کتاب من آلکس کراس هستم

اثر جیمز پترسون از انتشارات وانیا - مترجم: غزال رمضانی-داستان تریلر

آیا الکس صلیب می تواند بیشترین میزان خنثی و شخصی خود را حفظ کند؟ الکس کراس از یک جشن خانوادگی بیرون رفته است اخبار بدی را به همراه دارد: یک دوست داشتنی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. با فحاشی به قاتل، او به سرعت می آموزد که او در یکی از واپسین ترین صحنه های واشنگتن، D.C. و این قاتلان تنها قربانی نبودند. . . شکار قاتل منجر به الکس و دوست دخترش، کارآگاه "Brianna Stone"، به جایی که هر فانتزی ممکن است، اگر شما مدارک لازم را داشته باشید، به زودی آنها با برخی از افراد بسیار مهم، بسیار محافظت شده و بسیار خطرناک روبرو خواهند شد. هر چیزی برای حفظ اسرار خود را امن است. همانطور که الکس در قاتل بسته است، او شواهدی را نشان می دهد که نشان می دهد به غیر قابل تصور است - یک وحی است که می تواند کل جهان را سنگ.


خرید کتاب من آلکس کراس هستم
جستجوی کتاب من آلکس کراس هستم در گودریدز

معرفی کتاب من آلکس کراس هستم از نگاه کاربران
یک دوست من، مارگوریته، به من گفت که اگر او مرا به جای رفتن به پارک در هنگام گوش دادن به آن، به سمت خانه می رود. من فقط باید این کار را انجام دادم اگر شوهرم با من قدم نبرد. این داستان بسیار ناسازگار بود. الکس صلیح شخصا در یک پرونده قتل دخالت داشت، جایی که قاچاقچیان قربانی در کیسه های زباله یافت می شدند. بخش بحث برانگیز این بود که برخی از اعصاب وایتهوس ها در طول تحقیقات خود ردیف شدند. من باید طرح این یکی را ستایش کنم. این به من یادآوری کرد که \"دختران کیس\" و \"پاپ\" با نام \"Weaselâ €\" ترکیب شده است. اما بر خلاف دیگران که بیشتر بر شخصیت اصلی متمرکز بودند؛ این یکی بیشتر بر قربانیان، شواهد و توطئه متمرکز بود. این یک تظاهرات ردیابی هیجان به عقب پرپشت بالا بود. این نوع جیمز پترسون من از دست رفته است. این مدت طولانی است زیرا این سری از این سری (فقط گفتن) خیلی زیاد شده است. و به نظر می رسد چیزهایی شروع می شوند تا از اینجا بر بیایند. امیدوارم از آن لذت ببرید. از صفحه The Walker بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
با خودم شرط بندی کردم به کتابخانه بروید و به بخش کتاب های صوتی بروید و فقط کتابی را انتخاب کنید که کتابداران قبلا آن را کشف کرده اند و برای کسی که می خواهید نمایش داده شود. من نمی توانستم قبل از انتخاب و یا قبل از نگه داشتن یکی از من فکر کردم Id مانند - اما فقط از طریق جدول آنها در صفحه نمایش بود. بنابراین من این یکی را انتخاب کرد. من از کارشناس الکس کراس می دانستم و می دانستم این یک سری خوب است. اما من کمی نگران شروع کتاب در 16 (LOL) بودم. این یک کتاب صوتی شگفت انگیز است. یکی دیگر از داستان های بی بی سی افسانه ای که با اسلحه های شگفت انگیز منتشر شده بود و صداهای آن از بین رفته بود. و حتی اگر من می دانستم @ که آن را به زودی انجام دادم (به محض این که رئیس جمهور نام داشت زن بود، دقیقا می دانستم که کشتن این زنان پنهان کردن اسپویلر)] شگفت انگیز بود که با صدا ادامه پیدا کند و نتیجه نهایی را بشنود. پایان ندیدم. حالا من می خواهم به همه آنها گوش فرا دهم - با شروع از کتاب 1! من خیلی خوشحالم که کتابداران این را برای من انتخاب کرده اند!

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره - بسیار متوسط. JP در حال تبدیل شدن به تا حدودی فرمولی است. Ive در مورد کتاب های گذشته همکاری شده اش که بیش از حد پررنگ شده است را بیان می کند و بسیاری از کتاب های زیر @ paradise @ ghost @ را منتشر می کند، جایی که او طرح کوتاهی را می نویسد و همکار نویسنده بقیه را می نویسد و نشان می دهد. این یکی به تنهایی توسط JP منتشر شد، بنابراین من انتظار داشتم بیشتر، اما آن را ندارد که @ eed از صندلی شما @ احساس به آن، حداقل برای من نیست. از کتاب های نویسنده مستقل توسط JP، به ویژه سری صلیب، لذت می برد، اما این یکی چیزی جدید را معرفی نکرد. من احساس کردم که رمان قبلی را برای دومین بار خواندم، به ویژه با داستان واقعی درباره نانا که دارای یک موضوع پزشکی بود، به بیمارستان منتقل شدم، در حالیکه از رفتن به خانه مستبد بود، و بعد از پایان رمان خوب بود . در آنجا انجام شده است که جی... مانند یک کمیک ایستا که همان عمل را تکرار می کند، به برخی از مواد جدید نیاز دارید.

مشاهده لینک اصلی
ووهو! الکس صلیب با یک انفجار پشت! و من آن را دوست داشتم! هنگامیکه الکس صلیب از یک جشن خانوادگی با خبر بد بدست می آورد، می دانید که این خبر بد است. خواهرزاده او کشته شده است و همچنان باقی مانده است. با هدف قرار دادن نزدیک به خانه، اشتباه در حال حاضر تبدیل به هدف از Vendetta شخصی الکس است. اما این کار یک جنایتکار نیست. بنابراین، به جهان جنس، سیاست و حکومت شکستن خوش آمدید. همانطور که انتظار می رفت، معلوم می شود که خواهرزاده اش تنها قربانی نیست. قبلا تعدادی از قتل هایی که می توان به یک فرد متصل بود وجود داشته است. تنش و تظاهرات قتل و رسوایی نیز با برخی از درام های خانوادگی همخوانی داشت. الکساندر نانا بیمار است و اقدامات Briana برای صاف کردن چیزها برای الکس انجام می شود. اول و مهمتر از همه، من واقعا دوست داشتم که پاترسون شخصیت آنتاگونیست را ساخته است. او غنی و قدرتمند است و هر چیزی را از کشف آن می گیرد. جالب است بدانید که دقیقا چه کسی شخصیت را می بیند. من نیز به خصوص از دخالت سیاسی در رمان لذت بردم. همچنین، برای افرادی که به دنبال الکس صورتی بوده اند، احساس می کنند که عامل «فاکتور» چند کتاب آخر را از دست داده است؛ زیرا این کتاب یک خبر خوب است. الکس صلیب در فرم واقعی خود است. او از هر زمان دیگری واضح تر است و به کار خود ادامه می دهد. بعضی از جنبه های این رمان برای بقیه سری ها صادق است. فصل ها کوتاه هستند و محتوای گرافیکی دارند. اقدام سریع گام و بسیاری از مراتع قرمز. پایان دادن شگفت آور است و â € ~most promisingâ € ™. شما باید در اینجا اشاره کنید و نه تنها این کتاب را انتخاب کنید، بلکه احتمالا یکی از موارد زیر نیز خواهد بود: مطمئن هستم که به زودی \"دست\" به سر می برم.

مشاهده لینک اصلی
من، الکس صریح توسط جیمز پترسون (ص 400) یکی از پیشنهادات Patterson بهتر در سری الکس صلیب. از ابتدا یک تورنگر صفحه ای است که برای سبک نوشتن Pattersonâ € ™ ثانیه است. در اینجا ما می خواهیم قتل بی رحمانه ی خواهرزاده غریب او را ببینیم. کراس در مورد مورد استفاده قرار می گیرد و به پوشش دولتی می انجامد که به بالاترین سطوح کاخ سفید می رسد. البته شما می توانید قاتلان سریال وحشیانه، تلاش ها و تهدیدات خانواده صلیبی، بازیکنان متعدد که سعی در پوشش دادن آنها دارند، دریافت کنید. آهنگ ها و نمایشنامه های فوق العاده مردان هوشمند و پولدار که احساس می کنند می توانند با قدرت بیش از حد خود کار کنند. این قسمت شانزدهم سری است. بعضی از رمان های او مانند صدای زنگ در فصل هایی از گسستن زمان خواندن احساس می کنند. این یک طرح توسعه بسیار دقیق تر و جامع تر است - ایجاد یک یادداشت بسیار بهتر که یادآور اولین کارهای اوست. چندین صحنه جنس غریبه (یا بدرفتاری شده) و یا روابط با اعضای خانواده وجود نداشت که هیچ چیز جدیدی در مورد شخصیت ایجاد نکرده باشد، که در 15 قسمت گذشته به خوبی شناخته شده است. در کل، بسیار قابل خواندن برای پترسون و ژانر. امیدوارم که نشریات پرطرفدار پترسون نتواند شخصیت امضا خود را در اقساط آینده رد کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من آلکس کراس هستم


 کتاب درک یک پایان
 کتاب در یک جنگل تاریک تاریک
 کتاب شرارتی زیر آفتاب
 کتاب پریرا چنین می گوید
 کتاب سکوت بره ها
 کتاب صبح، ظهر، شب