کتاب ۳۹ پله

اثر جان بوکان از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شیوا مقانلو-داستان تریلر

رمان سی و نه پله یکی از معروف‌ترین رمان‌های کلاسیک در حیطه ادبیات جاسوسی ـ معمایی است که در سال ۱۹۱۵ میلادی و توسط نویسنده انگلیسی جان بوکان نوشته شده است. ریچارد هانی قهرمان همه‌فن حریف این رمان ناگهان و ناخواسته خود را در وسط معمایی هولناک می‌یابد و باید هرطور شده خودش و کشورش را از این ورطه نجات دهد. این شخصیت در چند رمان دیگر این نویسنده نیز ظاهر شده است. براساس سی و نه پله چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی نیز ساخته شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فیلمی با همین نام ماجراهای آلفرد هیچکاک ۱۹۳۵ و سریالی با نام ماجراهای ریچارد هانی ۱۹۷۸ که در تلویزیون ایران نیز نمایش داده شد اشاره کرد


خرید کتاب ۳۹ پله
جستجوی کتاب ۳۹ پله در گودریدز

معرفی کتاب ۳۹ پله از نگاه کاربران
چگونه یک کلاسیک می تواند خیلی بد باشد؟ Melodramatic، همانطور که انتظار می رود، اما Buchan غلط اندکی بر روی نامعقول توهین هوش خود را تا پایان شما فقط می خواهید او را slap. این یک کتاب مهم در آن است که بسیاری از تقلید را پر می کند، و برخی ادعا می کنند که شروع ژانر جاسوسی است. این فیلم سه بار فیلمبرداری شده است، برای رادیو و تلویزیون اقتباس شده است، الهام بخش ژانر فیلم تعقیب، و قطعا آن را به آلفرد هیچکاک موضوع اصلی خود را. بوچان یک مرد سیاسی بود و از این کتاب برای طنز سیاسی و اجتماعی استفاده می کند. خوب و خوب، اما طرح مضحک، کوتاه کردن روایت، و احمقانه (اما همیشه متقاعد به شخصیت های دیگر) مخفی کردن این کتاب بد و بد است. این یکی از کمترین اعتبار و کمترین هیجان انگیز است که من در یک هیجان خوانده ام: جای تعجب نیست که همه فیلم ها آن را تغییر می دهند. با این حال، بوچان بسیار با روحیه اختراع کرد که بخشی از فرهنگ مردمی بود و صدای قانع کننده ای برای راوی اول شخصش پیدا کرده بود. این کتاب هرچیزی قابل خواندن است زیرا بد است، قابل خواندن است که احتمالا به دنبال یکی از کتابهای بعدش میگردد تا ببیند آیا بوچان چگونگی طرح را یاد گرفته است یا خیر.

مشاهده لینک اصلی
Scotsman John Buchanâ € ™ s افسانه 39 Steps به درستی در نظر گرفته شده است کلاسیک هسته ای در سبک ماجراجویی / جاسوسی است و به دلایلی است که در The Guardianâ € ™ ثانیه بهترین 100 رمان انگلیسی در # 42. این داستان هیجان انگیز از جاسوسی داستان مردانه در راه را در حالت نفس گیری تعریف کرد، و اولین خواننده داستان های ریچارد هانای بود. چیزی که باقی مانده است، معاصر معاصر است. اگرچه قبل از جنگ جهانی اول اتفاق می افتاد، ارائه بینش به دیدگاه آن چیزی که در آن زمان اتفاق می افتاد، داستان بی انتها است و با تغییرات جزئی، می تواند به آسانی ماجراجویی جاسوسی هیجان انگیز در روز ما باشد. کتاب ها باید در محدوده خود قضاوت شوند، و در حالی که اکثر آنها انجام می شود، بعضی از آنها اصلا وجود ندارد. حداقل در آمازون، پس از صدها بازبینی، متوسط ​​یک ستاره چهار ستاره دارد، که من احساس می کنم دقیق تر نشان دهنده این است که چقدر سرگرم کننده این است که بخواند. اما نمی توان گفت که برخی از آنچه اتفاق می افتد غیرممکن است، تقریبا کورنل وولیش باور نکردنی است، اما با یک سبک و سرعت که باعث می شود Robert Ludlum بی تفاوتی به نظر می رسد - کار آسان نیست - خواننده بسیار سرگرم کننده است که آنها به سادگی مراقبت نمی کنند. خواندن 39 مرحله، سرگرم کننده و هیجان انگیز است، چیزی که انتظار می رود. تماشای Hannay فرار از زمان پس از زمان تا تقابل هیجان و نتیجه گیری هیجان انگیز است. Buchan می نویسد که اگر با استفاده از پیچ و مهره های روشنایی به جای یک قلم، و ما فقط در کنار برای سوار الکتریکی با پرداخت. 39 مرحله، مهمترین نکته قابل خواندن است. این هیجان که شما را به عنوان یک بچه خواندن یک ماجراجویی رمز و راز توسط چراغ قوه در زیر پوشش گرفته شده توسط بوچان گرفته شده است و به جلو به بزرگسالی منتقل شده است، و در آن سطح نه تنها موفق، آن را می درخشد. این کتاب در مورد The Guardians به دلایل خوب فهرست شده است. این کتاب متفاوت از اقتباس فیلم مشهور بریتانیای کچاک است که در آن هیچ علاقه ای به Hannay وجود ندارد؛ رک و پوست کنده به دلیل این که نیاز نیست. داستان غم انگیز قدیمی قدیمی که نوار را به ندرت از آن زمان به دست آورد. افسانه سرگرم کننده و بسیار لذت بخش هنگام خواندن، اگر شما سعی نکنید آن را با رمان های جاسوسی معاصر مقایسه کنید.

مشاهده لینک اصلی
وقتی اولین بار منتشر شد، این رمان باید خواندن جذاب داشته باشد. در آن زمان انگلستان در جنگ با آلمان بود و هیچ شکی در آلمان وجود نداشت. این کتاب در ابتدا در مجله منتشر شد و بسیاری از فصل ها در پاییز صخره ای معاصر به پایان رسید. در نتیجه داستان سریع و پر از عمل است. در فداکاری قبل از کتاب جان بوشان این کتاب را به عنوان \"رمان اصلی\" یا \"شوک\" توصیف می کند که در آن \"حوادث\" احتمال و رد بودن را رد می کنند فقط در داخل مرزهای ممکن است. من نمی توانم آن را بهتر از آن قرار دهم. شخصیت اصلی ریچارد هانای یک مرد ثروتمند در اواخر دهه ی هفتاد است که اخیرا از فعالیت های تجاری موفق در آفریقا بازگشت. او با لندن خسته شده است و در ابتدا فتنه ای را ارائه می دهد که از طریق شاد بودن او با اسکودر ارائه می شود اما وضعیت او به زودی از بین می رود. من هانی و دیگر شخصیت های برجسته را به نوعی کلیشه ای یافتم اما در یک رمان عملی این طولی کاملا تعجب آور نیست. من گمان می کنم مخاطبان هدف بوچان عمق و حساسیت را نمی خواهند؛ آنها می خواستند به راحتی شخصیت ها و عملکردها را درک کنند. به ویژه از توصیف زندگی کشور در گالووی لذت بردم که پس از آن یک دنیای دور از زندگی در یک شهر انگلیسی بود. اما ممکن است کمی نازک و تاریخی باشد اما قبل از اینکه شما سوال بپرسید تعریف آن به عنوان یک رمان کلاسیک، هزاران جادوگر هیجان انگیز را که در قرن مداخله منتشر شده و در همان فرمت پیروی می کنند، در نظر بگیرید. من مطمئن هستم که همه ما از نویسندگان خواسته ایم که می توانستند تحت تأثیر جان بختان قرار بگیرند. سی و نه مرحله برای مطالعه تاریخی شایسته خواندن است. من آن را سه ستاره به ارمغان آورده ام. بازبینی شده توسط کلایو در www.whisperingstories.com

مشاهده لینک اصلی
این یک رمان اهمیت ادبی است که من هیچ ارزشی ندارم. اولین بار در سال 1915 منتشر شد، که پیشین ژانر هیجان انگیز جاسوسی است که سبک سبک قهرمانانه نبردی انسان را بر عهده دارد. من احتمالا بیشتر از آن لذت می برم اگر خواننده منظم این ژانر بودم. من نمیدانم و در نتیجه من به طور مشخص تحت فشار بودم. چیزی که من در مورد کار ابتدا دوست نداشتم. برای من، مشکل اصلی این است که این طرح مفهوم غیرقابل اعتباری را به محدودیت های شدید آن تحمیل می کند. من به طور کلی تمایل ندارم که کفر را متوقف کنم - یک نگرش سالانه خواندن داستان های داستان های جناحی در من باعث شده است - اما در این مورد به سختی کارهایم را انجام دادم. این قهرمان، ریچارد هانای، که پس از یک طلسم طولانی در لندن در حال انجام این کار است و در آفریقای جنوبی، در توطئه مربوط به حلقه جاسوسی آلمانی دستگیر شده است. همزمان با اجرای پلیس که معتقد است که وی به قتل رسیده است و گفت که جاسوسی آلمانی، هانای زمان زیادی را صرف پنهان کردن می کند، خوشبختانه لباس های دیگر مردم به نظر او کاملا مناسب است - و بقیه وقت خود را در سراسر آن می گذرانند چشم انداز اسکاتلندی و انگلیسی. فرار او رک و پوست کنده خنده دار است و صحنه نهایی، هر درجه از تمایل به قبول غیر قابل قبول را برطرف می کند و برای سوار شدن می رود. مشکل دیگر فقدان توسعه کامل شخصیت است. هانای راوی اول شخص است که توانایی جالب دارد اما شخصیت کمی دارد و عمق روانی ندارد. از آنجا تا به پایان بسیار ارزان و مقرون به صرفه بود. خائنانی مناسب هستند بد، اما آنها تاثیر بیشتری بر خواننده نسبت به بقیه شخصیت ها ندارند. بعضی از مثبت ها وجود دارد. پروسس خوب است و قدم زدن در عمل است. و این واقعیت است که این رمان است که بسیاری از قهرمانان داستانی و فیلم را تولید می کند نمی توان نادیده گرفت. در واقع، اهمیت فرهنگی کار این است که قبل از برداشتن آن، من متقاعد شدم که باید قبل از آن را بخوانم. چگونه می توانم چنین کاری انجام ندهم، وقتی آنقدر شناخته شده است؟ اما اکنون کاملا مطمئن هستم که این اولین بار بود که خواندن داشتم، اگرچه احتمالا فیلم اقتباس فیلم Hitchcock را دیدم. از لحاظ واکنش من به رمان به عنوان یک نوشتار، دو ستاره می شود. یکی دیگر به دلیل وضعیت نمادینش پرتاب می شود.

مشاهده لینک اصلی
من تا به حال این نشریه را ندیده بودم تا زمانی که ظاهر شگفت انگیزی در لیست بهترین 100 رمان انگلیسی Guardians ایجاد کرد. یک رمان جاسوسی اولیه که در سال 1915 نوشته شده است و درست قبل از جنگ جهانی اول، و خواندن وحشتناک و خشن است. این توسط جان بوچان، اول بارون تودسیمور نوشته شده بود، و من آن را نکردم. بارون تودسیمیر. بارون Tweedsmuir، در خدمت شما sirrahIt اشاره Kipling و کنراد به عنوان تحت تاثیر قرار، مناسب، و برخی از اشاره هولمز همچنین، اما تاثیر اولیه آن است که به وضوح رابرت لوئیس استیونسونز کشته شده است. صحنه ای است که در آن پنهان شدن و سرخ کردن در بالای یک صحنه اتفاق می افتد و یک بازی مستقیم در مورد مشابه در کشته شدن دارد، اما بیشتر از همه، اسکاتلندی ها را به اشتراک می گذارند، که خود را در عشق به حرکت در مورد مورورها نشان می دهد و در یک ناشناخته کلی از وجود زنان. در این کتاب صفر زنان وجود دارد. به طور جدی، شما هرگز حتی یک بر روی پیاده رو عبور نمی کنید. (تصحیح: یک نظر دهنده به نام Vesna می گوید یکی وجود دارد من او را به یاد داشته باشید اما من مایل به آن را باور کنید.) بالا پنج آثار ادبی شامل Moors5. 39 مرحله 4 شکار Baskervilles3. کشته شدن 2 Othello1. Wuthering HeightsWhat Buchan واقعا، واقعا به پنهان است: مثل این، اما هیچ طوطی و در کمیسیون 39 Steps که با آنها کار نمی کند اتفاق می افتد. قهرمان بوچان، ریچارد هانای، استاد پنهان سازی است: تبدیلش به یک کارگر جاده ای در یک نقطه بسیار جالب است. موریاردیسک او حتی بهتر است، که منجر به انحلال است که واقعا باور نکردنی است اما کار را انجام می دهد. این بیشتر از یک رمان از یک رمان است و - مسلما کنار بحث برخی از نیمه جالب در مورد فلسفه خود را پنهان - نه خیلی عمیق یک سواری هیجان بی وقفه، آن چیزی است که دارد. اما جهنم یک زمان خوب است. شما می دانید چه چیز دیگری زمان خوبی است، فقط می گوید بارون تودسیمر. سلام، بارون تودسیمیر. ما دوباره ملاقات می کنیم، بارون توتیسمیر. تتسمور.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ۳۹ پله


 کتاب قتل در بین النهرین
 کتاب ناکامی مگره
 کتاب تلفن همراه
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب سه روز و یک زندگی
 کتاب شب هنگام زمان من است