کتاب قاتلان بدون چهره

اثر هنینگ مانکل از انتشارات هرمس - مترجم: هادی بنایی-داستان تریلر

یکی از روزهای ژانویه یخ زده در ساعت 5 صبح، بازرس والاردر پاسخ به آنچه او معتقد است، تماس تلفنی است. هنگامی که او به مزرعه جدا شده می رسد، یک خونریزی پیدا می کند. یک مرد سالخورده شکنجه شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، همسرش به سختی زنده است در کنار بدن متلاشی شده، که هر دو قربانی خشونت بیش از حد است. زن والنورد را فقط با یک سرنخ به او می گوید: مرتکبین ممکن است خارجی باشند.

زندگی کرت والندرز از بین رفته است: همسرش او را ترک کرده است، دخترش حاضر به صحبت با او نیست و حتی پدر پیری او را به سختی تحمل می کند . او به طور خستگی ناپذیر کار می کند، به شدت خوردن می کند و شب ها را در یک آپارتمان تنبل، غافلگیر می کند. والاردراد با تشدید زمستان و فعالیت هایش توسط یک وکیل وکلای سخت دفاعی نظارت می کند، باید مشکلات خود را فراموش کند و خود را در جنگ علیه زمان و در برابر تشدید نفرت نژادی پرتاب کند.

برنده CWA کرگدن طلا برای Sidetracked


خرید کتاب قاتلان بدون چهره
جستجوی کتاب قاتلان بدون چهره در گودریدز

معرفی کتاب قاتلان بدون چهره از نگاه کاربران
مانکن، هنینگ قاتلان فاسد (1991). ***** یک زن و شوهر مزرعه قدیمی که در حومه یستاد زندگی می کنند در خانه خود توسط همسایگانشان کشف شده است. پیر مرد مرده است - به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. همسرش، نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفته و با یک حلقه در اطراف گردن او، نزدیک به مرگ است. هنگامی که کورت والاندر و خدمه او می رسند، آنها از خشونت و خونریزی ناامید می شوند. زن به بیمارستان برده می شود اما نمی توان از آن محافظت کرد. درست قبل از اینکه او بمیرد، او کلمه \"â € œforeignerâ € و بیش از آن را زمزمه می کند. از آنجایی که سوئد در میان جریان زیادی از اتباع خارجی است که به دنبال پناهندگی هستند - و به شدت از سوی سوئدی های مادری تحسین می شود، والاردراد می داند که او وزن زیادی در دست دارد. افکار عمومی به وجود می آید و حملات در اردوگاه های مختلف برگزار شده در سراسر کشور صورت می گیرد که موقتا بیگانگان را به دنبال اقامت دائم در کشور می برد. در یک اردوگاه، دو نفر از خانه های خارجی به آتش می روند. بعدها، در همان اردوگاه، یک بیگانه سومالی توسط دو مرد ناشناس اعدام می شود - با یک تفنگ ساقط شده تقریبا در نقطه ای خالی است. نیروی Wallander به طور کامل دست خود را پر می کند. در کل از این، همسر Kurt او را ترک کرده است، و دخترش و او اساسا از دست رفته است. پدر Kurt نیز تبدیل به سالخورده است و به شدت در مقابل تلاش های هرت در جهت قرار دادن او در مراقبت های محافظتی مقاومت می کند. در بالای تنهایی او، کورت با متخصص پروتئینی جدید که به دفترش متصل است، ملاقات می کند و ناامیدکننده جذب می شود. در این ماجراجویی، در بسیاری از قاتلان پیگیری می شود و در حال تماشای مسائل شخصی Kurt است. این یکی دیگر از کتاب عالی در سری این نویسنده فوق العاده است. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
واکنش اولیه من به این کتاب \"قاتل بی قاعده\" بود، \"کورت والبرهور پور\"! معرفی ما به شخصیت بازرس والاندر توسط هنینگ مونکل، قطعا غیرعادی بود. به عنوان قهرمان بسیاری از رمان های کارآگاهی پس از این داستان، او یک شکل متواضع را کاهش می دهد - با این حال، یک واقع گرایی. در ابتدای این رمان، ما به سرعت متوجه می شویم که ازدواج Wallander به پایان رسیده است، دخترش نمی خواهد با او بسیار ارتباط داشته باشد و پدرش به نظرش او را خیلی دوست دارد! با این حال، علیرغم بسیاری از مشکلات شخصی، او نشان می دهد که او چگونه حرفه ای است که او با قتل یک زن و شوهر سالمند، ناآرامی های نژادی و قتل کارگر مهاجر برخورد می کند. به عنوان یک رمان جرم، این کتاب برای من خوب بود: برخی از جنایات بی رحمانه و دشوار برای حل وجود دارد و شخصیت بازرس والاندر جالب است. من مشتاقانه منتظر خواندن بیشتر کار هنینگ منکل هستم.

مشاهده لینک اصلی
این اولین مانکن من است. من کاملا از تنش و جزئیات تحقیق و سرخوردگی لذت بردم. محیط منحصر به فرد (برای من) و محیط سیاسی به منافع افزوده شده است. پس من فکر می کنم که در پایان آن را از بین می برد. این قطعنامه به سطح آنچه پیشتر نرسیده بود، افزایش نیافت. با این حال، قطعا به اندازه کافی خوب بود که ماجراجویی والراند بعدی را به لیست من اضافه کند.

مشاهده لینک اصلی
واقعا از این کتاب لذت بردم. Waldender یک شخصیت واقعا عالی است. او یک شخصیت ناقص است، اشتباهات زیادی را انجام می دهد. هرچند در مواردی می ماند و در نهایت آن را می گیرد. واقعا جالب است که بخوانید و همچنین داستان جرم و جنایت در زندگی شخصی والدرز و به عنوان یک انسان عادی که فقط اتفاق می افتد یک کارآگاه می شود. بسیار خوب است و بقیه سری را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
کتابهای Betties

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قاتلان بدون چهره


 کتاب جزیره ی توفان
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب مجمع سری
 کتاب شکار مرگ
 کتاب سایه لبخند تو
 کتاب اعلام یک قتل