کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد

اثر جیمز هدلی چیس از انتشارات ترانه - مترجم: فرهاد منشوری-داستان تریلر

خانم Blandish - مزدور بی گناه، نفیس و آسیب پذیر - توسط یک باند از کت های بی رحم ربوده شده است که هرگز سعی در جرم بزرگ در زمان. آدم ربایان خود را از دست داده و میلیون دلاری را از دست می دهند.

هنگامی که دیو فینر استخدام شد تا ربایان بلندی را استخدام کند، او می دانست که در پیدا کردن دختران علیه او - پلیس هنوز به دنبال او سه ماه پس از پرداخت جریمه بود. و ربایندگان، رایلی و باند او، در هوا نازک ناپدید شده بودند. اما چیزی که هیچ کدام از آنها نمی دانست این بود که خودش توسط رایانه ای رقیب از بین رفته بود - و اکنون وارث وی به دست مای گریسون و پسرش اسلیم، قاتل شریری بود که نمی توانست از زنان بیرون برود ... به ویژه زیبای او اسیر جدید با گذشت زمان Fenner شروع به بستن در آنها، برخی از چیزهای وحشتناک به خانم Blandish اتفاق افتاده بود ...


خرید کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد
جستجوی کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد در گودریدز

معرفی کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد از نگاه کاربران
یک روز من به کتابخانه رفتم تا کتاب بخوانم و در حالی که منتظر بودم وام را بگیرم و آنها را دیدم: هیچ ارکیده برای خانم بلندی. غریزه من هرگز نابود نمی شود، حتی این بار به من حمله کرد. لئو همه نفس من را بخواند، حتی در غروب خورشید، چشم هایم را از کتاب بیرون بکشد و نور را روشن کند. خیلی خوب نوشته شده است، او طرح ترسناکی ندارد، یا بهتر است که او خوب باشد، اما در نهایت ... اجازه دهید آن را بخوانم. من در مورد آن چیزی ندارم. به طور خلاصه، گاهی اوقات نوشته شده، باریک، پویا، همدردی، به طور خلاصه، یک کتاب زرد نوشته شده به دنبال قوانین و اضافه کردن چیزی بیشتر. عنوان مورد نظر من مورد علاقه من، فوق العاده باقی مانده است ... من هنوز تعجب می کنم که چرا ارکیده، اما عنوان همچنان به من مانند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را 4 ستاره داده ام؛ زیرا جیمز هادلی در سال 1939 رمان ابتدایی را دنبال می کند. در مقایسه با رمان های جنجالی بعد، تنها 3 امتیاز در مقیاس من است. این طرح نسبتا خطی و نه پیچیده است، اما برای سال 1939 چیزهای عالی آن است. برخی از شخصیت های بسیار خاطره انگیز، سطح بالایی که خشونت را توصیف کرده اند و به یاد ماندنی (اگر کمی قابل پیش بینی بودن) پایان یابد. وقتی نوجوان بودم، چند رمان جیمز هادلی چیس را خواندم، اما هیچوقت این کار را نکردم. اگرچه رمان در ابتدا در سال 1939 نوشته شده بود، چیس آن را در سال 1961 تجدید نظر کرد، همانطور که احساس می کرد تاریخ است. کپی من، قطعا نسخه اصلاح شده بود چون تلویزیون در آن وجود داشت. کسانی که در نسخه اصلی موجود نبودند.

مشاهده لینک اصلی
برای من، خواندن کتاب بسیار شبیه تماشای یک فیلم خوب بود. تعلیق و عمل هرگز متوقف نمی شود، زیرا همیشه یک مرگ جدید وجود دارد که شما به سختی انتظار آن را دارید. در ابتدا هرچند، روشی که رمانها را معرفی کرد، حوادث اصلی که به نظر می رسید، برای طعم نوجوانان من کمی آهسته بود {به اعتقاد من این تحت تأثیر این واقعیت است که من ترجمه ای را به اسپانیایی می خوانم و واژگان مورد استفاده در حقیقت بود و در برخی از قطعات مانند این (آغاز)، مبهم}. نسخه فیلم که بعدا در تلویزیون دیده بود، جبران آن بود. داستان کوتاه کوتاه است، من با نقدهای خوبی که اکثر مردم در این کتاب انجام داده اند موافقم و همچنین توصیه می کنم آن را کوتاه و سرگرم کننده داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب چنین ساختاری غیر معمولی دارد. من متوجه شدم که من با افراد بد خیلی بیشتر از اینکه خوب کار می کنم تا زمانی که نیمه راه به سر نمی برم بیشتر با هم گره خورده ام. به رغم آن، بدبختانه هیچ چیز به آنها توصیه نمی شود، واقعا. دختر یک طرح کلی است، چیزی بیشتر نیست، اما شما نمی توانید کمک کنید، اما او را تحریک می کنید. این کتاب فوق العاده، منحصر به فرد، غیرقابل برگشتی و تاریکی است و می تواند بگوید که پایان، تعجب یا ناامیدی است که تنها پایان قابل تصور است؟

مشاهده لینک اصلی
نقطه عطف ادبیات جنسیتی، که در کانزاس سیتی قرار دارد. یک باند بی رحم ربودن یک اری برنده زن زیبا، یکی psicopatico- بدون رستگاری و امید. بسیار تاریک، به خوبی آن را در سادگی آن ساخته شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد


 کتاب رهایت می کنم
 کتاب جشن هالووین
 کتاب بیگانه
 کتاب بازی دروغ
 کتاب مخمصه
 کتاب شرکت