کتاب پزشک قانونی

اثر جیمز پترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-داستان تریلر

Claire Washburn، Examiner Medical Examiner معتقد است زمانی که دو جسد در مرگی ظاهر می شود، در هنگام ورود به مورگی، یک شب مشغول است، اما حتی زمانی که تنها یکی از آنها مرده است، شگفت زده است! از آنجایی که لینسای بوکسر با شوهرش جو در تعطیلات بسیار مورد نیاز است، ریچ کونکلین در مورد میلیونرهایی که از مرده ها بازمی گردد، در یک هتل باقی مانده با عاشقش (و نه شوهرش) در بالای او پیدا شده است. این زن چطور زنده است و فکر کرد که او را کشتند؟ جیمز پترسون ما را به یکی دیگر از اسرار گریختگی با زنان ماهر و قهرمان باشگاه قتل دعوت می کند.


خرید کتاب پزشک قانونی
جستجوی کتاب پزشک قانونی در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی از نگاه کاربران
یک داستان کوتاه و بلند مدت شامل (بیشتر) باشگاه قتل زنان. تغییر خوبی برای سرعت دیدن Rich و Cindy به عنوان زن و شوهر سرب. داستان منحصر به فرد به من چسبیده بود، اینها یک برنده بود!

مشاهده لینک اصلی
سری را دوست دارم، از کتاب متنفرم نوشتن وحشتناک است. مردم مانند حرفهایی که در این کتاب صحبت می کنند صحبت نمی کنند. هیچ راهی وجود ندارد که ME برای آمبولانس تماس بگیرد و بگوید: \"من نیاز به یک آمبولانس دارم.\" @ Pronto در واقع دو بار گفته شد. بسیاری از اینها وجود داشت. من به یک کتاب صوتی گوش می دادم، یا من می توانم نمونه های بیشتری از نوشتن وحشتناک را ارائه دهم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب از باشگاه قتل زنان دوست داشتنی است. نمی تونم منتظر کتاب کامل بعدی در این مجموعه باشم!

مشاهده لینک اصلی
لیندسی بوکسر یک تعطیلات شایسته دارد و سیندی و کلر در این باشگاه مرگ قهرمانی زنان کوتاه می شوند. زن در مراسم با چند زخم گلوله قرار می گیرد. هیچ چیز فوق العاده ای برای یک روز در جهان Claires نیست. تنها زمانی که زن بیدار می شود و شروع به صحبت می کند که روز او جالب تر می شود. چطور این زن زنده است و فکر می کرد که او را کشته است؟ جیمز پترسون ما را به یکی دیگر از اسرار گریختگی با زنان ماهر و قهرمان باشگاه قتل دعوت می کند.

مشاهده لینک اصلی
3.5 / 5 ستاره ... خنده دار و مرموز با یکی از باشگاه های مورد علاقه من :))

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی


 کتاب موریارتی
 کتاب قلعه دیجیتالی
 کتاب قتل به سبک انگلیسی
 کتاب شش سال
 کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی
 کتاب دریا سالار شناور