کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-داستان تریلر

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
یک کتاب ماشین ناامید کننده، ارزشش را دارد که در آن ترافیک کمتر احساس ناامیدی کرد. همانند سایر کتابها، خطر نزدیک است، زنان ناخوشایند یا ناپاکند (یا بعضی اوقات دستکاری)، مرد ارشد مرد، دستیار دستیار او، مرد شرور شکسته است. همه به خوبی به پایان می رسد و مردم زیبا زیبا و ایمن باقی می مانند.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه من متقاعد شده بود که داستان ممکن است به پایان برسد، این کتاب پیچ و تاب های زیادی داشت و من را طاقت فرسا گذاشت و خواست که بیشتر بخواند. من به شدت این را توصیه می کنم برای کسانی که از عاشقانه، رمز و راز و نوشته فوق العاده لذت ببرند!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من یادآوری می کند که سیدنی شلدونز رویاهای شما را به من بگوید. نه به این معنی که این کتاب در مورد اختلال شخصیت چندگانه صحبت می کند، بلکه آن را در مورد دیگری که Parasomnia است صحبت می کند. یک هیجان انگیز روانشناختی سریع، که من یک مکنده برای من، بنابراین من آن را به 5 ستاره داده است.

مشاهده لینک اصلی
من از این لذت بردم

مشاهده لینک اصلی
قطعه ای زیبا از داستان برای جلوگیری از آتش سوزی یا قرار دادن در ساحل با. سرگرم کننده اما غیرمعمول

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب شیمی دان
 کتاب توفان شن
 کتاب اعتراف
 کتاب جزیره کامینو
 کتاب قتل آسان است
 کتاب رهایت می کنم