کتاب پرواز بدون او

اثر میشل بوسی از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: عباس آگاهی-داستان تریلر

در شب 22 دسامبر 1980 یک هواپیما در مرز فرانسه و سوئیس سقوط کرد و در شعله های آتش سوزی فرو می ریزد. 168 نفر از 169 مسافر فورا کشته شدند. تنها بازمانده معجزه آسا یک دختر بچه سه ماهه است. دو خانواده، یکی غنی و دیگری فقیر، گام به جلو برای ادعای او، ایجاد تحقیقات که تقریبا دو دهه طول می کشد. آیا او Lyse-Rose یا Emilie است؟ هجده سال بعد، موفق به کشف حقیقت نشد، کاردینال خصوصی Credule Grand-Duc قصد دارد زندگی خود را بپوشد، اما نه قبل از قرار دادن یک حساب کاربری از تحقیقاتش در دست دخترها. اما، همانطور که او در میز خود نشسته است تا بتواند ماشه را بکشاند، او یک سری را که همه چیز را تغییر می دهد را کشف می کند - پس از آن کشته می شود تا او بتواند یک کلمه از آن را برای هر کسی نفس بکشد.


خرید کتاب پرواز بدون او
جستجوی کتاب پرواز بدون او در گودریدز

معرفی کتاب پرواز بدون او از نگاه کاربران
این بررسی توسط KissinBlueKaren انجام شد\nمن در مورد این بررسی برای 3 روز فکر کرده ام. من هنوز در مورد این کتاب تردید دارم. یک هواپیما در وسط شب به کوه میرود. هر کس بلافاصله کشته می شود، به جز یک نوزاد که از هواپیما درست قبل از ضربه پرتاب شده بود. کودک با پدربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ زندگی خود ادعا می کند که کودک نامشروع است. مشکل این است که 2 بچه در هواپیما وجود دارد، هر دو دختر حدود همان سن است. کودک دارای علائم شناسایی نیست، و این آزمون قبل از DN است، بنابراین هر کسی حدس می زند که کودک در واقع متعلق به آن است. یک نزاع در زندان رخ می دهد و همه اینها به یک شواهد کمی می رسد. داستان شروع می شود با کودک، در حال حاضر 18 در ارتباط با خواهر و برادر خود. او یک کتاب نوشته شده توسط یک کارآگاه خصوصی است که در تلاش برای پیدا کردن اثبات قطعی از کودک که در واقع برای 18 سال است. این کارآگاه توسط خانواده ای که نبرد بازداشت را از دست داد، استخدام شد. بسیاری از جنبه های این داستان آن است که تقریبا دیوانه است که همه آن را به کمتر از 400 صفحه می دهد. اول، رمز و راز فرزند فرزند است؛ سخت است که طرف ها را بگیرم، اما در نهایت من. سپس کارآگاهی وجود دارد که داستان آن به اندازه کافی دقیق است که به نظر قابل قبول باشد. کارآگاه می داند که هر دو خانواده و او قطعا از یک خط در اینجا و آنجا در طول تحقیقات عبور می کند. دو خواهر و برادر زنده مانده وجود دارد؛ یک زن و یک مرد. آنها هر دو از طریق جهنم تلاش می کنند تا بداند چه کودک زنده مانده و چه چیزی در واقع برای آنها اهمیت دارد. پس کودک خودش است. پس از خواندن خاطرات کارآگاهی، او پس از خواندن خاطرات کارآگاهی، به نوعی مأموریت می پردازد، اما آیا او به نتیجه گیری درست رسید؟ همانطور که می توانید تصور کنید، در این داستان تعداد زیادی از POV ها را می بینیم. نویسنده مراقب باشید همه را در تاریکی به اندازه کافی نگه دارید تا همه آنها کمی دیوانه شوند. من حتی نمیتوانم تصور کنم که هر شخصی باید در هر وضعیتی احساس کند. رمز و راز به آرامی در سراسر کتاب کشته شد. هر بار که فکر کردم من آن را درک کردم نویسنده به آرامی تکه تکه تئوری من. من شک دارم که کسی که این کتاب را بخواند قادر خواهد بود حقیقت را حدس بزند. حتی نیمه راه از طریق داستان من تا به حال هیچ ایده. سپس حتی پس از نتایج DNA مشخص شد، هنوز حدس زدم. این یک رمز و راز بسیار پیچیده بود که نویسندگان دیگر باید از آن یادداشت کنند. در اینجا یک کمی درام اضافی وجود داشت که فکر نکردم واقعا ضروری بود. تقریبا به نقطه ای رسیدم که فراموش کرده بودیم که هویت را جستجو می کنیم، بنابراین برای من آن کمی بیش از حد بود. لایه ها و لایه ها برای این داستان وجود داشت. هر شخصیت دارای چمدان بسیار زیاد بود و نویسنده آن را تمام کرد. این به من یک دلیل یا یکی دیگر را نادیده گرفت. من خواندن را ادامه دادم چون مجبور بودم اطمینان پیدا کنم که فرزند متعلق به آن است. من متوجه شدم که کمی ناراضی است. من پاسخی را که به دنبالش بودم، دریافت کردم اما پایان آن احساس شد که بسیار شدید بود. Kinda مانند بقیه داستان، باور نکردنی بود. من فکر می کنم این نوع داستان ای است که شما برای خواندن آن برای خودتان دارید.

مشاهده لینک اصلی
من هرگز لذت بردن از خواندن یک کتاب توسط آقای Bussi، من معتقدم که این ممکن است اولین رمان های او را به ترجمه انگلیسی. او یک نویسنده برنده جایزه فرانسه است که بسیاری از هیجان های جنایی را نوشته است. مطمئنا می توانم بفهمم چرا رمان با سقوط 18 سال گذشته روبرو شده است، ما را به کابین هواپیما بدخوابی رهنمون می کند، با گوش دادن به افکار و احساسات مسافران و خدمه پرواز که پایان آن را می دانستند و سپس تراژدی سقوط به یک تپه برفی تیره مونت تری. این هواپیما از استانبول به پاریس پرواز کرد. به طوری که بسیاری از آنها به طرز معجزهآمیز، یک نوزاد 3 ماهه جان سالم به در بردند و توسط یک آتش نشان در صحنه نجات یافتند. داستان هیجان، دائما بازتاب و آشکار می شود. دو خانواده ادعا می کنند که کودک به عنوان نوه خود، یک خانواده ثروتمند، de Carville و یک خانواده طبقه کارگر شناخته شده است، Vitrals. یک کارآگاه خصوصی توسط کارویل، که به خوبی پرداخت می شود برای ادامه تلاش برای تعیین هویت واقعی کودک، کارآگاه Credule Grand-Duc 18 ساله را ترک می کند، بدون هیچ سنگی غیرقابل پیش بینی (شما خواهید دید که چگونه این عبارت متناسب است خوب به داستان)، او چندین بار به ترکیه و سایت سقوط سفر می کند. در انتهای زندگی او، پاسخ به نهایت به او می رسد. ما مجله ای را می بینیم که تمام آن سال ها را حفظ کرده است و او در نهایت به لیلی می رود. فقط در این کتاب به این موضوع ادامه می دهد، اما به دقت لایه ای است و به طور بی وقفه به جلو و عقب می رود. داستان ما از دیدگاه های شخصیت های مختلف به ما گفته می شود. نبرد بر روی کودک، تا زمانی که تولد 18 سالگی خود را به رخ می کشد، اتفاق می افتد، زمانی که چیزی غیرمنتظره اتفاق می افتد، و زندگی هر کس دوباره به حالت عادی برگردد. من نمی خواهم دوباره طرح را دوباره ببنم، آنچه را که می خواهم به شما بگویم اگر بخواهید هیجان انگیز چند لایه ای، زیبا و توصیفی را دوست داشته باشید، باید این کتاب را بخوانید. شخصیت ها خیلی توسعه یافته اند که من هنوز به آنها فکر می کنم. نوشتن استثنایی و جذاب است، پس از اینکه شما شروع به کار کردید، نمیتوانید از خواندن آن جلوگیری کنید. من دست فروش این کتاب را در lotThanks بسیار به ناشر و NetGalley برای ARC از این کتاب در مقابل یک بررسی صادقانه!

مشاهده لینک اصلی
شخصیت های این تریلر به طور دائم برای حماقت خود، موضوعات را لعنت می کنند، که دقیقا نشانه ای از ویژگی های قانع کننده یا نوشتن صالح نیست. دن دنيا نياز به دن براون دنياي فرانسوي ندارد، اما به نظر مي رسد که ما آن را داريم. کیندا مانند معادل ادبی دیزنی لند پاریس، کاملا از کار افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پرواز بدون او


 کتاب پرونده هری کبر
 کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
 کتاب 61 ساعت
 کتاب شرکت
 کتاب به هیچ کس نگو
 کتاب یابنده نگهبان