کتاب کوه خاکستری

اثر جان گریشام از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: نازنین فتح اللهی-داستان تریلر

سال ۲۰۰۸ است و سامانتا کوفر شغل موفقی در شرکت حقوقی بزرگی در وال استریت دارد تا این که بحران اقتصادی رخ می‌دهد و سامانتا پس از مدتی از کار اخراج می‌شود با وجود این او خوش‌شانس است چون کاری در یک موسسه‌ی مشاوره‌ی حقوقی به او پیشنهاد می‌شود تا شاید پس از یک سال کار بدون حقوق شانس اندکی داشته باشد تا شغل سابق خود را دوباره بدست آورد

شغل جدید سامانتا، او را وارد دنیای خطرناک و تیره‌ی معادن زغال سنگ می‌کند، جایی که قوانین اغلب شکسته می‌شوند، دستورات نادیده گرفته و مقررات زیر پا گذاشته می‌شوند. زمین هم از سوی شرکت‌های بزرگ زغال سنگ تهدید می‌شود. در عرض چند هفته سامانتا خود را درگیر یک دعوی قضایی می‌یابد که به پرونده‌ای تبدیل می‌شود


خرید کتاب کوه خاکستری
جستجوی کتاب کوه خاکستری در گودریدز

معرفی کتاب کوه خاکستری از نگاه کاربران
وقتی متوجه شدم حدود 75 درصد از کتاب را میبینم، متوجه شدم که اگر شخصیت اصلی سامانتا در آن زمان در یک تصادف هواپیما آتشین فوت کرد، یکی از وکلای زن دیگر را به قتل برسانند و منقاری از قهرمان را بگیرند، من نمیخواهم احساسی احساس می کنید به هر حال، بیشتر کاراکترهای این کتاب صاف بودند. دو برادر که عاشق عشق بودند (یکی از پتانسیل ها، یک واقعی) قانع کننده بود. بچه های بد کارتون بودند پایان به صورت پیش بینی شده بود بعضی از نقص های ویرایش وجود داشت. آن خیلی بد است، زیرا در اینجا بالقوه بسیار بالایی وجود دارد. گرچه من مدت ها از رمانهای جان گریشاما لذت بردم، آخرین کتابهای او با نوشتن خسته شده اند. من استفاده از Grisham را باز کرده و احساس می کنم، @ Yeah، Im home، baby. @ فقط توصیف های بازشونده از مکان و افراد این احساس خوشحال کننده را نشان می دهد، دانستن هر فصل لذت بخش خواهد بود. دیگر نه. در حال حاضر، احساس می کند که اگر آن را shovelling آن را از درب. مثل تماشای تیگر وودز چند سال گذشته بازی گلف؛ نوع غم انگیز اگر JG تمایل به نوشتن ندارد، باید متوقف شود. او علامت گذاری کرد. به هر حال به اندازه کافی فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کار دشوار که این ویرایشگر بود؟ در هر لحظه، آیا او به جان گریشام نگاه کرد و به او گفت که این چقدر وحشتناک بود؟ طرح منحرف می شود و در حدود 75٪، من هنوز نمی دانستم در چه مسیری کلی در این کتاب قرار گرفت. شخصیت اصلی غیر قابل مقایسه است، و عمدا نه، اما مهمتر از همه، آن را فقط به خوبی نوشته شده است. من نمی دانم اگر Ive فقط به عنوان یک خواننده رشد کرد یا JG با زمان تنبل شده است.

مشاهده لینک اصلی
درباره سومین کتاب، شخصیت ها را دوست داشتم و از درام لذت بردم. خط داستان به سرعت خسته کننده شد و شخصیت های نارسیسا و شخصیت های کودکانه ای که نقش های خیاطی و خفاش را بازی می کنند. من به فیلم های خاموش قدیمی یاد می دادم که در آن موسیقی احساسات را همراه با حرکات صورت / دست اغراق آمیز نشان می داد. کتاب بیش از حد طول کشید و سرعت ضعیفی داشت.

مشاهده لینک اصلی
جان گریشام آب نبات گناه من را به خاطر نویسندگی به مدت طولانی رها کرده است، البته البته پیش از آنکه کوهی خاکی را پیش از دستور دادم که دفاع بی قید و شرط خود را از مردان سفید پوست @ که هرگز به هیچکس آسیب نرساند، هرگز کودک را لمس نکنید اما آنها یک شب شبانه را در اینترنت می گذرانند و شروع به گشت و گذار می کنند، احتمالا بیش از حد برای نوشیدن و یا هر چیز دیگری فشار می آورد، دکمه های اشتباه را فشار می دادند، خیلی زود رفتند و به فیلم های کودکانه رسیدند. شما فکر می کنید یک وکیل متوجه شد که اگر بازار نباشد برای پورنوگرافی کودکان هیچ پورنوگرافی کودک وجود نخواهد داشت؛ این یک جنایات بی رحمانه نیست، کسانی که مردان وحشت زده پیر می شوند که دوست دارند به نقاشی کودکان نگاه کنند، کودکان را به خطر می اندازند. بنابراین تنها در این مورد با جان گریشام انجام می شود. اما قبلا برای این کتاب پرداخت کردم. . . بنابراین البته مجبور شدم آن را بخوانم. من عاشق موعظه ی خود، کتاب های @ one-issue @ و هرگز از آن برای شرکت های بزرگ خسته نمی شوم. من از خط شرکت ضد ذغال سنگ لذت بردم، اما کتاب خودش خسته کننده بود. بیشترین ناامیدی او ارتقاء این کتاب را به عنوان داشتن شخصیت اصلی زن دوم خود را دارد. @ سامانتا به سختی شخصیت اصلی است - او توسط سه شخصیت مرد محاصره شده و تحت الشعاع قرار می گیرد، یکی از آنها مرده ترین کتاب است و هنوز هم می تواند قوی تر شود ، جذاب تر و فعال تر از او است. او شخصیت شسته و رفته و ترسناک و شلخته ای است که فقط به سمت او سوار می شود و اجازه می دهد تا دیگران او را فشار داده و تصمیم بگیرند. گفتگوی او کاملا غیر واقعی است - شاید هر مردی فانتزی از آنچه یک زن است، چیست؟ ایک Goodbye جان گریشام.

مشاهده لینک اصلی
آن را به جان گریشام کمی ناعادلانه، اما من احتمالا این کتاب را 4 ستاره رتبه بندی اگر او آن را نمی نویسد. این یک کتاب بسیار خوب بود، اما من منتظر بود تا ظاهر گریشام عاشقانه - یک نبرد دادگاه بزرگ، یک حماسه خوب در برابر دوئل بد و غیره و غیره در عوض، نبرد و داستان من واقعا می خواستم به خواندن در مورد می رود در پس زمینه به عنوان یک داستان ثانویه. این طرح اصلی به دنبال سامانتا کوفر، یکی از حقوقدانان جوان در یک شرکت قدرتمند در شهر نیویورک است. با این حال، هنگامی که رکود اقتصادی در سال 08 اتفاق می افتد، سامانتا خود را خالی می کند و به منظور حفظ بیمه درمانی خود و به طور بالقوه کار قبلی خود را باید در یک درمانگاه حقوقی روستایی در برادی واقع در ویرجینیا کار کند. سامانتا با بازیگران شخصیتی همراه است، از جمله Mattie، که کلینیک را اداره می کند؛ برادرزاده، Donovan، همچنین یک وکیل؛ Donovans سایه برادر جف؛ و یک میزبان دیگر از شهروندان روستایی. او همچنین اولین طعم و مفهوم واقعی خود را می گیرد. ما، خواننده، در مورد جنایات زغال سنگ بزرگ و مواد معدنی نوار، از جمله سیاه ریوی بیماری، که در این کتاب به جزئیات بسیار (و من شخصا، باعث می شود که من می خواهم تبدیل به یک وکیل یا کارمند اجتماعی، به عنوان همه آن افتضاح) . جالب است که گریشام در صدای یک زن جوان بنویسد. من به داربی شاو (از @ The Pelican Brief @، یکی از رمانهای من در مورد همه Grisham های مورد علاقه من) بازمیگردد، اگرچه Samantha * no * Darby Shaw است، هر کشوری از تخیل. با این حال، واقعا به نظر می رسد، داستان بسیار زیادی برای کار با آن وجود ندارد. اولین 3/4 کتاب من بیشتر از آن لذت می برد و سپس 1/4 آخرین بار فقط به نظر می رسید. تقریبا به نظر می رسد که یک دنباله در نظم است، اما کسی که می داند. باز هم، فکر می کنم ممکن است Samantha و داستان او را کمی بیشتر دوست داشتم اگر Grisham نبود، به عنوان من ممکن است انتظار کمی کمتر است. خواندن آن خوب است، اما شما را بیشتر مایل می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کوه خاکستری


 کتاب جسدی در کتابخانه
 کتاب جاهای تاریک
 کتاب به هیچ کس نگو
 کتاب رهایت می کنم
 کتاب دختر خوب
 کتاب بازگشت استاد رقص