپدید شدن است. به نظر می رسد که او ناپدید شده است. کوبن در حال گریستن داستان است؛ هر فصل به یک cliffhanger کوچک پایان می دهد، به این خواننده اجازه می دهد داستان را در (تقریبا) یک نشست بسازد. شکایت من این است که گفتگو او کمی براق و بر روی بینی است و تعریف او از استادان کالج نیازمند تعلیق کفر است. اما این ها مسائل جزئی در یک رمز و راز لذت بخش هستند.

مشاهده لینک اصلی
شش سال (Pub 2013) توسط Harlan Coben خواندن جالب است. این داستان روند رو به رشد می گذارد، به آرامی سرعت خود را بالا می برد و در نهایت پخت و پز می گیرد. هنگامی که صفحه 120 را فشار می دهید، قلاب می شود. اما باید اعتراف کنم، به نظر می رسد که اطلاعات زیادی در مورد اطلاعات قبلی لازم است. داستان با جیک فیشر تماشا می شود زن که او دوست دارد با مرد دیگری ازدواج کند. فصل اول یک پرولوگ کوتاه است و تنها پنج صفحه است. فصل دو با کلمات شش سال بعد نوشته شده در بالای صفحه باز می شود. ما می بینیم که جیک خواندن در مورد مرگ شوهرش از دست رفته خود را در خبرنامه کالج. بقیه داستان در مورد جیک در تلاش برای پیدا کردن زن است، و این زمانی که همه چیز شروع به پیچیده است. مردم به دروغ به جیک دروغ می گویند، اما به نوعی او می تواند در ابتدا رد کند. همانطور که نویسنده این پدیده ها را تشکیل می دهد، نیاز به ناتوانی پیدا کردن ناتالی را دارد که می خواهد بداند چه چیزی پشت پرده و دروغ است. تهدید با سرنخ ها رشد می کند - بعضی از ناخوشایند نوممن ها در مورد جیکس، بقیه از کتک زدن جامد و کمی کمک از دوستانش. بخش مورد علاقه من داستان دو سوم از راه در زمانی که جیک اطلاعات در مورد او بهترین دوست و همکار، بهشتی. من دوست دارم که نویسنده به طرز ماهرانه توصیفی قوی از هر دو مرد را از طریق آن برخورد، که به طور ارگانیک به داستان به شیوه ای غیر منتظره مربوط می شود. هارلان کوبن معروف است برای توطئه های بسیار درهم و برهم، و شش سال است که به آن به عنوان چندین قتل ، گذشته و حال، شروع به بازی می کنند. خواننده نمی داند که چقدر عمیقا درهم پیچیده است تا پایان. اوج لذت بردن از داستان ساختن در قسمت جلویی است. رمان با یک انفجار بزرگ و تعجب غیر منتظره نتیجه می گیرد. ما به سوالات کوچک و بزرگ تا آخرین صفحه پاسخ می دهیم، همراه با یک پایان رضایت بخش.

مشاهده لینک اصلی
اگر تعداد ما صحیح باشد، کتابشناسی ما «هارلن کوبن» نویسنده ما تا دوازده رمان است: دو گروه در Young-Adult â € œMickey Bolitar @؛ ده بازی در بسکتبال ستاره تبدیل به عامل ورزشی و نیمه وقت استقلال â € œMyron Bolitarâ € مجموعه ای؛ و بقیه هیجان های تعلیق فردی. \"سال های سال\" آخرین از این رمان های مستقل است و به ما نشان دهنده نویسنده در بهترین حالت است. استاد کالج جیک سندرز یک داستان شاداب اما عاشقانه با ناتالی یک تابستان، تنها به دردسر در عروسی ناگهانی او یک مرد دیگر، ظاهرا سابق تاو Todo. عروس جیک را محکم وعده می دهد که او را به تنهایی ترک کند. هنگامی که شش سال بعد، جیک اتفاق میافتد که نیوتو تدیا را ببیند، و تصمیم میگیرد که زن را برای او نگه دارد، او هنوز یک مشعل را حمل میکند؛ سرخوردگی او تنها زمانی افزایش مییابد که او بتواند هیچ علامتی از او پیدا کند؛ و سپس متوجه می شود که تاد به طور کامل ازدواج کرد - اما نه به ناتالی (؟)! بقیه داستان جزئیات شکار فعلی خود را برای عزیزش، که به زودی جیک را در موقعیت های دشوار جشن می گیرد، ظاهرا دیگران برای ناتالی به شدت شکار می کنند، به دلایلی ناشناخته. در حالی که بعضی از اقدامات بعد از آن، مانند جیک ناتمام، فرار از ربویان مسلح، به نظر می رسید کمی مبهم بود؛ ما به ندرت یک رمز و راز نگه داشتن رمان را برای مدت طولانی و مشتاقانه ای مشاهده می کنیم که می توانستیم به سختی بتوانیم این کتاب را جایگزین کنیم! آیا جیک ناتالی را پیدا می کند و به غروب خورشید می آید؟ آیا او هنوز زنده است؟ و چه کسانی دیگر با او می خواهند؟ جای تعجب نیست که ما سالانه پنج ستاره اهدا کردیم، امتیاز بیش از سه بار در 100 کتاب اخیر ما انجام شده است!

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن از دست دادن شما، من شش ساله ام. همه عناصر Harlan Coben معمولی وجود دارد: یک شخص گمشده، رویدادهای اسرارآمیز که بدون ارتباط دیده میشوند، همه چیز کمی هم به هم میپیوندد، همانطور که کتاب به پایان میرسد. من خواندن هارلن کوبن را به دلیل قصه گویی (طرح) و پیچ و تاب های نوآورانه خود و به نوبه خود، و از آنجا که او چنین طعم و مزه و طعم و مزه در هنگام توصیف مردم است. ادبیات عالی نه داستان سرایی قطعا! جیک فیشر مصمم است تا ناتالی را پیدا کند - عشق زندگی او - پس از گذشت شش سال زمانی که او می آموزد که شوهرش فوت کرده است. (او او را مجبور به ازدواج با این مرد دیگر، تاد). و از آنجا، قطعه ضخیم تر و ضخیم تر می شود، و گاهی اوقات، شروع به تحریک اعتماد به نفس می دهد. اما این خوب است، و شما هارلن کوبن را بخاطر داشته باشید چون این چنین داستان قشنگی است ... و این چیزی است که همه چیز در مورد آن است. مارک روبنشتاین

مشاهده لینک اصلی
چه عالی خواندن، آن را در دو جلسه به پایان رسید. به تازگی دو کتاب نسبتا متوسط ​​را به پایان رسانده بود و خوشحال بود که این آخرین رمان هارلان کوبن را بخواند. مسلما او یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، اما این کتاب شما را از ابتدا دریافت و شما را تا انتها حفظ می کند. سریع گام، پر از عمل با بسیاری از پیچ و تاب و چرخش.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شش سال


 کتاب دروازه سرنوشت
 کتاب طلسم گمشده
 کتاب قلعه دیجیتالی
 کتاب طراحی یک توطئه
 کتاب قضیه نامه های عاشقانه
 کتاب قتل نفس در دقایق نحس