کتاب کوه خاکستری

اثر جان گریشام از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: نازنین فتح اللهی-داستان تریلر

سال ۲۰۰۸ است و سامانتا کوفر شغل موفقی در شرکت حقوقی بزرگی در وال استریت دارد تا این که بحران اقتصادی رخ می‌دهد و سامانتا پس از مدتی از کار اخراج می‌شود با وجود این او خوش‌شانس است چون کاری در یک موسسه‌ی مشاوره‌ی حقوقی به او پیشنهاد می‌شود تا شاید پس از یک سال کار بدون حقوق شانس اندکی داشته باشد تا شغل سابق خود را دوباره بدست آورد

شغل جدید سامانتا، او را وارد دنیای خطرناک و تیره‌ی معادن زغال سنگ می‌کند، جایی که قوانین اغلب شکسته می‌شوند، دستورات نادیده گرفته و مقررات زیر پا گذاشته می‌شوند. زمین هم از سوی شرکت‌های بزرگ زغال سنگ تهدید می‌شود. در عرض چند هفته سامانتا خود را درگیر یک دعوی قضایی می‌یابد که به پرونده‌ای تبدیل می‌شود


خرید کتاب کوه خاکستری
جستجوی کتاب کوه خاکستری در گودریدز

معرفی کتاب کوه خاکستری از نگاه کاربران
خب، این است که Grisham، و من سبک و نقشه های خود را تحسین می کنم، و به عنوان مترجم و سردبیر صرب خود را برای سال، من باید honnest و می گویند این شاهکار معمول او نیست ... اما او تنها انسان پس از همه ...: ) اما ارزش خواندن برای مطمئن! :)

مشاهده لینک اصلی
یکی از ضعف ترین کتابهای Grisham به نظر من. من به وکیل زن به عنوان شخصیت اصلی و تمرکز بر معادن زغال سنگ و هزینه های انسانی آن علاقه مند شدم. با این حال، من ابتدا متقاعد شدم که یک همکار نویسنده مخفی باید وجود داشته باشد، همانطور که بسیاری از گفتگو و موقعیت های عاشقانه مانند یک رمان YA خواندند. سپس، من فکر کردم ممکن است Grisham فقط بسیار با استعداد است او می تواند صدای زن جوان کم عمق احضار! در هر صورت من نا امید شدم و احتمالا هیچ دنباله ای از Samantha Kofer را دنبال نخواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
من در این کتاب ناامید شدم نیمه اول عمدتا در مورد خسارات استخراج معادن زغال سنگ است. این عملیات در نیمه دوم به دست می آید، اما زمانی که من به پایان رسیدم، گفت:Thats آن را؟ @ هیچ کس بد بود earnuppance their.I واقعا واقعا مانند هر شخصیت نیست. انواع وکلا وجود داشت: وکلای غنی شرکت ها، وکلا قدرتمند، کمک های حقوقی، وکیل های فاسد، وکلای غیر قانونی، وکیل های دولتی. مشتریان عمدتا فقیر، تحصیلکرده، معتاد به مواد مخدر، همسرخواران، بستگان حریص بودند که هیچ کدام از آنها نمیتوانستند برای خودشان مقاومت کنند. همه کلیشه ای. حتی @ good @ بچه ها چیزهای غیرقانونی انجام دادند و هیچ پلیتی دیده نشدند. این کتاب اساسا در مورد نوعی از وکیل سمانته می خواست که باشد. او از یک شرکت حقوقی نیویورک صاحب یک صد ساعت در هفته است که به پرواز در هواپیما می پردازد، یک وسیله نقلیه 4 نفره، شناور در قایق، قایق بادبانی، و اردوگاه ها را در یک کابین خاموش در زمستان می گذراند. او اولین پرونده دادگاه را به دست می آورد و او را می گیرد. پایان بسیار قابل پیش بینی و ناراضی.

مشاهده لینک اصلی
اگر جان گریشام مطمئنا شما را به نظر خود تبدیل می کند یا تلاش می کند، در مورد معدن زغال سنگ، نوار زهکشی و یا حذف کوه نوردی قبل از آن، یا اگر به نفع آن هستید همه به این دلیل که به کار و سوخت ارزان برای آمریکا فکر می کنید . اما از آنجایی که من قبلا با او موافق هستم و تقریبا همه چیز را می گویم و لازم نیست قانع کننده باشم، بعد از مدتی آن را تکراری و صابون مانند (soapboxie) می کند. این داستان از غنی و فقیر و کسب و کار بزرگی نسبت به مرد معمولی، IMO کمی طول کشید. راوی در کتاب صوتی خوب بود، اما آن را واقعا جوان صحبت کرد و به هر شخصیت، مرد یا زن، دقیقا همان صدا. Samantha شخصیت شگفت انگیز و بسیار دوست داشتنی نیست در عین حال هر کس در کتاب عاشق حق و چپ او بود، که من فقط نمی کردم. من خوشحالم که آن را بخوانم؛ اما در مورد همین موضوع، حکمت راز از زمین به مراتب بهتر است. من فکر می کنم که من فقط خودم را در کاهش رتبه من از 3 ستاره به 2.5، اما از ستاره های نهایی امکان پذیر است، آن را در 3 ترک خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
جان گریشام یک داستان قشنگ است و کوه خاکستری یکی از بهترین هایش است! گریشام یک داستان از یک وکیل NEW YORK می گوید که در Appalachia به عنوان یک متخصص برای کمک غیر قانونی کمک می کند. در نگه داشتن من قلاب از آغاز تا پایان!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کوه خاکستری


 کتاب سوداگر
 کتاب صندلی راننده
 کتاب رویا
 کتاب بگو متاسفی
 کتاب اعلام یک قتل
 کتاب طلوع در استایلز