کتاب پشت سرت را نگاه کن

اثر سی بل هاگ از انتشارات آموت - مترجم: آرتمیس مسعودی-داستان تریلر

وقتی کلو بنسون از خواب بیدار می‌شود، متوجه می‌شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی‌آورد چطور به آن‌جا آمده است. او از آن‌جا می‌گریزد اما کسی داستانش را باور نمی‌کند. به همسرش مظنون و ناچار می‌شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، ردپای خود را دنبال کند. اما چه کسی کلو را تعقیب می‌کند؟

«پشت سرت را نگاه کن» نوشته‌ «سی‌بل هاگ» تا کنون توانسته عنوان‌های متعددی از جمله پرفروش‌ترین رمان با موضوع زنان، دومین رمان پرفروش آمازون، پرفروش‌ترین رمان روانشناسی و پرفروش‌ترین رمان ژانر وحشت را از آن خود کند.

* پرفروش ترین رمان با «موضوع زنان»، دومین رمان پرفروش «آمازون»
* پرفروش ترین رمان «روانشناسی» و پرفروش ترین رمان «ژانر وحشت»


خرید کتاب پشت سرت را نگاه کن
جستجوی کتاب پشت سرت را نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب پشت سرت را نگاه کن از نگاه کاربران
به دنبال شما بیاندیشید، تعلیق روانشناختی پیچیده و مرموز توسط Sibel Hodge با استعداد - Chloe Benson در تاریکی بیدار می شود؛ یک سفر - به عنوان ما کشف کنید که چگونه و به چه دلیل او را در این مکان ناشناخته خنک خطرناک وارد شده است. Chloe می داند او در معرض خطر است، زمانی که بیدار با پاهای خود و دست محدود است. او گیج شده است؛ با این حال، برای زندگی اش می ترسد و می داند که باید فرار کند. به نظر می رسد که او در جایی در یک انبار زیرزمینی قرار دارد و حافظه ای ندارد که تا به حال به این مکان تاریک وارد شده است. او سرانجام فرار می کند و متوجه می شود که او هفت هفته حافظه اش را از دست داده است. چی شد؟ آیا او مسدود کردن چیزی دردناک برای محافظت از خودش است؟ او باید گذشته خود را بازنویسی کند تا کشف کند که او در طول این دوره خالی چه زمانی انجام داده است. آیا کسی برای رسیدن به او و او امن است؟ آیا کسی او را دنبال می کند؟ آیا او ذهن خود را از دست می دهد؟ چه کسی او را ربوده است؟ آیا می تواند به شوهرش، لیام اعتماد کند؟ چرا هیچ کس او را باور نمی کند؟ عاشق خواب با دشمن (با یک نوع مشابه در یک زمان استرس، \"WAS\") ازدواج کرد، کنترل و نوع وسواس، باعث می شود شما احساس می کنید که شما دیوانه هستید. هاج فراهم می کند فتنه و تعلیق، یک صفحه برگزاری نگه داشتن شما به صفحات چسب به منظور یادگیری آنچه که بعدی می آید. خیلی واقعی است . . وقتی متوجه شدم که Sibelâ € ™ ثانیه آینده کجا خاطرات دروغ (22/22)، متوجه شدم که من نتوانستم بررسی خود را از نگاه پشت شما بنویسید (در آن زمان اتفاق افتاده بود). من به طور کامل گوش دادن به صدا، که توسط سوزان Duerden روایت شده با عملکرد ناقص از وحشت، پارانویا و ترس ---- زندگی که بین جنون، دروغ، و حقیقت تار است. هر دو کتاب به شدت توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
استاندارد این ژانر رمان تریلر / تعلیق الیزابت Hayness در تاریکترین گوشه است، که به وضوح نوشته شده است \u0026 amp؛ داستان بسیار متاثر از یک رابطه بسیار سوء استفاده کننده. یکی دیگر از علاقه مندی های محبوب S. J. Watsons قبل از رفتن به خواب و آمپر؛ Id اضافه Mel Sherratts تماشای بیش از شما به دور از سه بالا. نگاه پشت شما متعلق به این شرکت انتخابی است. به لحاظ هنری، آنقدر پیچیده نیست که سه اول، اما از نظر لحظه ای شما را از دست می دهد و شما را از بین می برد. \u0026 amp؛ شما را همراه @ نرخ خشمگین حمل می کند. شما نمیتوانید از خواندن تا زمانی که متوجه شوید که چلوپ اتفاق میافتد متوقف نخواهید شد. من خودم از پزشکان Chloe ناامید شدم. آنها نه تنها به او گوش نمی دهند، بلکه در مورد تشخیص او با شوهرش پشت سر او صحبت می کنند که من را به عنوان غیر اخلاقی تبدیل می کند. آنها مطمئن هستند که Chloe از آمنیازیس از عوارض جانبی داروهای تجویز شده برای مقابله با افسردگی ناشی از سقط جنین و آمیزش رنج می برد. آنها معتقدند شوهرانش ادعا می کنند که خودکشی است. پلیس به طور مساوی از داستان چوپانان فرار از زنده نگهداشتن در معرض ترس است. رئیس دانشکده که در آن او تدریس می کند فکر می کند که دیوانه وار میخواهد کیسه را بدهد شجاعانه، زمانی که هیچ کس باور نمی کند که چوپان زن او تحقیقات خودش را انجام دهد، او باید از شوهر بسیار کنترلش راضی باشد. خوشبختانه در طول راه، او از کمک یک معلم جذاب از دانشکده ای که مدتها طول کشید یک مشعل برای او می گیرد. هیچ ستاره پنجم چون شما این را برای بینش معنوی و آمپر؛ روابط زیبا، اما اگر شما می خواهید یک بطری سرعت نویسنده و \u0026 amp؛ قطار برای گرفتن، این کتاب شما است.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق کتاب هایی هستم که با شخصیت های اصلی سر و کار دارند. اگر شخصیت اصلی کاملا نمی داند چه اتفاقی می افتد نه من و تا زمانی که آن را تعصب و جالب است شما من قلاب شده است.این یکی از آن کتاب است. Chloe از خواب بیدار می شود و در یک اتاق زیرزمینی تاریک قفل می شود و حافظه ای ندارد که او آنجا داشته باشد و فقط بخواهد زنده بماند تا او را بیرون کند. هنگامی که او فرار می کند، هفت هفته از حافظه اش از دست داده و هیچ نظری ندارد که چه کسی می خواهد به او آسیب برساند یا اینکه به او اعتماد کند. او سوار سریع شد و من قلاب شدم. مثل Chloe، من همچنان سعی داشتم این کار را انجام دهم، در میان کسانی که مظنون به تبهکاری بودند، تندرست شدم. قطعا یک صفحه ترنر است. پایان تنها چیزی بود که برای طعم و مزه من پخته شده بود و به همین ترتیب پروفایل قربانی کلیشه ای Chloes، و همچنین یک خطای کوچک در بخشی از نویسنده و سردبیرش در انتهای آن (اشاره به دنبال مجوز رانندگان Chloes در زمانی که ما گفته شد بارها و بارها او درایو ندارد) همه اینها را از گرفتن امتیاز پنج ستاره از من حفظ کردند. اما چهار خوب است و این واقعا لذت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
گرفته شده .... Chloe Benson بیدار می شود که در یک جعبه، زیرزمینی نگه داشته شود - این همان چیزی است که احساس می کند. دستها و پاهایش با زخم بستن ..... اما به نحوی او موفق به فرار می شود. فقط برای پیدا کردن کابوس عمیق ... که او را ربوده، او را در زیرزمینی قرار داده است، و او را به او کشتن. او چند ماه گذشته به یاد نمی آورد و شوهرش می گوید افسردگی او و داروهایی که او برای آن گرفتار شده است و باعث روانپریشی او می شود ..... اما اینطور است. برای پیدا کردن قسمت های گمشده و مسئولیت دادن، به Chloe مراجعه کنید. کتاب هیجان انگیز - به پایان رسید در 3 روز ... سریع خواندن.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی است که توسط سیبل هاج خوانده شده است و من فکر کردم آن عالی بود. تعارض بزرگ و توسعه شخصیت. داستان به زمین در حال اجرا در صفحه اول به نظر می رسد و آیا تا پایان پایان می رسد. انتخاب کتاب عالی برای معرفی من به این نویسنده چیست؟ من در حال حاضر برخی از داستان های دیگر خود را دانلود کرده ام و منتظر خواندن آنها و بیشتر هستند. من از خانم هاج تشکر می کنم که به من فرصت داد تا رمان او را از طریق Netgalley بخواند و در عوض برای بررسی بی طرفانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت سرت را نگاه کن


 کتاب اگر فردا بیاید
 کتاب رویا
 کتاب سوداگر
 کتاب حماقت گرینشاو
 کتاب آسمان به زمین می آید
 کتاب خانم اسمیلا و حس برف