کتاب یک بار فریبم بدهی

اثر هارلن کوبن از انتشارات هیرمند - مترجم: مهرآیین اخوت-داستان تریلر

مایا، خلبانِ سابقِ ارتش، تصویری باورنکردنی در دوربینِ مخفیِ مراقبت از پرستارِ بچه‌اش می‌بیند: دخترِ دوساله‌اش مشغولِ بازی با شوهرش، جویی، است… اما جویی دو هفته پیش به قتل رسیده بود. در قلبِ این معما پرسشی است که مایا را سخت آزار می‌دهد: آیا باید چیزی که با چشمِ خودش دیده باور کند؟ یا زخم‌های جنگ ذهنِ او را به وادیِ توهّم کشانده؟ مایا برای آن‌که جوابِ این معما را پیدا کند باید با اسراری که در ژرفای وجودش پنهان کرده رودررو شود. باید با قصه‌ی باورناپذیری کنار بیاید که درباره‌ی شوهرش می‌فهمد و نیز با قصه‌ای درباره‌ی خودش.


خرید کتاب یک بار فریبم بدهی
جستجوی کتاب یک بار فریبم بدهی در گودریدز

معرفی کتاب یک بار فریبم بدهی از نگاه کاربران
دیوانه من یک بار دیگر یک کتاب تعاملی، سریع و سریع Harlan Coben است. من هر بار که یک کتاب را از این نویسنده می گیرم می دانم که آن را پر از پیچ و تاب و چرخش خواهد شد، و من را نمی داند که در آن مسیر او در حال گرفتن داستان است. این کتاب نا امید نیست شخصیت اصلی سرباز، مایا بورکت، جانباز جنگی است که از PTSD رنج می برد. نویسنده کار خوبی را انجام داده است که به ما یک نگاه اجمالی به آنچه زندگی می کند مانند رنج از این اختلال است. گاهی اوقات در طول این کتاب من نمی توانستم کمک کنم اما احساس اختلاف بین مایا و دخترش لیلی داشتم. اگر مادر تنها پدر و مادر زنده مانده بود، به سختی می توانست تصورش را بکند که خود را به خطر بکشد. این فقط می تواند من باشد که تلاش کنم خودم را در داستان قرار دهم. پس از گفتن این، هنوز خواندن عالی است. یادداشت جانبی: فقط یک مقاله را بخوانید که نشان دهد جولیا رابرتز برای ساخت و ساز در فیلم سازگار با این کتاب وارد شده است. این می تواند یک فیلم جالب ایجاد کند!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب بزرگ دیگر توسط هارلن کوبن. من فقط می توانم تمام کتاب هایش را به شمع من به عنوان خوانده شده اضافه کنم! یکی از نقاط قوت Cobens توانایی او برای نوشتن شخصیت های قابل اعتماد است. اینها افراد روزمره هستند که با مشکلات فراوانی روبرو هستند. شخصیت اصلی این کتاب یکی از بهترین شخصیت های سرب من است. این کتاب واقعا در مورد چگونگی تمایل شما برای حفاظت از خانواده تان است. میاس (شخصیت اصلی) تعامل با بچه و دیگر اعضای خانواده مخصوصا گرم شدن قلب بود. به شدت توصیه می شود، هر دو این کتاب و نویسنده. من به این یکی گوش دادم و راوی، ژانویه LaVoy، عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
من یک رابطه عجیب و غریب با هارلان کوبن دارم من فقط بخشی از کتابهایم را بخوانم و باید بگویم که در حالی که من آنها را سرگرم کننده و قابل خواندن می دانم، هنوز پیدا کردن \"یکی\" است که باعث می شود من عاشق او هستم و به گروهی از طرفدارانم بپیوندم. با این حال، بر خلاف برخی از نویسندگان من در حصار در مورد، من احساس می کنم که اگر من در تلاش ادامه پیدا خواهد کرد که خواندن. این کتاب دوباره قابل خواندن و سرگرم کننده است، تقریبا از همان ابتدا که ما مایا سرتر را در قبر شاهی خود ملاقات می کنیم، با عمل بسیار ضعیف است. او اکنون خلبان هلیکوپتر خدمات مسلح ایالات متحده است، او اکنون یک غیرنظامی است که پس از یک رسوایی که مجبور شد او را ترک کند â € \"رسوایی ما به طور کامل در تصویر برای بخش بزرگی از خواندن نیست. در حال حاضر، به سختی چهار ماه پس از قتل خواهر او، همسرش نیز به قتل رسیده است، و باعث می شود شخصیت دیگری به عنوان عبارت «مرگ به دنبال شما می آید» و در واقع، به نظر می رسد. احساس می کنید که تنها فردی که می تواند اعتماد کند خودش است، مایا تحقیقات خود را آغاز می کند تا سعی کند کشف کند که آیا ارتباط بین دو قتل وجود دارد و در این فرایند، برخی از اسرار خانوادگی پنهانی خانواده را از بین می برد. من مانند تمام بخش های پرستار بچه داستان، اگر چه من باید بگویم که \"مردی که در زاویه ی صفحه نمایش ظاهر می شود، از سوی نویسنده پیش از آن استفاده شده است، به طوری که احساس جدیدی نداشته و علاوه بر این گاهی اوقات احساس می شود که این قسمت از داستان به عنوان نویسنده فراموش شده به عنوان طرح شد و پیچیده تر در راه های دیگر تبدیل شده است. بسیاری در خواندن بسته بندی شده است، که پسیده و منجر به اوج و اره است که همه رشته داستان را با هم کاملا رضایت بخش، اما در همان زمان من را کمی احساس گرسنگی کرد. من آن را خرید نکردم و در حالی که کتاب را دوست داشتم، من واقعا این را دوست نداشتم، اما هنوز احساس کردم که اگر دوباره بخوانم، فقط برای دیدن اینکه آیا پایان چیزی است که من باید آن را قبل از اینکه متوجه شدم، اما نتوانستم از طریق Netgalley برای انتشار نسخه پیشین از ناشر استفاده کنم.

مشاهده لینک اصلی
افسون من یک بار توسط هارلن کوبن یک انتشار 2016 است. با این حال، این یک هیجان انگیز است، با هیجان تند و مبهم بسته شده است، و قطعا سرگرم کننده است، نگه داشتن من به طور کامل مشغول از ابتدا تا پایان. چه چیزی می تواند برای شما درخواست کند؟ اما اگر بخواهید کمی عمیق تر بشوید، این داستان یک مطالعه شخصیت جالب را فراهم می کند و یکی از آن ها باعث می شود من احساس تنهایی نکنم. من امیدوار بودم که حقیقت همه را آزاد کند و به طرز شگفت انگیزی آن را انجام دهد، اما به هیچ وجه من هرگز تصور نمیکنم که اثبات کند که پاسخ های پت، سیاه و سفید نادر است. چه انتخابهایی می توانید انجام دهید و دوباره به دنبال شما می آیند، اما آیا آنها کاملا اشتباه هستند؟ آیا شرایط ضعیف وجود دارد؟ آیا راهی برای حتی نمره وجود دارد؟ شاید همه ما در روح ما تاریکی کوچکی داشته باشیم یا شاید ما فقط می خواهیم عدالت را ببینیم، همانطور که فکر می کنیم باید باشد، و شاید قهرمانی در اشکال مختلف باشد. شما قاضی هستید از آنجا که این مستقل است، هر کسی که بازی ذهنی خوب و قدیمی را با خستگی و لرزهای بسیار دوست دارد، باید این را امتحان کند. من فکر نمیکنم ناامید نشوید. این بررسی حق مالکیت حقوقی بررسیهای شب عجیب و غریب است. برای خواندن بررسی کامل روی این لینک کلیک کنید: https: //www.nightowlreviews.com/V5/Re ...

مشاهده لینک اصلی
مایا یک خلبان عملیات ویژه سابق است. هنگامی که ویدیویی از یک مأموریت بمب گذاری شده در کشتار غیرنظامیان بر روی یک دزدی سوت منتشر شد، مجبور شد از ارتش بازنشسته شود. او در چند سال گذشته یک زندگی شاد زندگی نکرده است. خواهرش به قتل رسیده است، کارش در حال غرق شدن است، او از PTSD رنج می برد و ضربه سوم همسرش نیز به قتل رسیده است. وقتی مایا شوهرش را بر روی بادامک اطاق خود می بیند، همه چیز شروع به سریع و خشمگین می کند. من نمیتوانم کتاب را بیاورم مایا شروع به تحقیق درباره قتل خواهر خود میکند، آیا به قتل شوهرش وابسته است؟ دو ساله دخترش، لیلی، چیزی است که او را در این زمان سرزنش می کند. دوستانش، شین و ایلین، سعی می کنند کمک کنند، اما او به آنها اجازه نمی دهد. او نمیتواند کسی را آسیب ببیند. برادرش گفت: مرگ پس از او است. این هیجان انگیز است که شما را قلاب می کند و شما را به خواندن ادامه می دهد. من می خواستم ببینم چه کسی جان و کلر را به اندازه مایا کشت. شخصیت ها از دوستانش به نزدیکان خویش نزدیک بودند. تنها کسانی که واقعا اصلاح نشدند، خانواده یواس، Burketts بودند، اما به هیچ وجه به این داستان آسیب نرساند. یکی دیگر از کتاب کوبن که من تا به حال هیچ سرنخی در مورد پایان دادن به آن بود. فقط چیزی که من از یک هیجان انتظار می خواهم. من خوشحالم که این را خوانده ام، تقریبا آن را از دست دادم. من آن را توصیه به دوستداران کوبن و همچنین هر کسی که دوست دارد یک هیجان موقت. 4.5 ستاره برای من

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بار فریبم بدهی


 کتاب دریاچه ی مه آلود
 کتاب حماقت گرینشاو
 کتاب باورم کن
 کتاب ایستگاه پایانی
 کتاب دختران ساکت
 کتاب در هتل برترام