کتاب قلعه دیجیتالی

اثر دن براون از انتشارات نگارینه - مترجم: آرزو کلانی-داستان تریلر

قلعه دیجیتالی / Digital Fortress
اثر دن براون


خرید کتاب قلعه دیجیتالی
جستجوی کتاب قلعه دیجیتالی در گودریدز

معرفی کتاب قلعه دیجیتالی از نگاه کاربران
دن براون علامت خود را در جهان داستان با ترکیب پازل های پیچیده ذهنی با ماجراجویی و عاشقانه عمل پر شده است. هیجان انگیز،Digital Fortress @ همه این عناصر را دارد، و این یک رمان هیجان انگیز است که سوالات به موقع و فکری را تحریک می کند. آژانس مخفی که به نام NSA شناخته می شود (به طرز شگفت انگیزی،No چنین آژانس @) دارای یک دستگاه مخفی چند میلیارد دلاری شناخته شده به عنوان TRANSLTR است که می تواند هر کد را رمزگشایی کند. این مورد برای برقراری تماس در ارتباطات ایمیل رمزگذاری شده در سراسر جهان استفاده می شود؛ اطلاعات جمع آوری شده مانع از انجام حملات برنامه ریزی شده توسط تروریست ها می شود. با این حال، اگر غیرنظامیان متوجه شوند که عمو سام راجع به آنها سوءاستفاده می کند، ممکن است خیلی خوشحال باشند. Ensei Tankado، یک رمزگشایی که توسط NSA اخراج شد، از آنچه که TRANSTR نامیده می شود متنفر است. او معتقد است که دولت در حریم خصوصی افراد حمله کرده است. Tankado ادعا می کند که یک الگوریتم ناپذیر را ایجاد کرده است، که به نام Fortressdigital شناخته می شود، که حتی TRANSLTR نمی تواند رمزگشایی کند. او تهدید می کند که الگوریتم خود را منتشر کند مگر اینکه NSA به طور عمومی اعلام کند که آن را به طور قانونی اطلاعات خصوصی جمع آوری می کند. اگر عموم مردم کد Tankados را یاد بگیرند، دولت توانایی خواندن ایمیل های رمز شده را از دست می دهد. طرح Tankados بلافاصله می رود، و آنچه ممکن است فقط یک مزاحم باشد تهدید می کند که به یک فاجعه تبدیل شود. براون بیشترین موضوع خود را می سازد. توصیف های او از اینکه چگونه کارهای رمزنگاری کار می کنند و فکر می کنند فوق العاده هستند، و من در پایان رمان شگفت زده شدم. قهرمانان، سوزان فلچر و دیوید بکر، به خوبی کشیده شده اند، اگرچه یک قهرمان بیش از حد فوق العاده است. سوزان یک رمزنگار درخشان است که برای NSA کار می کند و دیوید متخصص زبان شناسی است. آنها هر دو نقش مهمی در تلاش برای نجات ایالات متحده از یک بحران اطلاعاتی بازی می کنند. @ Digital Fortress @ دارای نقاط ضعف، از جمله عدم توانایی براون برای نوشتن گفتگوی واقعی عاشقانه. با این حال، زمانی که براون به قاتلان سادیستی، صحنه های تعقیب وحشی و قهرمانان غیرمعمول می رود، داستان با سرعت درخشان حرکت می کند. علاوه بر این، نویسنده در مورد اختلاف بین حق افراد به حریم خصوصی و مأموریت دولتها برای انجام هر کاری که برای حفاظت از شهروندانش انجام می دهد، چیزهایی مهم است.

مشاهده لینک اصلی
قلعه دیجیتال یک کتاب مرموز و جذاب از دان براون است. دن براون نویسنده ای است که به طور گسترده ای شناخته شده است، که کد داوینچی و فرشتگان و شیاطین را نوشته است. این کتاب در مورد یک زن به نام سوزان فلچر است که برای آژانس امنیت ملی (NSA) کار می کند. پس از پنج سال کار، NSA اختراع TRANSLTR، که می تواند هر کدام را شناخته شده برای انسان شکستن. TRANSLTR با کدی مواجه است که نمیتواند شکسته شود و زمانی که NSA آن را سرپناهنده سر سوزان فلچر نامید، او کشف می کند که NSA توسط یک کد که می تواند اطلاعات ایالات متحده را فلج کند، گروگان گرفته شود. فلچر باید نحوه شکستن کد را بیابد، در حالی که fiancà ©، دیوید بکر، در سویل، اسپانیا است تا مردی را پیدا کند که این کد را ایجاد کرده و رمز عبور را برای شکستن کد دریافت کند. Fortress دیجیتال یکی از جذاب ترین رمان هایی بود که خوانده ام. این کتاب دارای سه یا چهار داستان مختلف است که در همان زمان به وقوع می پیوندند، که با فصل متفاوت است. همانطور که هر فصل را به پایان می رسانید، خواننده همیشه \"بیشتر برای خواندن\" است. \"همه داستان ها در انتها می آیند، بنابراین شما تا زمانی که کتاب تمام نشده، کاملا راضی هستید. کتاب های رمز و راز بدون شک من کتاب های مورد علاقه من هستند، اما من عاشق رمز و راز با نوعی پیچ و تاب. براون، در پایان زمانی که فلچر تلاش می کند کد را بشکند، براون در یک علم و تاریخ کمی می افزاید. او شامل ایزوتوپهای عنصر اورانیوم و سیستم کدهای جولیوس سزار است. با این حال چند چیز در مورد این کتاب فکر کردم که می توانست بهبود یافته باشد. داشتن چهار داستان مختلف در حال انجام و سپس ترکیب آنها در انتها یک ایده عالی است، اما با توجه به جزئیات دقیق دن براون قرار می دهد در هر جمله است که می تواند همه چیز را به سختی درک کند. چیز دیگری که کمی ناراحت بود، پایان بود. پیدا کردن رمز عبور که می تواند ویروس را بکشند، یک سری از مراحل پیچیده را انجام داد، اما رمز عبور به شماره 3 رسید. من دوست داشتم چیز کمی پیچیده تر ببینم. حتی اگر قلعه دیجیتالی نقاط ضعف داشته باشد، این یک رمان هیجان انگیز بود که من از آن لذت بردم. هر خواننده ای که عاشق اسرار است، این کتاب را دوست دارد. تنها این کتاب لذت بخش است، اما علم و تاریخی که در طرح قرار گرفته اند، این کتاب را یک تکنولایزر می کند. حتی اگر شما طرفدار رمز و راز نیستید، تضمین می شود که این کتاب برای خواندن جذاب باشد.

مشاهده لینک اصلی
IMO کتاب بسیار خوب لذت بردن از پیچ و تاب ها. برخی از لحظات خستگی معده را به شما داد.

مشاهده لینک اصلی
â € œTutto امکان پذیر است، غیر ممکن طول می کشد فقط بیشتر tempo.â € (ممکن است شامل کوچک، اخلال گران ناچیز) یکی از ویژگی های به اشتراک گذاشته شده توسط گلن کوپر و دن براون است که قطعا برای همیشه تعریف â € œsuper-personaggiâ € توسط ذهن درخشان و از یک شکل فیزیکی که غریبه ترین افراد مشهور را جذب می کند. و، سرخ شدن در کیک، همه آنها با یک شگفتی شگفت انگیز و به من اجازه می دهد، یک ضربه بزرگ الاغ که اجازه می دهد تا آنها را از هر گونه خطری فرار کنند. که گفت، هر چند، من می خواهم شما به من به شما بگویم اگر شما تنها روح به از دست دادن به طور منظم با استفاده از نقشه گوگل در حالی که شخصیت questaltro موفق به رسیدن به فرودگاه در سویل در VESPA تقریبا بدون سوخت داشتن حتی یک نقشه یا یک GPS داشته باشد، نادیده گرفتن این واقعیت که هر دو تنها در جهان برای درهم شکستن شتاب دهنده از یک وسیله نقلیه دو چرخ (CA شود که آیا این ایده که روروک مخصوص بچه ها آقای براون مختلف و یا نه از من است دیده می شود)، افرادی که می توانند در برابر یک دیوار اجرا و فرار در عمیق ترین تاریکی بدون مالش ، که باعث می شود نشان می دهد از چنین قدرت به عنوان قادر به پرتاب درب باز بسته محکم شده توسط ماشین آلات کامپیوتری، افرادی که موفق به فرار از مرگ حداقل سی بار در یک روز، که نمی کند جیمز باند و مدیریت به طفره رفتن یک لحظه allultimo گلوله، و من می توانم در بی وقفه رفتن ... بدون شک یک جنبه ای است که خواننده را از شناسایی خود با قهرمان داستان جلوگیری می کند و اعتقاد دارم خوانندگان زیادی هستند که و آنها می خواهند بین صفحات یک کتاب حرکت کنند! روشن است که در یک کتاب بسیار به ندرت ما می توانیم حقایق پیدا و قابل قبول در بسیاری از موارد آمده به مردم واقعا œstandardâ € â € اما، همانطور که من گفت، â € œsuper-personaggiâ €. من اعتراف می کنم که مدتهاست که بسیار ناراحت شده ام، تا چند وقت پیش از خودم پرسیدم آیا واقعا ارزش خواندن این کتاب بود یا نه. فقط در چند فصل گذشته، واقعا قلم دن براون را تشخیص دادم، تمام اتهامات و محاسباتش را که تنها پدر Da Vinci Code می توانست درک کند. و، بعد از همه، ما نیز باید پذیرفت که پس از نوشتن این رمان، بسیار بعید است که شاهکار دیگری را در یک پاراگراف بنویسیم. رمزنگاری هنوز موفق به فشار خواننده را به ادامه خواندن اما به منظور واقعا درگیر می شود، ما باید یاد بگیرند که به یک بخش خاص از تمام کسانی که عوامل غیر محتمل است که گاهی اوقات آنها نیز ما را به خنده و محدود خودمان را به لذت بردن از داستان فانتزی متولد شده از یک بزرگ نویسنده. نمی توانم بگویم که رمان را دوست نداشتم، اما من قطعا بهتر خوانده ام. بنابراین من احساس می کنم که دادن بیش از سه ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
2.9-3 / 5 ستاره. این حداقل کتاب مورد علاقه من دون براون (خوب، من هنوز به @ Origin @ خواندن ندارم). من عاشقAngels و Demons @،Deception Point @ و @ Inferno @ هستم. @ Lost Symbol @ وDavinci Code @ لذت بخش تر بودند اما حتی بیشتر از Fortress دیجیتال هیجان زده بود. به نظر من، برخی از پیچ و تاب های طرح در Fortress دیجیتال قابل پیش بینی بود، به طوری که نوع کاهش تاثیر هیجان. اما بیش از هر چیز من به پایان نرسیدم ... کاراکترها فقط خیلی سرحال بودند. من احساس کردم خواندن طرح یکی از آن فیلم های اکشن آمریکایی معمولی است. ðŸ~ \"علاوه بر این، من از اینکه چقدر طول کشید تا کد را بفهمم متنفر بودم. به نظر می رسید برای من بسیار واضح است. ممکن است دن براون فقط می خواست لحظه را بکشاند و باعث شود خوانندگان احساس تنش کنند. من فقط احساس تحریک کرده ام که شخصیت ها بسیار احمقانه به نظر می رسند. به هر حال، به غیر از پایان، همه چیز خوب بود. بعضی از صحنه ها کمی تکراری بود اما من دوست دارم سبک نوشتن دن براون را دوست داشته باشم، بنابراین کلی کتاب خیلی بد نبود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه دیجیتالی


 کتاب خانه وارونه
 کتاب سکوت بره ها
 کتاب شبح مرگ بر فراز نیل
 کتاب باشگاه مشت زنی
 کتاب سر بر باد رفته داماشنو مونته یرو
 کتاب گناه مضاعف