کتاب اعتراف

اثر کالین هوور از انتشارات شمشاد - مترجم: محسن استاجی-علی همتیان-داستان تریلر

برنامه ای کاربردی برای پایان بخشیدن به رفتارهای منفی و بازیابی احساسی خارق العاده


آیا گرفتار 《تله زندگی》 هستید؟● آیا به سمت رابطه با افرادی کشیده شده اید که مغرور یا بی عاطفه هستند؟● آیا به دلیل ترس طرد شدن از سوی دیگران، از نشان دادن شخصیت واقعی خود واهمه دارید؟● آیا در برابر اشخاص اطراف خود احساس کمبود می کنید؟● آیا همیشه آسودگی و فراغت خود را در جهت تلاش برای بهترین بودن قربانی می کنید؟

دو روانشناس پیشگام آمریکا به شما نشان خواهند داد که چگونه می توانید به وسیله روش های کاربردی و هیجان انگیزی که زندگی شما را دگرگون می کنند، خود را از این 《تله》 های مخرب رها سازید.

دکترجفری ای.یانگ، بنیان گذار و مدیر مراکز شناخت درمانی در شهر نیویورک و بخش 《فِیرفیلد》 و همچنین عضو هیئت علمی بخش روانشناسی دانشگاه کلمبیا می باشد. وی سخنرانی بین المللی و شناخته شده در زمینه شناخت درمانی است که در شهر《ویلتون》 واقع در ایالت 《کنکتیکوت》 زندگی می کند.


خرید کتاب اعتراف
جستجوی کتاب اعتراف در گودریدز

معرفی کتاب اعتراف از نگاه کاربران
کتاب بسیار خوب و علمی که یک روانشناس بسیار با مهارت به من معرفی کردند......به نظرم خوندن این کتاب برای همه لازمه و بسیار به بهبود کیفیت زندگی و رسیدن به تعادل های فکری و رفتاری کمک میکنه

مشاهده لینک اصلی
زندگی خود را دوباره بیافرینید!

این کتاب رو دکتر حسن حمید پور به فارسی ترجمه
کرده و انتشارات ارجمند اون رو چاپ کرده. مطلب علمی رو خیلی خوب و به زبان ساده و کاربردی درآورده. اینکه چرا جذب آدم هایی میشیم که ما رو درک نمی
کنند؟ حتما این جمله رو زیاد شنیدیم که کسایی که به آدم محل نمیدن جذابن!
الگوهایی که به خود آسیب میرسونن و چرخه های ناکارآمد زندگی، عواملی که باعث میشن این چرخه ها تداوم داشته باشند، علائم خطری که بهمون هشدار میدن اون چرخه شروع به کار کرد و اینکه چطوری میتونیم از شر اون ها راحت بشیم رو بهمون خیلی خوب معرفی میکنه! خوندنش رو بهتون توصیه میکنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اعتراف


 کتاب اولین اشتباه
 کتاب شکار تمام عیار
 کتاب بقایای تمام عیار
 کتاب فرار از دیوونه خونه
 کتاب هدیه ای که باقی ماند
 کتاب سفر به دوزخ