کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-داستان تریلر

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
این عمل تلنگر چاپ شده در سراسر آن است. ترسناک به نظر می رسد که این اتفاق می افتد - حداقل فرضیه ای که PMPerception Management @ می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا جهان را باور کند هر فردی که برای آن پول می پردازد، به آنها اعتقاد دارد. هنوز باور نکردنی است: هر فردی میتواند به عنوان قهرمان واقعی فوقالعاده شای بسیار نزدیک باشد اما این چیزی است که آن را بسته و سرگرم کننده میسازد. من همچنین می خواهم بلدکاری را به کتی و شو بازگردانم.

مشاهده لینک اصلی
BaldaccisWhole Truth @ در حال حاضر به خصوص مربوطه است، زیرا با ایده یmanaged truth @ در مقابل واقعی حقیقت برخورد می کند. @ @ حقیقت حکومت @ این است که مردم در قدرت - دولت ها، شرکت های بزرگ، اعتقاد دارند که درست هستند و این کتاب به بررسی آنچه می تواند رخ دهد کهmanged truth @ بیشتر تاثیر گذار از واقعیت واقعی می شود. خوانندگان بلند مدت Baldacci به تفاوت بین این کتاب و آنهایی که قبلا اشاره کرده اند قدردانی می کنند. این دارایagent قدرتمند @ است که به دنبال کد داخلی است که دقیق تر از هر قانون است. در این حالت، عامل Shaw است (به درستی با نام یک پسر سخت یک هجا نامگذاری می شود). و این زن دشوار است که در سرش قرار دارد و نیاز دارد که نمایندگان کمک کنند - در این مورد، کتی جیمز. بنابراین عناصری که بسیاری از خوانندگان در کتابهای Baldaccis رضایتبخش می گیرند، وجود دارد. آنچه که شاو و جیمز را متمایز می کند، هرچند نقص آنهاست. آنها کیست که هستند و قابل اعتمادتر از این نیستند، اما بعد از آن شکست می خورند، همیشه کار درستی را انجام نمی دهند و با وجود ویژگی های قهرمانانه آنها کاملا معتقدند. هنگامی که این شخصیت های گوشتی را با یک طرح ترسناک پرتاب می کنید، اما همه چیز بسیار قابل اعتماد است، شما یک تابستان هکتووا را می خوانید.

مشاهده لینک اصلی
حقیقت کامل حقیقت است، کتابی بسیار بامزه Baldacci که نه تنها او بهترین کتاب ها را از همه می نویسد، بهترینش تنها متوسط ​​است. یک ماجراجویی در مورد یک مرد اسرار آمیز به نام A. Shaw، جیمز باند مانند اپراتور پنهانی برای برخی از سازمان هایی که هرگز نامگذاری نکردند. اگر این سازمان حتی متعلق به یک کشور یا نه، یا اگر بین المللی باشد، روشن نیست. همه ما در مورد آن می دانیم رئیس او Frank Wells نامیده می شود. حتی شوالیه شارس به نام او، شاو، به نام او، اشاره می کند که در گفتگوها در کتاب کاملا طبیعی نیست. او ناراحت بود، من انتظار داشتم نقش را در کتاب نقش بیشتری ایفا کند. در مورد پسواس ها خیلی زیاد به نظر نمی رسد، به طوری که او به سختی احساس می کند مانند کسی است که ما، به عنوان خوانندگان، می توانیم در مورد آن بسیار مراقبت کنیم. او در طول کتاب به طور خاص رشد نمیکند یا در طول کتاب تکامل پیدا میکند. او با یک فروشنده بزرگ اسلحه، Creel مخالف است، که از شرکتی استفاده می کند که PR را به سطح بعدی می برد، PMPerception Management @، حقایق را در مقیاس وسیع برای دستکاری روسیه و چین در آستانه جنگ قرار دارند تا او بتواند سلاح های خود را به فروش برساند. کریل می گوید که یک مرد صلح آمیز است و هرگز به مبارزه نپردازد و در هر زمانی دستورات خود را برای کشتن افراد، به تعداد 28 نفر در یک ضربه، شخصیت شخصی خود، کسب و کار درست آن، سفارش می دهد. شوی با یک روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر کتی، که به لطف او رفته است، نوشیدن راه خود را از بالای حرفه ای روزنامه نگاری برای پوشش مراسم تشییع جنازه، زیرا او نمی تواند به اندازه کافی آرام به خوبی کار کند. او به طور تصادفی به آن متروک می شود، اما آنها یک تیم مناسب را زمانی که می توانند به یکدیگر اعتماد کنند.در مجموع، بسیار متوسط. آن را سریع به گام به اندازه کافی برای خواندن بدون خسته شدن، اما کالاهای خالی ادبی خالی آن ...

مشاهده لینک اصلی
مفهوم مدیریت ادراک در این رمان، یک مفهوم را دشوارتر از پزشکان چرخشی معرفی می کند. به جای چرخاندن یک حرکت متفاوت در یک رخداد واقعی، PM یک داستانی دائمی، اما معتبر، @ truth @ را منتشر می کند که در انتظار کشف است، بنابراین عقاید و عقاید ایجاد می شود در نتیجه این کتاب به این مفهوم خلاصه می شود: @ چرا وقت خود را صرف کشیدن حقیقت می کنی وقتی که می توانید آن را به راحتی ایجاد کنید؟ @ در جهان که در آن ما تصمیم می گیریم که آنچه را که می خوانیم و باور کنیم @ دیدن @ در You-Tube و تلویزیون نشان می دهد اخبار (بیشتر علاقه مند به ایجاد یک داستان از گزارش یک داستان)، تنها می توانید تصور کنید که حقیقت است. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ روزنامه نگاری که می خواهد داستان را به تصویر بکشد، نامی برای خود ایجاد خواهد کرد؛ یک پلیس به دنبال حمایت مؤسسات؟ سرگرم کننده خواندن. شاو باید 9 زندگی داشته باشد، اما کجا داستان بدون قهرمان باشد؟

مشاهده لینک اصلی
معنی این است که بیلدچای را برای مدتی بپوشانید، و حالا من می توانم او را از لیست خود دور کنم. حقیقت کامل یک برش سنگین از خستگی بود. هر بار که یک شخصیت اصلی معرفی شد، Baldacci احساس کرد که لازم است خواننده را به داستان زندگی شخصیت ها، از جمله اینکه چقدر شگفت انگیز بود در آن چه که آنها انتخاب کرده بودند، به خواننده بدهد. یتیم فقیرنشین که بزرگترین قهرمان اکشن بود، ملکه زیبایی بود که می توانست 156 زبان مختلف را بگوید، فروشنده اسلحه ای که از طرف اشتباه آهنگ ها به خوبی به عنوان جهان حکومت آمده بود، خبرنگار برنده جایزه مهاجم سرکش و امنیت امنیتی رایانه ای که موتور جستجویش بزرگتر و بهتر از گوگل بود. واقعا چه اتفاقی افتاد؟ شاید، اما قبل از آنکه خواندن برای همیشه از بین برود، تا آن زمان Id را رها کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب من قاتل زنجیره ای نیستم
 کتاب فروپاشی
 کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی
 کتاب طعمه
 کتاب قضیه نامه های عاشقانه
 کتاب پدرخوانده