کتاب 61 ساعت

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-داستان تریلر

ا۶۱ ساعت چهاردهمين كتاب از مجموعه‌ی جك ريچر به قلم لی چايلد است كه در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. داستان در شهری به شدت سرد و پوشيده از برف به نام بولتون در داكوتای جنوبی می‌گذرد و با تصادف يك اتوبوس توريستی كه از قضا ريچر هم از مسافران آن است آغاز می‌شود. ريچر پس از ورود به شهر متوجه می‌شود يك باند مواد مخدر در صدد از بين بردن جانت سالتر است و او كسی است كه شاهد يكی از معاملات آن باند بوده است. جانت سالتر برای اين‌كه زنده بماند و عليه آن‌ها شهادت بدهد به كمك نياز دارد، چرا كه قاتلی در راه بولتون است؛ قاتلی كاركشته كه تيرش خطا نمی‌رود و در پی قتل جانت است.


خرید کتاب 61 ساعت
جستجوی کتاب 61 ساعت در گودریدز

معرفی کتاب 61 ساعت از نگاه کاربران
برای کسانی که از داستان Jack The Reacher قهرمان داستان های کودک مطلع نیستند (و سخت است باور کسی که بیش از 20 نفر می توانند کتاب طلسم را نداشته باشند!) او نویسنده ی محبوب هیجان انگیز است رویای تو ریکر و بدون وابستگی، یک تاریخ وفادار و هنوز کاملا متکبر به عنوان یک واحد پلیس نظامی نخبه وجود دارد. او به معنای واقعی کلمه به سمت کشور آمریکا سفر می کند و دو هفته است که پیراهن جدیدش را می گیرد و مشکلات را حل می کند. \"آیا او با عقل تصمیم گیری جرم و یا سلاح های خرس مانند - همانطور که او می رود. این زمان Reacher در سفر اتوبوس سالمندان گرفتار شده است. امیدوارم راه خود را در سراسر دولت Reacher و چندین شهروند مسن تر در میان یک طوفان آفتاب گیر بیاورند، در حالی که همزمان در شهر محلی، یک طرح پلید مبهم در حال حرکت است. به طور باورنکردنی، ریچر به همراه دارد ترس از اجرای قانون محلی) برای کمک به طرح شوم در اطراف او (که ما به طور مداوم یادآوری می کنیم که چند ساعت تا انتهای آن پایان یافته است). همانطور که همه هیجان انگیزان خوب است، تنش اولیه داستان دقیقا همان چیزی است که در 61 ساعت اتفاق می افتد، اما همانطور که طرح نشان می دهد، ما به ایجاد و تداخل هرج و مرج تبدیل می شویم. در یک رد کوتاهی از رمان های دیگر ریکر، سرگردان دوست داشتنی احساسات خود را در مورد شیوه زندگی تنهایی خود بررسی می کند و در عین حال عجیب و غریب شروع به برقراری ارتباط با جانشینش سوزان / آماندا / عزیزم می کند. از طریق این گفتگوها، ما نیز به طور چشمگیری بیشتر به گذشته Reacher، نه تنها در داخل نظامیان، بلکه در دوران کودکی خود نیز دست یافتیم. از جمله یک مسابقه داستان کمی مضحک که در آن کودکان پاسخ های ترس از طریق فیلم های هیولا قدیمی مدرسه مشاهده شد و Reacher تنها موضوع حمله به صفحه نمایش ویدئو (OK نوعی خنده دار و بعد ساخته شده است، اما هنوز هم سوگند به احمقانه) .I نمیخواهم بیش از اندازه خراب شود - اما اجازه دهید فقط بگویم که این را بخواهید اگر بتوانید نهایت خوشبختی را کنترل کنید. با وجود چند نقص مانند برخی از قطعات قابل پیش بینی است و برخی از قطعات را به پایین (به رک و پوست کنده پس از 61 ساعت تنها رویداد بود به دست آوردن یک مریخ روانپراشی قاتل؟) 61 ساعت است که احتمالا بهترین ریکر رمان هنوز \" بعدی.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که روزهایی که انسانها در غارها زندگی میکردند، من کاملا مطمئن بودم که آن قوم نادر که دوست داشت داستانها را بگوید، و کسانی که واقعا به آنها گفتند، احتمالا عزیزان جامعه بودند. این داستانپردازان اولیه می دانستند چگونه از عناصر ادبی افسون های دراماتیک استفاده کنند: مخاطبان اطلاعات بیشتری را از شخصیت های داستان می گیرند. این چیزی است که باعث تعویق می شود، و همه بزرگترین قصه گویان در تاریخ - از شکسپیر تا دیکنز تا استفن کینگ --- استادان ایجاد suspense.Lee کودک، در 14 رمان جک ریچر، @ 61 ساعت @ سیمان خود را در پانتئون از نویسندگان تعلیق بزرگ. این عنوان به تنهایی فورا خواننده را به چالش می کشد که این امر می تواند هیجان سواری باشد. شصت و یک ساعت تا چه چیزی؟ همانطور که همیشه، کودک شروع به داستان با انفجار کرد. در این مورد، یک تصادف اتوبوس در یک بزرگراه تحت پوشش یخ در داکوتای جنوبی در طول یکی از بدترین خیابان ها در آن تاریخ ایالات متحده. خوشبختانه مسافران بیشتر سالمند بر روی هیئت مدیره، جک ریچر در هیئت مدیره قرار دارد و در آخرین توقف به سواری سوار شده است. هنگامی که پلیس ها نشان می دهند، ریچر چیزهایی را نسبتا تحت کنترل دارد. هرچند، چیز به نظر ریکر درست نیست. او متوجه پلیس های خنده دار و سوالات عجیب و غریب همه مسافران می شود. به تدریج او متوجه می شود که چیز دیگری در شهر کوچکی از بولتون اتفاق می افتد، چیزی بدی است. البته خیلی بیشتر از آن دور است، البته همه ی لذت خواندن آن را بخاطر بسپارید و بدانید چه اتفاقی می افتد در 61 سالگی ساعت ها. اگر Reacher درگیر باشد، کسی می داند که قصد دارد بزرگ شود. به طور جدی، این کتاب Child Richest Reacher است که هنوز پر از تعطیلات است، و شما احتمالا مجبور خواهید شد که کتاب را به صورت دوره ای بگذارید، فقط برای نفس کشیدن گاه به گاه ...

مشاهده لینک اصلی
پس از اتمام رمان ریچارد، من به طور کلی چند نظر را خواندم تا ببینم مردم چه می گویند. خوب، من در این بررسی فوق العاده توسط برخی از مرد برداشت کتاب بر اساس چگونه @ ریاضیات @ از اعداد استفاده شده در محاسبات Reachers اضافه کردن نیست. این مرد در واقع نشسته و ادامه داد که در مورد چقدر ریاضی دان است و چگونه آقای آقای کودک باید به مدرسه برگردد. من هرگز خندیدم که خواندن آنقدر که خوانده ام است. اما بعد احساس غم و اندوه کرد. متاسفم برای کسی که این بررسی را نوشت. او بدون شک، قادر به لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی است بدون اینکه آنها را تجزیه و تحلیل کند. منظورم این است که می توانم یک زن با یک زن و تجزیه و تحلیل کنم که او منطقی و عقلانی است و یا وحشتناک است، یا من می توانم به راحتی پیش بروم و از شرکت او لذت ببرم و لذت ببرم. برای این پسر در ناتوانی خود از سرگرم کردن احساس غمگین شدم. لذت بردن از آن لذت بخش است. به هر حال، بازگشت به 61 ساعت. یکی دیگر از رمان ریشر. خواندن یک رمان ریچر مانند. خوش می گذرد. پیشگامان گیرنده هنوز شادی را تجربه می کنند. من کتاب Reacher را به عنوان @ بهترین @ یا @ این بدترین @ را قضاوت نمی کنم. من ترجیح می دهم به اشتراک بگذارم اگر خواندن لذت بخش داشته باشم و اگر از زمان صرف شده در راه رفتن با ریکر لذت بردم. من با 61 ساعت کار کردم آن را چیزهای معمول Reacher. بنابراین، کسانی که شما را دوست دارند، شما هنوز او را دوست دارید. و برای مردی که آن را بازبینی کرد - من قصد دارم به شما برخی از کتابهای استفان هاوکینگ، جبر و تریگومتری را از ریاضیدانان برنده جایزه نوبل ..... و بله، متوقف کردن WHINING .... اگر شما Reacher را دوست ندارید، کتاب را بخرید (که من فکر نمی کنم به هر حال انجام دهید) ... شما مجبور نیستید Reacher را بخوانید ... اما برای خدایان ... STOP ninening! !!

مشاهده لینک اصلی
من آن را خریدم - با کمی نگرانی، زیرا کتاب 14 (!) در این سری آن است - زیرا آن را در همه جا ستاره گذاری کرده است. به طور جدی، آن را مانند من نمی توانم یک مجله بررسی کتاب بخوانم بدون خواندن آرزو برای 61 ساعت. بنابراین من آن را کردم و شما می دانید چه؟ من کاملا و کاملا می فهمم که چرا لی کودک بسیار موفق است. 14 رمان، من بیش از نیمی از انتظار می رود که نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، زیرا وجود دارد که بسیاری از backstory که من نمی فهمم، اما زیبایی این کتاب و شخصیت اصلی Childs، ریچر. هز بازنشسته (مجبور به آن، به نظر می رسد) MP و، طبیعتا، مردی که دوست دارد به طور مداوم سفر کند و تا به هیچ وجه هیچ ارتباطی با کسی ندارد. داستان طول می کشد در طول دوره، به طور معمول، 61 ساعت، و اگر چه من می دانستم که شخص بد است، من مطمئن نبودم که چطور همه چیز به هم می آیند. اما آن را انجام داد، و واقعا رضایت بخش بود. من برخی از کتاب های دیگر لی را دریافت کردم و همه آنها خوب بودند، اما من فکر می کنم این یکی مورد علاقه من است (البته من آن را برای اولین بار خوانده ام!) به طور کلی، می گویم اگر دوست دارید قهرمانان خود را از سکوت ، کت و شلوار، و داستان های خود را به موشک به آرامی به سرعت سریع شما تقریبا نمی تواند خواندن را متوقف کند - خوب، پس از بررسی 61 ساعت! (و پس از آن Childs Roned فردا را امتحان کنید، که من هم واقعا از آن لذت بردم)

مشاهده لینک اصلی
من میخواهم همان بررسی را برای تمام سری Reacher اضافه کنم، بنابراین اگر شما این را بخوانید، همه چیز را بخوانید. اگر احساس وابستگی خاصی به قهرمان تنهایی داشته باشید، یک مرد از اصل، دانش و تعهد به عنوان اعمال خود، از جک Reachers دوست پسر شما. Lee Child شخصیت فراموش نشدنی و منحصر به فرد خود را در ایجاد او از جک ریچر ایجاد کرده است. به نظر می رسد جک به طور ضمنی درک کند که او یک حیوان و انسان انحصاری است که در اطراف این سیاره زندگی می کند و به رغم کنوانسیون های اجتماعی، ترسیم های فرهنگی و هر نوع کنوانسیون و انتزاعی که به ذهن ما اجازه می دهد تا این واقعیت اصلی تکینگی ما را کاهش دهد و تنها بودن ...) حقیقت این چیزی نیست که آقای ریکر انکار می کند. او آن را در آغوش می گیرد. فلسفه خود را به طور ضمنی درک می کند، در ذات فیزیکی او، مقررات و ارزش هایش استوار است. او از کسانی که او را دوست دارد، کسانی که او اجازه می دهد به جهان خود را، با یک وفاداری نوار هیچ کس در حالی که هرگز رها از این مفهوم است که او تنها و کاملا با آن راحت است. من خواندن یکی، و در عرض دو ماه خواندن تمام 15 کتاب با یک اشتها که نمی تواند به اندازه کافی به اندازه کافی برسد. به اندازه کافی گفت، HR

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب 61 ساعت


 کتاب همسر دوست داشتنی من
 کتاب وسوسه ی انتقام
 کتاب زنانه نیست
 کتاب سرو غمگین
 کتاب بگو متاسفی
 کتاب پشت درهای بسته