کتاب مسیر سبز

اثر استیون کینگ از انتشارات افراز - مترجم: ماندانا قهرمانلو-داستان تریلر

هنگامی که اولین بار ظاهر شد، یک جلد در هر ماه، استفان کینگز، میله سبز پیروزی بی نظیر انتشارات بود: تمام شش جلد به فهرست پرفروش نیویورک تایمز رسید - به طور همزمان - و از میلیون ها نفر از طرفداران سراسر دنیا خوشحال شد. در محل زندان کوهستان سرد، در امتداد یکنواختی سلول هایی که به عنوان "مایل سبز" شناخته می شوند، قاتلان به عنوان یک روانپزشک بیلی بچه وارتون و ادوارد دلکرویکس منتظر مرگ در «اسپارکی قدیمی» در انتظار مرگ هستند. در اینجا نگهبانان به عنوان پولس Edgecombe مناسب و به عنوان سادیستی به عنوان پرسی Wetmore تماشای آنها. اما خوب یا بد، بی گناه و گناهکار، هیچکس تا به حال ندیده های وحشیانه زندانی جدید جان کافی را به خاطر تجاوز و قتل دو دختر جوان محکوم کرده است. آیا کوفی شیطان در شکل انسان است؟ آیا او یک نوع بسیار دور و بسیار متفاوت از بودن است؟


خرید کتاب مسیر سبز
جستجوی کتاب مسیر سبز در گودریدز

معرفی کتاب مسیر سبز از نگاه کاربران
من فکر می کنم ترکیبی از مداد و حافظه نوعی از سحر و جادو را ایجاد، و سحر و جادو peligrosa.El اعدام است، همچنین © N به عنوان مسیر سبز شناخته شده و یا مسیر سبز یکی از بهترین کتاب های استفن کینگ است. داستان آنچه در اول شخص توسط پل Edgecomb، که در محل اقامت geriátrica در چند سال گذشته خود را از زندگی است ± نقل شده است. به همین دلیل است که او تصمیم می گیرد به ما بگوید قبل از آنکه واقعیتی را که زندگی اش را تغییر داده است می میراند. او مسئول یکی از بخش های زندان کوه کوه بود؛ دقیق تر بلوک E، بلوک کسانی که به اعدام محکوم شده اند. پل می نویسد در یکی از سال کار خود ± سیستم عامل ingresó یک زندانی کاملا متفاوت، و قلب است که در آن در جان تعریف نیازهای می آید. جان یک مرد سیاه پوست است که به علت اندازه عظیم و با ناتوانی ذهنی ظاهری قابل توجه است. با توجه به اینکه چگونه آنها باعث می شوند، حقایق شروع به کشف چیزهای دیگر می کنند، که شما را تحریک می کند. همانطور که بسیاری اعتقاد دارند، این کتاب ترور نیست، بلکه یک جامعه نژادپرستانه را بدون تردید به تصویر می کشد. جان کافی یکی از شخصیت های مورد علاقه من از همه رمان هایی است که خوانده ام. این خیلی تند است این یک کتاب است که به قلب عمیق می رسد و از شما بازتاب می کند. اگر حساس هستید، آماده اشک می شوید، و اگر نه، هم. این کاملا سنگین نیست و از صفحات جدا نیست. پادشاه صحنه های که شما ایجاد یک گره در معده خود را و شما را کاملا ناتوان برای نگهداری به اشک نوشت. نگران نباشید احساسات خود را به این داستان فوق العاده افشا کنید. این پایان بسیار قوی و عاطفی است ... همه ما به پایان می رسیم؛ من می دانم که هیچ استثنائی وجود ندارد با این حال، خدای من، گاهی اوقات سالن مرگ به نظر می رسد خیلی طولانی است ...

مشاهده لینک اصلی
از کسانی که در زمان leÃdos پادشاه (muchosâ در عین حال از دست رفته من € |) در حال حاضر این است که داستان پل Edgecom better.The، رئیس اعدام یا مایل سبز از سرد کوهستان ندامتگاه، قلب من کاهش یافته است. من با grandullón تعریف نیازهای هیجان زده، من برای دلاکروا، خشم پرسی با زندانبان احساس با عرض پوزش، با ماوس Cascabel حساسیت به لمس و بسیاری impotencia.Ha شده بسیاری از معابر در کتابی که در آن من تا به حال واقعا کشنده، ¡quà © درد و رنج ! آن یک کتاب است که باعث می شود شما به بسیاری از چیزها را منعکس است، مانند مجازات اعدام، نژادپرستی، عدالت و بی عدالتی، دوستی و یا amor.Realmente یک کتاب در حال حرکت ساخته شده است که من احساس بسیار و شب گذشته س © با قلب در مشت و اشک در چشم.

مشاهده لینک اصلی
هر گاه به افرادی اشاره کنم که استفن کینگ یکی از نویسندگان مورد علاقه من است و آنها باید بیشتر از کار او را بخوانند، گاهی اوقات این @ look @ را می گیرم. چندین بار آن را به نام ژنرال @ ژنرال @ به عنوان یک نویسنده محبوب ترسناک و نه یک نویسنده باهوش از @ Literary @ داستانی اخراج کرد. من را ناراحت می کند، زیرا بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه از نویسنده ای که او واقعا دارد، و اینکه چگونه او همه کاره است. بدیهی است که این افراد هرگز داستان های او را در مجموعه های مختلف فصل، یا منطقه مرده، یا 11/22/63، یا قلب ها در آتلانتیس، و یا این کتاب به ویژه به عنوان خوانده نشده داستان او در دهه 1930 تنظیم شده است و به دنبال پل Edgecomb، سرپرست سربازخانه زندان کوهستانی، مردی است که تلاش می کند روزهای آخر زندانیان را ترک کند و به عنوان @ Sparky @ به عنوان صلح آمیز و انسانی ترغیب کند. یک روز، یک زندانی تازه وارد، جان کافی، یک مرد سیاه پوست غول پیکر متهم به تجاوز و قتل دو خواهر دوقلو سفید جوان. اما جان کافی یک هدیه ویژه دارد. و به زودی، هنگامی که Edgecomb و سایر محافظان حقیقت را در مورد کوهی می آموزند، به زودی تمام باورهایشان به چالش کشیده می شوند و معنای واقعی قربانی کردن و رستگاری را می آموزند. \"گاهی اوقات تفاوت بین بین نجات و سستی وجود ندارد.\" من معتقدم که مایل سبز فوق العاده است. این کاملا در لیست من از کتاب های مورد علاقه است و احتمالا بهترین داستان کامل استیون کینگ نوشته شده است. اگرچه در حال حاضر رمان مورد علاقه من کینگ ایستاده است، من اعتقاد دارم که این یکی بهتر نوشته شده است. خلق و خوی آن بسیار عالی است، و هوا با افسانه ای است که با واقع گرایی جادویی پیچیده است. این داستان به من واقعا منتقل شد وقتی آن را برای اولین بار سالها قبل بخوانم، با چشمانی که ممکن است زخمهای زنانه ای داشته باشم به پایان رسید. و این یک معامله بزرگ است، با توجه به این واقعیت است که من چنین badass سخت. استیون کینگ توانایی واقعی خود را دارد که بتواند موضوعی را که در طول افسردگی بسیار مورد ستم وحشیانه و افسرده قرار گرفته است، بشنود و آن را با زیبایی، احساسات و احساساتی که هیچ وقت احساس تنفر نمی کند، تحریک کند. این رمان صمیمانه ویژه است و برای من همیشه مشتاق است. اگر شما هرگز Stephen Kings کار نمی کنید چون شما داستان های ترسناکی را دوست ندارید، این را بخوانید و به شما یک طرفدار تبدیل می کند. اگر شما قبلا طرفدار پادشاه بوده اید و این را خوانده اید، پس از آن بلافاصله خودتان را در این باره شروع کنید.

مشاهده لینک اصلی
چه چیز باور نکردنی بخوانید! منتظر یک معجزه بودم کتابی که احساسات من را بسیار وسیع و منحصر به فرد می کرد. من خیلی با این کاراکترها روبرو شدم متاسفم، دلسوزی، غم و اندوه، نفرت ... همه چیز روایت بسیار خوب استوار است و داستان این مجموعه ای از شرایطی را ارائه می دهد که باعث شد من به رفتارهای انسانی توجه زیادی داشته باشم. استفان کینگ موفق به ایجاد شخصیت های لایه ای در یک داستان می کند که قاتل 100٪ بد نیست و پلیس 100٪ خوب نیست. همه حوادث به خوبی گره خورده اند و حتی بخش فوق العاده ای که توضیح زیادی ندارد، به معنای کامل است. به نظر می رسد که شخصیت ما را متقاعد کرد که همراه با او ایمان بیاوریم. و من کاملا متقاعد شدم. در صفحات آخر، من تا به حال تمام ناخن هایم را خراب کرده بودم. من چند بار در طول خواندن گریه کردم (دو در داخل اتوبوس شلوغ در ساعت 7 صبح #momentos) و این یک داستان است که به مدت طولانی در سر من باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
چه چیز فوق العاده ای خواندید استفان کینگ این را دوباره انجام داده است. پنج ستاره فوق العاده من خوشحالم که به سختی به یاد بعضی از فیلم ها می اندیشم، زیرا کتاب را تازه می سازد. همه چیزهایی که من به یاد می آورم این است که ماوس و زندانی بزرگ سیاه و سفید داشتیم. این کتاب خیلی بیشتر است این همه احساسات را در من به ارمغان آورد. داستان بسیار تحریک کننده داستان در دهه 1930 در زندان کوهستان کوهستان تنظیم شده است. مایل سبز اشاره به کاشی های روی زمین در محوطه ردیف است. جایی که هر زندانی باید روزهای آخر خود را بگذراند تا بتواندold sparkey @ King را ببیند @ King توانست شخصیت های خوبی را به وجود آورد. John Coffey: (نام خانوادگی به عنوان نوشیدنی نگاشته نمی شود) غول پخته که افکار مردم را می دانست و حتی می توانست درمان کند مردم. او در سکوت رنج می برد زیرا بسیاری از مردم فکر می کنند او ممکن است کند باشد. بنابراین او بسیار خود را حفظ کرد. روح شیرین چیست؟ به خاطر قتل دختران دوقلو به اعدام محکوم شده است. پائول ادگکمب: سرپرستی بخش اجباری برای کمک به هر زندانی روز گذشته خود را به صورت مسالمت آمیز به سر می برد. وقتی که او در مسیر درست بود، علاقه اش به چیزی برایش عجیب بود. هس هرگز با کسی مانند جان کافی مواجه نشد. از دیدگاه او این داستان است. این جایگزین به جلو و عقب از زندان به خانه سالمندان است که او در حال حاضر است. من دوست داشتم دل و آقای JinglesThe طرح جریان به زیبایی. شخصیت های دیگر نیز به خوبی تعریف شده و دوست داشتنی هستند، به جز یک زن و شوهر. خواندنش بسیار عالی است و من به شدت توصیه می کنم اگر شما آن را بخوانید. همانطور که خواندید، به دنبال تحقیق بودم، زیرا می خواهم این چیزها را بدانم: جالب است! آیا در دوران افسردگی می دانید که مردم واقعا صندلی الکتریکی را می شناسند؟ 2008 دادگاه عالی نبراسکا اعلام کرد که اعدام توسط صندلی الکتریکی مجازات بی رحمانه و غیر معمول است. این دولت آخرین دولت بود که آن را تنها به عنوان متاع اعدام محو کرد. در سال 2015، مکان هایی که صندلی های الکتریکی هنوز هم گزینه ای هستند، عبارتند از: AllabamaFloridaSouth CarolinaKentuckyTennesse Virginia

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مسیر سبز


 کتاب خواب گران
 کتاب قتل نفس در دقایق نحس
 کتاب نخستین پرونده های پوآرو
 کتاب جنایت های میهن پرستانه
 کتاب الان کجایی؟
 کتاب قتل در خانه کشیش