کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند

اثر دونا لئون از انتشارات چترنگ - مترجم: سبا هاشمی نسب-داستان تریلر

چند كتاب ارزشمند از كتابخانه معتبری در قلب ونيز ناپديد می‌شوند. كاركنان كتابخانه بر اين باورند كه محققی آمريكايی آن‌ها را دزديده است؛ اما برونتی به اين نتيجه می‌رسد كه او نمی‌تواند به تنهايی اين كار را كرده باشد. طی بازجويی برخی از مراجعان مرموز كتابخانه، برونتی در ورطه‌ی رازهای شوم بازار سياه كتاب‌های عتيقه می‌افتد و وقتی پرونده وارد مرحله‌ی دهشتناك‌تری می‌شود، برونتی چاره‌ای به جز زير و رو كردن صفحاتی از گذشته، برای بر ملا كردن حقيقتی مخوف ندارد...


خرید کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند
جستجوی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند در گودریدز

معرفی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند از نگاه کاربران
من طرفدار هستم، من این رمانهای برونتی را دوست دارم ... و این بسیار خوب است ... من نگران بودم که چند گذر گذشته نشان داد که شاید لئون با خلق و خوی فوق العاده خسته شد، اما این رمان من اشتباه را ثابت می کند. بر اساس آزادانه در داستان واقعی از یک کتابخانه غارت در ناپل، این رمان موفق به یک داستان کوچک از یک کتاب تخریب به یک درام انسانی واقعی در حالی که همچنین گرفتن برخی از لذت های واقعی زندگی ونیزی.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از ورودی های جامع در این سری، به عنوان کارآگاه ونیزی Guido Brunetti با دزدانی که از صفحات کتابخانه مرولا جدا شده اند، جرمی را به وجود می آورد که به تهدید و قتل و سایه تاریخی از خانواده نجیب ونیزی ختم می شود.

مشاهده لینک اصلی
من این را با گروه کتاب رمز و راز AAUW خواندن. ظاهرا حداقل 22 عدد (!) دیگر کتابهای Commissario Brunetti وجود دارد، اما من احساس نکردم که مستقیم به # 23 بدون پریدن به دیگران مشکلی داشته باشم. من دوست داشتم که تعاملات شخصیتی بین Brunetti، فرمانده دوم، همسر پائولا و رئیس اجباری او باشد. این مراسم بسیاری از سریال محبوب منچستر یونایتد را به من یادآوری کرد. اما قسمت BEST شهر شگفت انگیز ونیز بود. همه موزه ها، کتابخانه ها، کلیساها، رستوران ها، بالکن ها، کانال ها! همه به هر جا که رفتند رفتند، و هنگامی که نیاز به راه طولانی تر داشتند، یک قایق گرفتند! این به نظر می رسد idyllic، و لئون زندگی می کند وجود دارد. شگفت انگیز. این کتاب بر سرقت از یک کتابخانه کتابهای قدیمی و نادر تمرکز دارد. نه تنها برخی از حجم ها به سرقت رفته بود، اما کتاب ها با حذف صفحات آسیب دیده بودند. بازار این اقلام باید بسیار فراگیر باشد، زیرا پول زیادی در بر داشت و همچنین یک قتل. مراجعه زیادی به ادبیات باستانی و قرون وسطایی وجود داشت که من به طور کامل نمی فهمیدم، زیرا آموزش من متاسفانه کمبود بود. خوشبختانه، لئون بیشترین تعداد بیت های لاتین را برای جمعیتی که ملت را دوست داشتند، ترجمه کرد. (توجه داشته باشید به خود: اگر تناسخ واقعی است و من یکی دیگر از ضربه در انسان بودن است، من می خواهم به کار پشتکار در گرفتن آموزش علوم انسانی جامد، و سپس به علم بروند، همه در حالی که آموزش بدون توقف در هنرهای رزمی من می خواهم. به عنوان یک الاغ لگد زدن، یونانی و لاتین به نقل از پژوهشگر علوم! شانس من بد به عنوان یک حشره است. خب ....) توسط پوشش آن سریع، رضایت خوانده شد. من طرفدار Commissario هستم!

مشاهده لینک اصلی
این به یک شروع بسیار آرام شروع می شود، اما Leon را برای صحنه های عمل نمی خوانم. با پوشش آن ما بخشی از ونیز، جزایر در تالاب را می بینیم، که معمولا نمی بینیم. این نیز به ما Brunetti دور از خانواده اش برای بسیاری از اولین سوم از کتاب، که جالب توجه است. او خودش چیزهایی را درباره زندگی در خانه اش می گوید، مثل لباس های جادویی ظریف، که تا کنون از قبل آگاه نشده است. برنتتی، که از اشتباه ناشی از استرس در محل کار رنج می برد، دوستان، حیوانات وحشی از تالاب را تماشا کنید و قدرت خود را بازیابی کنید. یک دنیای کاملا متفاوت از چنگال کلاژ از ونیز خود. همانطور که این یک سری رمز و راز قتل است، مرگ مشکوک در نهایت اتفاق می افتد. کسی که کمی زمان کمی را می شناسیم، که اغلب مورد نیست. احساس غم و اندوه عمیق در پایان این زندگی و بتهوون Brunettis احساس کردم. سطوح مختلف فریب و پشیمانی وجود دارد. این به وضوح یک رمز و راز اروپایی است نه آمریکایی. حتی کارهای ماوراء بنفش دارای فرضیاتی متفاوت است. خشونت و کشتن در پوشش آن، خارج از مرحله اتفاق می افتد؛ خشم و غم و اندوه خاموش است. این به ویژه در پایان درست است.

مشاهده لینک اصلی
Cmon، شما می دانستید که این یک فرمول کتاب است، بنابراین شکایت از آن است. Ive از ابتدای Brunettis از اینجا جلو رفت، اما به نظر نمی رسد که تغییر کند. این بار، لئون می خواهد در مورد کشتی های کروز و سرقت هنر بگوید، و یک داستان در اطراف آن ایجاد می کند. در مورد غذای پائولس و بچه های آنها کمتر از معمول است، اما با آن مهربان هستم. تکرار معمول لئون ها کاملا واضح است که یک خلبان قایق پلیس بوده و نه یک نویسنده، اما من می توانم کاملا درک کنم. قطعنامه طرح غیرعادی سریع است و خیلی راحت به چیزهایی که به طور گسترده ای اشاره شد که بیشتر خوانندگان احتمالا فکر می کردند،well، که به وضوح آن را نمی فهمید @ من می توانم تصور کنید از این کتاب ها لذت بردن اگر شما هرگز در ونیز بود، من اگر تصور نکنید از آنها لذت نمی برید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند


 کتاب دختری از بروکلین
 کتاب وسوسه ی انتقام
 کتاب دکستر قاتل خواب گرد
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب قتل نفس در دقایق نحس
 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی