کتاب طعمه

اثر مایکل کرایتون از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-داستان تریلر

داستان طعمه از این قرار است که یک شرکت نرم‌افزارنویسی وارد‌‌ پروژه‌های نانوتکنولوژی شد‌‌ه و قصد‌‌ د‌‌ارد‌‌ آن را با ژنتیک بیامیزد‌‌ تا د‌‌وربینی جاسوسی طراحی کند‌‌ که بتواند‌‌ بد‌‌ون نیاز به کنترل و به صورت هوشمند‌‌، از مواضع د‌‌شمن عکاسی کند‌‌، ضمن آن‌که احتمال سقوط و خرابی‌های د‌‌یگر را ند‌‌اشته باشد‌‌. ولی هوش ذره با سرعت خیلی کمی پیشرفت می کند. بنابراین دانشمندان از یک برنامه کامپیوتری استفاده می‌کنند که باعث می شود ذره به طرز باور نکردنی از نظر ذهنی رشد بکند و افراد رو تحت کنترل خود در بیاورد


خرید کتاب طعمه
جستجوی کتاب طعمه در گودریدز

معرفی کتاب طعمه از نگاه کاربران
من در Prey در قفسه کتابخانه ای یافتم که در آخر هفته ماندیم و تصور می شد که یک تعطیلات بی نظیر به نظر می رسید. من مایکل چریچتون را دوست داشتم (Juraissic Park، Disclosure) اما چندین بار در موردش چیزی نگفتم. متأسفانه، کیفیت ضبط ضعیف من را از چیزی که در غیر این صورت یک داستان مناسب بود، به من داد. من نمی دانم که آیا این به این دلیل است که نوشتن او رفته رفته یا استانداردهای من فقط تغییر کرده است. فرض این است که به اندازه کافی هیجان انگیز است (ربات های نابود شده رقیب سرکش) اما Chricton عمل را ادامه می دهد برای دادن جزئیات چوبی در مورد پدر و مادرم در خانه زندگی خانوادگی، یا توصیف طولانی مدت نانو تکنولوژی. یک نویسنده خوب علمی تخیلی باید بتواند آخرین داستان را بدون پاراگراف از نمایشگاه کار کند. همچنین بدون گفتن این که علم دور از واقع گرایی است، اما نوشته شده به طوری که آن را به نظر قابل اعتماد و جاری باشد. من می دانم که این سبک Chrictons است، اما من بیشتر از آنکه مورد استفاده قرار گرفت، مزاحمم. شاید این یکnananny valley @ باشد - من می توانم علمی تخیلی را اداره کنم که حقیقتا یا کتاب های غیرتاریخی درباره فن آوری را اعلام نمی کند، اما این موضوع در میان ناخوشایند قرار دارد. هرگز فکر نکنید که مهندس نرم افزار فوق العاده با استعداد قادر نخواهد بود پیدا کردن یک کار برای یک سال به دلیل او یک رئیس بد بود و @ دره سیلیکون محل کوچک @ است. حداقل امیدوارم این درست نیست ... :)

مشاهده لینک اصلی
از آنجا که می بینید، وقتی نوشتید @ Later من توانستم همه اینها را از فیلم Camera @ در اوج لحظات مرگ زندگی-n-death ببینم، هیچ تصوری در مورد پایان وجود ندارد و این واقعا کتاب را خراب می کند. در طول نیمه اول کتاب 500 صفحه ای غیر از کشتن خرگوش چیزی اتفاق نمی افتد. حتی بعد از آن ادامه می یابد که یک روال معمول را انجام دهیم ... ما باید بیرون برویم ... آه نه ... اشکالاتی می آیند! در نهایت آن را درست قبل از پایان می یابد و بدون توضیحات مناسب از هر اتفاق رخ می دهد. یکی از کمترین علمی تخیلی من تا به حال خوانده است.

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این کتاب بسیار خوب بود، حتی اگر به داستان علمی تخیلی نباشم. من دیدم که تعداد زیادی از مردم این کتاب را بررسی می کنند و می گویند که علم تا آنجا پیش رفته است که باور نکردنی و احمقانه است، اما صادقانه، داستان آن. به نظر نمی رسد که کاملا باورپذیر باشد. تعلیق کافر هنگام خواندن این مطلب لازم است. من شخصا از کتابهایی که می توانند من را سرگرم کنند لذت ببرند، و این یکی را انجام داد. @ @ اگر مفاهیم @ اگر چه آنها هرگز واقعا در زندگی واقعی رخ داده است. منطق هنوز جالب بود با این حال، من می گویم که کاراکترها واقعا خیلی پیشرفته نیستند. من تلاش نکردم به خاطر بسپارم که چه نامی با توضیح هر فردی که جک به کارخانه رفت، زیرا شخصیت ها کلیشه ای بودند و به عنوان افراد بسیار مهم نیست. همچنین، گفت و شنود زیادی صورت گرفت که من آن را دوست نداشتم. به طور کلی، من از این کتاب لذت بردم. من آن را توصیه می کنم اگر شما به داستان علمی تخیلی، اما شما باید به یاد داشته باشید که این داستان است و آن را جدی نمی گیرند. این واقعا باور نکردنی است، اما به هر حال، نقطه ای از داستان است. به معنای سرگرمی است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی. فقط دومین رمان کریچتون ایوی خوانده می شود، اما من واقعا از سبک او لذت می برم. آن را سریع خواند، و هنگامی که اقدام شروع می شود، آن را به سختی اجازه می دهد تا. شایستگی نشان می دهد کریچتون قطعا می داند چگونه شخصیت ها، گفتگو و یک طرح جالب و جالب را بنویسد. تمام جنبه های علمی نانو بوت ها جذاب است و مطمئنا به ایده های تکامل و طبیعت می رسد. تنها @ fault @ با این کتاب، jeeze است، دارای یک تن از علوم در آن است. کدام لزوما بد نیست جهنم علم را در میان پاراگراف های دیگر قرار می دهد، فقط به این ترتیب خوانندگان ما را درک می کنند که شخصیت ها در مورد آن صحبت می کنند و این بزرگ است. شما می توانید به Crichton بگویید که جهنم را از این موضوع جستجو کردید. اما ما به همه اینها نیاز نداریم. خلاص شدن از چند پاساژ و داستان سرعت را حفظ خواهد کرد، و می تواند قادر به درخشش اصول علم است. در واقع، این یک گسل کوچک است. همه چیز کاملا فوق العاده است. این یک سرگرمی قطعی بود.

مشاهده لینک اصلی
بخش علمی تخیلی، قسمت بالایی قبل از آخرالزمان. اگر این ممکن است حتی ممکن است. از همسویی با ماندن در پدر و مادر در مقابل ماندن در خانه لذت بردم. در واقع، از بخش اول کتاب لذت بردم، بسیار بهتر از بخش آخر. من فکر می کنم این چیزی است که من می توانم مرتبط با آن لمس کنم. من به شدت از خانه بیرون زدگی لذت بردم. فکر کردم، من آن مرد را دیده ام. من ممکن است تکنو بلافاصله را درک نکنم، اما من ایده فناوری نانو را دریافت می کنم. این می تواند واقعا خوب باشد یا واقعا بد باشد. شاید فقط چند چیز وجود داشته باشد که نباید انجام دهیم. شاید برای کلاسهای اخلاقی مورد نیاز برای همه این موارد وجود داشته باشد. اما در قلب من برای همه چیز، طاعون، محل نرمی دارم. من آنها را خیلی زود جالب و وحشتناک می بینم. و به همین دلیل است که من این 4 ستاره را داده ام. آخرین قسمت داستان کمی تخت بود، حتی اگر @ climax @ بود. این احساس کمی پیچیده به سرعت. و کمی هالیوود. با این حال، من نمیتوانستم کتاب را پایین بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طعمه


 کتاب سوءقصد
 کتاب خانه ابریشمی
 کتاب سوء قصد
 کتاب شش سال
 کتاب آب های شمال
 کتاب همین حالا