کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند

اثر جیمز ام. کین از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-داستان تریلر

اولین رمان کانین - موضوع محاکمه ناخوشایندی در بوستون و الهام بخشیدن به کامووس غریبه - داستان تب از یک راننده است که به یک شغل، به یک وسواس وابسته به عشق شهوانی، و به یک آدم کشی.


خرید کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند
جستجوی کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند در گودریدز

معرفی کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند از نگاه کاربران
این حجم بلند و باریک، یک روایت شخص اول شخص از میل به حیوانات بین یک راننده ی جوان و یک خانم مضطرب بود، هر دو لعنتی با مغناطیس فیزیکی و زیبایی بود. اما در مورد ذهن و اخلاقشان هیچ چیز زیبایی وجود ندارد، زیرا آنها قصد دارند آنچه را که نمی توانند تصور کنند، به وجود می آورند. احساسات طبلید، احساس خجالتی به شدت با روایت یاری رسانده شده بود که کین با مهارت فراوان جمع شده و فضاهای خواننده را پر می کند. برای مثال او «وقتی که در کره خود قرار گرفت، توصیفی است که خواننده می تواند آن را کامل کند در هر تعداد از راه. سادگی و شایستگی این طرح این است که چگونه این رمان کار می کند، چرا که شخصیت ها از پیگیری احساسات خود در جسم یکدیگر به یک درگیری سنتی بین دوستداران با اهداف متفاوت (آزادی حرکت او، فرزند خود) ، امنیت مالی). آنها در ابتدا محکوم به اعدام شدند و هرچند که تلاش می کردند مشروع باشند، گناهانشان خیلی بزرگ بود و چیزی که از نظر جسمی و روانی تغییر شکل یافته و پیچیده شده بود. سیستم حقوقی تحت تأثیر وکلا قدرتمند، بلندپرواز و رقابتی است که خودشان در رقابت با یکدیگر قرار دارند. به عنوان یک نتیجه، شخصیت ها به طور متفاوتی زندانی می شوند و ثروت آنها چندین بار معکوس شده است. ساده بودن شخصیت ها، نوشتن و گفتگو فوق العاده ای را مطرح می کند. \"کین ما را به سر و دنیای مرد تبدیل می کند که یک شاهکار متوسط ​​است. این خواندن بسیار لذت بخش و بسیار سریع بود، از این نویسنده جالب بیشتر می توان اضافه کرد چون معتقد است که رمان های او بعدا پیچیده تر و خلاقانه تر خواهد شد. من فقط یک سوال دارم: کجا پستچی آزاد است؟ (باید آن را از دست داده باشم)

مشاهده لینک اصلی
هر چند وقت یک بار سعی می کنم یک کلاسیک بخوانم. این رمان به عنوان یکی از مهمترین رمانهای جندر قرن گذشته به شمار می رود. با شمارش صفحات آنقدر پایین، تنها چند ساعت به پایان رسید، این واقعا ارزش وقت دارد، فقط برای دیدن آنچه که در مورد سر و صدا است. به طور کامل ممکن است من دقیقا در خلق و خوی برای یک سخت نارنجی تاریخ بود، کاملا ممکن است من چیز من کاملا نیست، اما من می توانم کتاب تجدید نظر، گاهی اوقات قابل توجه از عبارت، اقتصاد جذاب زبان است. آن حتی از نقطه نظر صرفا انسان شناختی به عنوان یک قطعه از Americana در حدود 1934 جالب است. جسد، خشونت زده پیچیده از عاشقانه بدون هیچ پست پستچی و یا پست. این عنوان یک نکته کاملا مفهومی شخصی برای نویسنده است، حداقل تفسیر مردمی آن است. کتاب خود را برای خودتان کشف کنید. در حالی که کتابها تمام زوایا هستند، خواندن باید به خوبی گرد شود.

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده، سریع خواندن آسان است که ببیند چرا این کلاسیک است.

مشاهده لینک اصلی
این نمونه ای کامل از آنچه که جیمز مین کین قادر است، ریزه کاری، مینیمالیستی و سریع می باشد. این کتاب را قبل از آن خواندید و لذت بردن بود. یک بار پستچی همیشه دوقلوها را تماشا می کند که یک خرابکاری در مورد اتفاق می افتد؛ شما می دانید که همه چیز بد خواهد شد، اما شما ممکن است بدانید دقیقا چه اتفاقی می افتد. من یک طرفدار بزرگ کین هستم؛ او واقعا استاد ژانر نور است. من فیلم را به یاد می آورم و به خوبی به عنوان یک فیلم کار می کردم؛ حتی اگر چند تفاوت وجود داشته باشد احساس کتاب کاملا ترجمه شده است. کین پدر نوشتن برخی از کتاب های بزرگ مانند Mildred Pierce و دو برابر پاداش است؛ اما روزنامه نگاری همیشه حلقه دو بار بهترین نمونه از کار او است.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز از رمز و راز قاتل سبک فیلم noir. پایان پیچیده مناسب است. همیشه جالب است که شاهد تولد ژانر باشد، و کین یکی از پدران است. سریع و سرگرم کننده

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند


 کتاب دختر قبلی
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب خانه ابریشمی
 کتاب غریبه ای در خانه
 کتاب دکتر اسلیپ
 کتاب سگ های ریگا