کتاب قهرمان عصر ما

اثر ماریو وارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-داستان تریلر

ماریو بارگاس یوسا با هر رمانش خواننده را شگفت زده می کند.او در این اثر ،دو روایت موازی را به پیش می برد که اگر چه در پایان به هم می رسند اما هر یک از سویه ی اجتماعی خاصی برخوردار است.حوادث رمان در جامعه معاصر پرو رخ می دهدو همه چیز با نامه های افراد مشکوک شروع می شود که قصد باج خواهی از صاحب یک شرکت ترابری را دارند...به نظر می رسد یوسا در این رمان بیش از همیشه در صدد ساده گویی و واقع نمایی بوده است.


خرید کتاب قهرمان عصر ما
جستجوی کتاب قهرمان عصر ما در گودریدز

معرفی کتاب قهرمان عصر ما از نگاه کاربران
جالب و جذاب از داستان هایی که در مورد درست کردن آن چیزی است که درست است حتی زمانی که آن را در برابر عمل معمول و حس خوب است. بزرگترین شکایت من این است که Llosa صحنه های مختلف را از زمان های مختلف بدون هشدار، گاهی اوقات در وسط یک گفتگو، interpolate می کند. همانطور که در این مورد به آن رسیدم، می توانم بفهمم که آنها (شاید) خاطرات رویدادها و \u0026 amp؛ گفتگوهایی که قبلا اتفاق افتاده بود، حاکی از آن بود که این کنفرانس مطرح شده بود اما مخالف و گیج کننده بود.

مشاهده لینک اصلی
رمان سبک، آسان برای خواندن؛ هیچ ساده، اما menor.La نثر بارگاس یوسا نمونه، بکر است، تا اگر به کلاس های â € redacción او «گفت وگو عالی، به عنوان مثال، با هم تداخل دارند زمانی که نویسنده کسی چه کسی dijoâ € گوید \"و دو (احتمالا همریز) داستان های موازی تا استادانه، منظم مرتب شده اند، آنها می گویند اتفاق می افتد هموار، که تا مدت کوتاهی قبل از به پایان رساندن رمان من انتظار algún پیچ و تاب و شیطانی، برخی از روشن گاه به گاه به پیچیده همه چیز ( بدیهی است که این داستان ها با این عدم تراکم و یا فتنه: اخاذی دو ملودرام گسسته، خرده، حرص و آز و فریب و یا به اندازه کافی سرگرم کننده ±) .Aparecen، با توجه لئو، شخصیت در حال حاضر توسط بارگاس یوسا در رمان دیگر شرح داده، اما نه بین کسانی که قبلا خوانده ام؛ همچنین © N یک سطح از جزئیات، لذت در شرح پیورا، پرو، خیابان ها و مردم، شما به سرعت و، یک تصور، نویسنده برخوردار crear.No نا امید، نه خیره به نظر می رسد.

مشاهده لینک اصلی
با قهرمان بی نظیر ماریو وارگاس لووسا به رمان هایش @ pequeà ± as @ بازگشت، بدون اعتراض های بزرگ، بسیار سرگرم کننده برای خواندن. خواندن آسان، چابک و تازه می شود، زیرا لوسا، زمانی که می خواهد نور باشد، اما با ظرافت و کلاس است. من آن را خیلی دوست داشتم با وجود اینکه شاهکار دور از آن نیست، و به نظر من این است که آنچه که بیشتر کتاب شکست خورده است در هواپیما زمانی است. من رمان های اختصاص داده شده به Lituma را خواند، اما من در آن زمان خواندن نوت بوک دون ریگوبرتو، یک رمان که من دیوانه نیست هم هست، اما اجازه دهید خود بازیگران (شاید در نتیجه کمتر برای من جالب فصل اختصاص داده شده به ریگوبرتو از FelÃcito Yanaquà ©، روده شخصیت ± قادر، به هر حال بودند). من بیش از حد از نوت بوک یاد داشته باشید ... اما اگر حافظه در خدمت من تقلب ± یک در این کتاب Fonchito، پسر و پسر ریگوبرتو تا حدودی منحرف LUCRECIA یک نوجوان بود. این کتاب از سال 1997 است، یعنی آنها شانزده سال را بین Los Cuadernos ... و The Hero Of Discrete سپری کرده اند. اما در آخرین رمان بارگاس یوسا به نظر می رسد تداوم تقریبا فوری (اگر درست به یاد داشته باشید، من اصرار) رمان سال 1997. این امر می تواند یک مشکل نیست اگر بارگاس یوسا که در مورد چنین جنبه های خاصی از زندگی روزمره در دهه دوم صحبت نمی © هر قرن. در سال 1997 من فکر نمی کنم من می mototaxis، رونق شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها وجود دارد، عبور دزدان دریایی کارائیب دوم در فیلم های دی وی دی و یا فروش جاستین بیبر (که فکر می کنم آن را با فیلم مذکور منطبق نیست) .sa © که پس از من فکر می کنم این فوق العاده است، اما من آن را پذیرفتم، با Vargas Llosa من بسیار محاصره شده و به رغم این anachronisms خواندن واقعا لذت بخش است. حداقل به نظر می رسد بهتر از بدبختی دختر بد است

مشاهده لینک اصلی
این اولین مراسم من در جهان ماریو وارگاس لوسا، نویسنده مشهور برنده جایزه نوبل از پرو است، و لذت فوق العاده ای بود. من اغلب برندگان جایزه نوبل را به عنوان فکری و سیاسی بیشتر نسبت به احساسات قانع کننده می دانم، و آخرین رمان Llosas بسیار در این راه است. من از داستان، مشخصه ها و نظرات در مورد شرایط سیاسی و اجتماعی در پرو لذت می بردم. دو داستان جداگانه وجود دارد (سه حقیقتا) که شامل دو حادثه مختلف است: یکی از آنها یک مرد کسب و کار ثروتمند است که نامه ای از آنچه به نظر می رسد یک سندیکا است و دیگری رئیس شرکت بیمه که خود به خودی ازدواج بسیار جوان تر خود را از دست می دهد، خیلی به ترس از فرزندان دوقلویشان حریصانه و غیر اخلاقی او. در نهایت، از طریق یک اتصال واحد، داستان ها می آیند. تهدیدها، آدم ربایی، پرونده های قضائی، مسائل خانوادگی و حتی احتمال وجود شیطان وجود دارد. همه چیز فوق العاده جالب است، مانند ارسال فیلم آمریکایی فیلم یا داستان خمیر. بدیهی است که کار یک ذهن بزرگ است، با برخی از عجیب و غریب واقعی در طول راه (بسیاری از مراجع جنسی، شامل روسپیگری و زنا و غیره). با این حال، نوشتن بسیار قوی است و طرح کاملا قانع کننده است.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم که آیا خواندن می تواند اتلاف وقت، اما گاهی اوقات شاید کمی و može.taman سفرهای لحظه شوخ طبعی، و پس از آن وضعیت zakoelji و شروع به کلاهبرداری که ارزان برای تحریک استفاده خواهد شد خواننده، به طوری که آنها را زیر ‡ صد strana.p.s. صحنه سکس باعث می شود که شما در هنگام خواندن کمی از خود خجالت بکشید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قهرمان عصر ما


 کتاب باید بدانم
 کتاب یخ سیاه
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب ردیف درختان افرا
 کتاب رمز در قطار آبی
 کتاب نقاب دیمیتریوس